Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie nie ma Maryi, tam jest szatan

edytowano kwiecień 2016 w Arkan Noego

Komentarz

  • Ale Maryja jest, wystarczy poprosić, a nieraz i nie proszona też przychodzi.
  • edytowano kwiecień 2016
    Ks. Glas mówi co innego niż napisałeś w tytule. Gdzie jest Maryja tam nie ma szatana. To też nie do końca prawda.
    Szatan jest też tam gdzie Maryja i miażdży... piętę potomka Maryi. Jezus Chrystus miażdży głowę "węża".
    Za 1,5 godziny wyjeżdżam z Fatimy. Maryja kilkakrotnie powtarzała tutaj małym dzieciom wprost: nie bojcie się, będziecie cierpieć i ofiarujcie cierpienia za grzeszników, nie bojcie się.
  • ależ ksiądz powiedział zdanie, które napisał Maciek
  • edytowano kwiecień 2016
    "Ks. Glas mówi co innego niż napisałeś w tytule."

    Ksiądz to mówi w trakcie konferencji.
  • Zostaw, to bardzo ciekawa konferencja
  • Jaki zbieg okoliczności. Właśnie wczoraj odsłuchałam. :)
    Mocne!
  • edytowano kwiecień 2016
    Właśnie odsłuchałam przy prasowaniu.
    @tylkoMaciek, dziękuję!!!

    Muszę sięgnąć po św Ludwika.
  • Mi też przyda się odkurzyć św.Ludwika
  • Ja juz odkurzylam... konferencji ks Glasa z tych rekolekcji jest kilka, warto posluchac ich po kolei- jeszcze jedna chyba powinna sie pojawic.
  • He he...
    Siedze w aucie, czekam na dziecko, ktore jest na zajeciach i...czytam "Traktat..." de Monforta :)
    Postanowiłam nie odkładać...
  • He he
    U mnie też to kiedyś była samochodowa, jeżdżące ze mną wszędzie ksiazka( aż wyblakła od słońca)
    Jutro znów ją zabieram do auta :)
  • My oprocz pacierza codziennie modlimy sie do Patronek naszych Corek i odmawiamy egzorcyzm do sw Michala Archaniola
  • edytowano kwiecień 2016
    Dziś wspomnienie Św. Ludwika Marii Grignon de Montfort.
    Oraz 300-na rocznica jego śmierci :D
  • No nieźle, nieświadoma wspomnienia i rocznicy słuchałam tego rano przy prasowaniu. Zbieg okoliczności ?
  • My wczoraj też tego słuchaliśmy, choć zupełnie niezależnie od Forum. Po prostu mąż włączył.
  • Ja wczoraj "akurat" otworzylam te stronę w dziełach wybranych :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.