Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ma katki

edytowano wrzesień 2007 w Ogólna
bobry_malgosiagotuje.jpg

bobry_soliichleba.jpg

malowanydom_swiezawoda.jpg

malowanydom_zgodabuduje.jpg

hafciki_dobragospodyni.jpg

hafciki_obiad.jpg

ptns_zmywarka.jpg

Komentarz

  • a moja babcia sąsiadka św.pamięci miała taką własnoręcznie wyszywaną z obrazkiem dwóch dziewczynek.jedna szepcze coś do ucha drugiej,a podpis brzmi:nie mów nikomu co sie dzieje w domu.:shades:
  • fajne makatki tez mi się podobają, zuska te hasło nie mów nikomu... musiałabym wyszyć i powiesić w kuchni mojej mamy:)
  • Kropko,lepiej nie.bo przecież:nie czyń nikomu co tobie niemile.a my Tu wszyscy cały czas nadajemy jak to w naszych domach i rodzinach się dzieje.:bigsmile:
  • ale przyjaciel, znajomy który doradzi spojrzy z boku, to cos innego niż pani sąsiadka na osiedlu i ocenianie bez zrozumienia:wink:
  • MAkatki są super!
    Ostatnio mojej troszkę poddenerwowanej (już dosyć długą wizytą teściowej) siostrzyczce podszeptełam hasełko : "Gość w dom - Bóg w dom", ona miała lepsze:
    "Mój jest ten kawałek podłogi, nie mów mi więc co mam robić!"...
  • :bigsmile:
  • Moja babcia samodzielnie takie haftowała. I obwieszone nimi były wszystkie ściany."Zgoda buduje-niezgoda rujnuje","Gdzie kucharek sześć- tam nie ma co jeść", "Zdrowa woda zdrowia doda". itp....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.