Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

a nie mówiłem: Zdrada w Monachium

2»

Komentarz

  • Z mojego punktu widzenia, to właśnie stany i chyba służący im zepsuty zachód są od jakiegoś już czasu odpowiedzialne za całe zło wszechświata i okolic - Z perspektywy laika wygląda to tak, jakby rosja przeszla na defensywę... - może mnie ktoś "naprawić"?
    Jeśli teraz wyszłoby że sie dogadali przeciw Chinom to nieco się odmieni układ sił na świecie... - Pytanie co na tym zyska rosja?
  • @TecumSech
    Chodzi mi o to, abyśmy się też trochę budzili, że amerykanie to nie dobry wujek.
    Przeczuwam że pokolenie solidarnościowców skupionych w PiS może mieć takie myślenie dość naiwne zresztą wyniesione z lat 80 tych.

    Rosja w ogóle odpada i mówiłem że naród rosyjski też w tym procederze bierze udział nie tylko władza.

    Dla nas korzystne byłoby podzielenie Ukrainy na dwie części biedną zachodnią dążącą duchowo na zachód i wschodnią bogatą i pro rosyjską. Silna niepodległa Ukraina jest dla Polski zagrożeniem.


    W skali od 1 - 10

    Węgry 10
    Ameryka 7
    Chiny 6
    Wlk. Brytania 5
    Ukraina 4
    Niemcy 3
    Rosja 1

  • Przecież to ja pierwszy dziś o objawieniach pisałem - książka którą przytoczyłem jest właśnie im poświęcona.
    Problem w tym, że to nie Rosja steruje rozszerzaniem tych nauk tylko zachód, który dodatkowo nie dość ze spowodował całe zamieszanie to dodatkowo krytykuje ją i do wszystkiego korzystając z zamieszania rozszerza cywilizację śmierci.
    Dlatego jeszcze raz pytam - czy to Rosja jest naszym głównym wrogiem?
  • myślę że na oba pytania można odpowiedzieć tą samą odpowiedzią - bo na ten czas Rosja była jednoznacznie identyfikowana jako źródło komunizmu - więc wszystko zło świata pochodziło niejako od niej? - ale tylko strzelam - nie jestem MB. W książce nie ma jednoznacznej odpowiedzi dlaczego Rosja się nie nawróciła - jest za to porównanie, że tą Rosją jesteśmy my wszyscy - ludzie na ziemi. - jeśli zatem Rosja się nawróci - na świecie zapanuje pokój.
  • Czy uważasz żę wystarczy aby sama tylko Rosja i jej mieszkańcy się nawrócili i na świecie zapanuje pokój?
    to jest dopiero odlot...
  • Przynajmniej mnie nie zawiodłeś bo spodziewałem się takiej reakcji na mój komentarz.
    Co do bycia katolikiem to staram się nieustannie z różnymi efektami - tak zwyczajnie po ludzku - raz lepiej to wychodzi raz gorzej.

    Nie zarzucam Maryi odlotu - zarzucałem go Tobie. Rosja - jeśli by ją traktować literalnie, nie nawróci się sama. Została przecież poświęcona Niepokalanemu Sercu - sprawa jest więc otwarta... - rodzi się tylko pytanie - co ja i Ty zrobiliśmy, aby tych ruskich nawrócić? - dltego uważam, że nawróćenie samej tylko Rosji pokoju nam nie przyniesie. Jeśli nie nawrócą się też inni ludzie a za nimi Rosja - to raczej można będzie tylko liczyć na czynnik nadprzyrodzony.
    Żeby było jasne - ja nie wątpię w objawienia ani nie mam intencji ich wykoślawiać. - Objawienia mają po prostu to do siebie, że jeżeli Maryja mówi coś komuś, to tak, jakby mówiła to całemu światu - i to nie ja wymyśliłem.
  • Jak narazie natomiast jest tak:

    "Wszystko idzie na opak... Cnota jest ścigana,
    występek sławiony , prawdy nie ma, kłamstwo ma
    trzy języki... księgi są bez mędrców, a mędrcy bez
    ksiąg... Zwierzęta udają ludzi, a ludzie zwięrzęta."

    Więc jak tu mówić o nawróceniu się Rosji? - Przykładu im trzeba, przykładu i dobrej woli sąsiadów. - Nie mówię tu o tym żeby im sie teraz w ramiona rzucać i się z nimi bratać. Wystarczy że pokażemy im miłość braterską w naszym kraju - zacznijmy więc od siebie.
  • edytowano marzec 2016
    Jaka jest zatem Twoja propozycja? - czekamy sobie spokojnie na cud? - aż Rosja się nawróci?
    Czy na zjednoczenie Kosciola i niebudzace wątpliwości powierzenie Rosji?
    Czy może na jakiś konkret dzięki któremu ludzie się ogarnął i zaczną wzywać Maryję na pomoc...
    Mógłbyś teraz Ty coś dla odmiany zaproponować?
    Czemu czekasz na Intronizację? - czyżby to miało coś zmienić?
  • @TecumSeh kolega mi wytłumaczy jaki interes ma Polska w dostarczaniu mięsa armatniego Ameryce na Bliski Wschód. Ale oczywiście to nie jest fakt ani argument popierający tezę, iż to USA nami kręci. Najpewniej na spóle z post-ZSRR. Nie wiem, czy kolega zauważył, że te dwa mocarstwa w pewnych kwestiach się dogadują i jadą po jednej linii.
  • Wizyta Obamy na Kubie i zapewne złagodzenie sankcji to owoc Monachium. Po co Rosji Kuba ma ważniejsze problemy - Ukraina. To teraz wiadomo jak będzie wynik wojny.
  • mialem nie pisac, ale co tam. Ceny paliw w gore, Ukraina powoluje do wojska 10 000 mlodych ludzi. O czym to swiadczy? Dogadali sie, wiec to co piszewcie w tym watku to prawda.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.