Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mop parowy

1356789

Komentarz

  • Nie wiem, ale 90 to żadna okazja, tak widziałem, że są po 70-100, bo też się zastanawiamy.
    Co do mopów parowych, to dziadostwo, pożyczyliśmy teraz znajomym, mamy nadzieję, że nie oddadzą ;)
  • A obrotowy ktoś używał?
  • Nie!
    Ma być bezdotykowo.
  • up:)

    muszę czymś umyć drewniane podłogi, czytam o waszych parownicach ale nie mogę ich już znaleźć w necie
    Skatarzyna - w jakiej cenie było Twoje cudo?? myjesz nim podłogę?
  • @uJa, owszem myję podłogi parownicą karcher, ale ja mam wszystkie podłogi wyłożone płytkami.
    Drewniane powierzchnie też nią traktuje, ale tylko te lakierowane/malowane, surowe drewno się niszczy.
  • Musze chyba Ciebie Skatarzyna odwiedzic w koncu. Chcialabym zobaczyc ten mop parowy w akcji. Jak czysci podlogi, okna i piekarnikkkkk!!!!!!! To koniecznie.

    Po ile ten czysciciel?
  • Jako ze mam szanse zostac szczesliwa pisiadaczka mopa parowego uprzejmie zapytuje czy nadaje sie toto do mycia paneli podlogowych
  • Ja myłam i nic się nie działo ale moje panele są generalnie poszkodowane tu i tam.
  • Teraz pol foruma wykupi mopy parowe :))
  • Jak napiszecie,ze da sie tym cudem doczyscic piekarnik, to tez ide zamawiac :D
  • Da się, bez problemu! Oczywiście potrzebne nakladki zr szczotki, mówię o karcherze
  • Kurcze, a ja mam jakiś uraz do tych myjek parowych.
    Kiepsko doczyszczała, temperatura pary przy wylocie była 70 stopni, jedynie ładnie czyściła glazurę w kuchni.
    O czystej umywalce, wannie czy piekarniku mogłam sobie pomarzyć.
    Czas pracy to ok. minuta, później chwila przerwy na podgrzanie i tak w kółko.
    Zresztą po kilku użyciach się popsuła.
  • CZas pracy taki, na ile wody wystarczy, dwa poziomy domu dzieci w sensie nastolatki myja na jednym zbiorniku, ja jako że dokładniej to ok 20 min ciągłej pracy, później trzeba wyłączyć, przestygnie, dopiero wtedy zawór da się odkręcić aby dolać wody, generalnie sporą łazienkę jestem w stanie umyć na raz.
  • edytowano październik 2015
    Tego? http://allegro.pl/parownica-karcher-sc-2-mop-parowy-3-4-5-mega-xl-i5474018120.html

    Temat do mnie powraca, tylko, że po przeprowadzce zamiast podłogi z płytek mam 80 m2 paneli drewnianych…

  • czy ktoś ma może mopa parowego z lidla, tego 2 w 1 razem ze szczotką elektryczną http://www.sklepikarz.com/urzadzenie-2-w-1-mop-parowy-i-szczotka-elektryczna-lidl/
    był teraz po 229 zł
  • W biedronce ma być mop parowy i myjka parowa http://www.biedronka.pl/pl/product,id,18683,name,myjka-parowa-hoffen-systematic http://www.biedronka.pl/pl/product,id,18682,name,mop-parowy-hoffen-systematic
    Jak myślicie, co się bardziej w domu przyda? Nie wiem co lepsze łatwe mycie podług czy okien na święta 8->
  • Ja bym wolała myjkę parową, na te wszystkie zakamarki gdzie szczoteczki nie dają rady.
  • Chyba zacznę zbierać na karchera parowego z żelazkiem 8->
  • @annabe mi też sie taki marzy. Może uda mi sie meża przekonać.
  • ooooo... karcher tez mi się marzy :) ale zanim na niego uzbieram to trochę czasu minie :) póki co myjka z biedronki wydaj się byc całkiem w porządku :D
  • Ale karcher to sam posprząta ;)
  • @OlaN "używałam" przez chwilę w sklepie i nie spodobało mi się to żelazko. A jak długo się nagrzewa!
  • edytowano marzec 2016
    @Hope, zależy na czym Ci bardziej zależy - czy na myciu i odkażaniu dużych powierzchni - wtedy mop, czy nie będziesz myła podłogi, bo np. masz drewnianą, ale zależy Ci na dokładnym myciu zakamarków - wtedy myjka. Ja mam 70 m2 podłogi gresowej więc u mnie mop radzi sobie świetnie, a na fugach i zakamarkach końcówka do fug i mam zaspokojone potrzeby. Tylko ja mam karchera, więc nie wiem jak ten z biedronki.
  • mnie najbardziej wkurzają fugi (mam mega głębokie, bo płytki nie do końca dobrze ułożone) do takich fug lepszy mop czy myjka? wiem że myjka krótka, ale to się już mogę poświęcić i przejść na kolanach ;) tylko pytanie co lepiej doczyści
  • uja, nie wiem jak myjka, ale ja, żeby doczyścić białe fugi mopem z przystawką muszę się wspomagać CilitBangiem, sam mop nie daje rady.
  • Dzięki! Już się zdecydowałam na myjkę (chociaż przytachanie jej z wózkiem po schodach przeplaciłam dniem urlopu na żądanie, z bólu pleców się płakałam - żenada :P ). Dalej marzę o karcherze, ale jak sobie przypomniałam ostatnie mycie okien to stwierdziłam, że zainwestuje w realizację chociaż części marzeń. Jeśli chodzi o mycie szyb - rewelka! :D a upaćkany pięć umylam dziś w 3 min :D
  • oo ok to cenna informacja!
    tak sobie pomyslalam że może myjka ma bardziej skoncentrowaną tą parę, a nie tak rozłożoną jak mop
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.