Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrawy do 10zł..

1246789

Komentarz

  • @jukaa ja robię placki ziemniaczane w ten sposób, że trę ziemniaki na dużych oczkach tarki i mieszam z niewielka ilością mąki (są bez jajka ) i z bardzo drobno posiekana cebulą. Wychodzą chrupiące i nie chłoną tak dużo oleju w trakcie smażenia.
  • edytowano lipiec 2015
    warzywa z curry z pieczarkami super tanie danie i samo i do ryżu np

    ja daje głównie kalarepę, cukinię, marchew i pieczarki oraz cebulę...może być z odrobiną słodkiej śmietany...to danie nawet ja toleruję bez mięsa :D
  • placki pół na pół tarte ziemniaki +tarta cukinia....mniej mdłe i delikatniejsze niż z samych ziemniaków
  • leczo teraz na czasie...pomidory, cukinia, papryka, cebula...cukinia w sezonie może zastąpić dużą ilość papryki, szczególnie, gdy ma się z działeczki
  • nadrabiam wątek, nie wiem więc, czy ktoś już nie pisał - wątróbki nie za często! toksyny!
  • @anulaczarnula, placki ziemniaczane upiecz w piekarniku, nie lubie plackow, ale takie z piekarnika sa pyszne, bardzo chrupiace
  • edytowano lipiec 2015
    Do wszystkich placków oraz panierek dosypuje zuej manny. Wszystko chrupiące
    edit, bo się ze mnie nabijają
  • Yhy. Panienki tyż człowieki wszak
  • To nic w porównaniu z @jukaa, która robi ruchanki.
  • Tak mnie weszło w krew by zmieścić się w 10zł że prosiłam by mi fasolkę przecenić bo chciałam więcej na dwa dni.Ale nic z tego ,choć i tak udało się zmieścić.Anulaczarnula ruchanki dlatego ,że ciasto się rusza ,rośnie.Swego czasu robiłam po 200szt.na jarmark 400.
  • Dzisiaj kotlety z wątróbki wg przepisu zalinkowanego przez @jukaa
  • Wczoraj kebab - 10 zł
    Dzisiaj kebab - 10 zł

    I moge tak codzień :))
  • u nas też przepis @jukaa króluje - kotlety z piersi z zapychaczami
  • Pyszne były! dzięki @jukaa :x
  • Ja też się dziś zmieściłam w tej kwocie. Barszcz ukraiński teściowa przyniosła, ja zrobiłam kabaczka duszonego z pomidorami, cebulka i czosnkiem:) nawet na jutro zostało:)
  • Ale muszę powiedzieć że kiedyś mąż po obiedzie u juki stwierdził że jak na psychologa to super gotuje!to żart!
  • juka a ten przecier pomidorowy jak Ty robisz?bo długo trzyma i smaczny!
  • No tak- mieso i warzywa z rosołu do środka i krokiety gotowe :)
  • edytowano lipiec 2015
    Wczoraj nasmażyłam kotletów z kabaczka ,pokroiłam go w plastry tym razem ze skórką ,panierka jajko i bułka tarta.Ani jeden nie został.
    Resztę kabaczka pokroiłam i w wodę ukiszoną po ogórkach i dziś już można jeść ,bez skórki spróbowałam .Dziś ze skórką.
  • @jukaa ten co na komunijnym obiedzie byl.
  • O, dobrze brzmi.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • dobre na śniadanie :)
  • Pokrojone w słupki: marchewka i pietruszka, por i trochę pekińskiej. Usmażyć i jeść z makaronem posypanym ziołami. Uwielbiam 8->
  • Cudnie, wlasnie dostałam wielką skrzynię jabłek.
  • też bym chciała dostać , bo soki robimy bardzo często :)
  • edytowano marzec 2016
    Entliczek-petliczek
    czerwony stoliczek
    a na tym stoliczku pleciony koszyczek
    w koszyczku-jabłuszko
    w jabłuszku-robaczek
    a na tym robaczku czerwony kubraczek.
    Powiada robaczek-"i dziadek i babka i ojciec i matka jadali wciąż jabłka.
    A ja już nie mogę!Już dosyc! Już basta!
    Mam chęć na befsztyczek!!!"

    I poszedł do miasta... [...]


    Tak mi się skojarzyło :) w jabłkowym temacie
  • fajnie :)
    my dostaliśmy sokowirówkę, ale jabłka trzeba kupić!
  • Ja robię placki owsiane :
    -50g suchych płatków owsianych
    -2 dojrzałe banany
    -3 jajka

    Zblendowac i dodać mąki razowej do osiągnięcia w miarę zwartej konsystencji. Pycha
  • knedle z mrożonymi truskawkami z własnej zamrażarki
  • kaszotto kasza cebula, por, marchewka + kawałek jakiejś kiełbaski poktojonej i podsmażonej, może być też w wersji bez mięsa
    Podziękowali 1Elżunia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.