Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

AMR KATOWICE - już 22 kwietnia porozmawiamy o ekokosmetykach i chemii w domu - zapraszamy Mamy!

Drogie Mamy z Katowic i okolic!

Zapraszam na kolejne spotkanie przy kawie/herbacie i ekologicznych kosmetykach. Razem z Agnieszką Gozdek, mamą, chemiczką, pasjonatką ekologicznych smarowideł wszelkiego rodzaju porozmawiamy o powrocie do natury, o tworzeniu własnych kosmetyków, o usuwaniu niebezpiecznej chemii z domu.

Spotykamy się 22 kwietnia (piątek) o godzinie 10:00 w sali przy kościele pw. Przemienienia Pańskiego oo.Dominikanów w Katowicach, przy ul. Sokolskiej 12.

Dzieci mile widziane! Maluchy mogą bawić się przy mamach, starsze dzieci mogą w salce obok rysować, grać w gry planszowe. Wstęp wolny, zbiórka dowolna "kubeczkowa" na zakup kawy i pokrycie innych kosztów. Dodatki do kawy mile widziane :)
«13

Komentarz

  • Super! My będziemy :)
  • O będzie sie działo, do zobaczenia
  • To jest gdzieś blisko dworca? ;;)
  • 500 metrów Cart :) dworzec
  • No to się postaram :)
  • Przepraszam, ale muszę tu napisać, że nie jestem chemiczką.
    Ale studiowałam inżynierię chemiczną, pewne ciągątki są podobne;)
    Nie będę przedstawiać reakcji chemicznych i szczegółów naukowych, ale chętnie podzielę się z wami swoim doświadczeniem z eliminowaniem chemii z domu, które do bólu głowy doprowadza moją mamę i teściową;)
    Zapraszam!!!
  • Ale jako pasjonatkę chemicznych mikstur mogę Cię przedstawić? Nie, nie chodziło mi o czarownicę :D
  • Z moim charakterem czarownica może jednak byłaby wskazana... :D
  • Oooo, super! Właśnie opróżniam szafki z wszelkich mazideł, smarowideł, szamponideł i czekam na coś nowego, dobrego. Płynu używam tylko do naczyń.:) Świetnie. Do zobaczenia!
  • Podbijam! To już w najbliższy piątek :)
  • @gozdkowa szykuj się na trudne pytania ;)
  • Uwaga, dziewczyny, przewiduję konkurs z nagrodą :D
    Byle uda mi się ukręcić nagrodę!
  • Kręć, kręć! I przynieś coś, co można pomacać, powąchać..polizać? ;P
  • Mnie niestety nie będzie..:( Jadę na rekolekcje o kobiecości- nie można mieć wszystkiego:)

    Miłego spotkania!
  • Do polizania mogę Ci @balum przynieść własnoręcznie namieszaną pastę do zębów - dzieci twierdzą, że bez dodania ksylitolu nie będą tego używać :)
  • @MonikaMa :) A czemu im skąpisz ksylitolu? Na zęby ponoć dobry...;) Przynieś razem z przepisem! ;)
  • Przepis będzie w prezentacji Gozdkowej, a ksylitolu w domu chwilowy brak. Kupne pasty eko by mnie z torbami puściły, więc zmuszona zostałam namieszać sama. Jeszcze się za proszki do prania zabieram.
  • Wybieram się też :)
  • edytowano kwiecień 2016
    Świetnie! Bardzo się cieszę na spotkanie z Wami :)

    Kto tam jeszcze... @Pani Łyżeczka, @Rogalikowa, @Sylwunia?
  • muszę się zastanowić. aktualnie mam remont w domu, do komunii syna tydzień, w niedzielę przyjezdzają goście, mama w sanatorium (nie ma gdzie ogonów podrzucić ;) ), mężu w pracy 7 dni w tyg. czyli sajgon tak jakby... może by się wyrwać...?

    @Monira czy ty już urodziłaś czy lepiej Cię nie wkurzać takimi pytaniami? ;)
  • mąż oczywiście w pracy, a z moim najmłodszym synem nie podejmuję się nigdzie bywać ;)
    chyba, że coś się wydarzy
  • Odpadam.
    Wczoraj syn rozwalił głowę na zbiórce zuchów, pogotowie, szycie... Odmówił wyjścia z zabandażowaną głową do ludzi a zostawić go nie mam z kim. :(
  • Mnie jednak nie będzie.
  • Szkoda, zdrówka dla młodego
  • Dzięki, @kropka.
    Dobrze, że nie pojechałam, bo o 10.00 telefon ze szkoły, że najmłodszego ucho boli i płacze i trzeba po niego pójść. Dodatkowo boli go kolano, chyba jakaś ogólna infekcja będzie...
    A wczoraj w akcie solidarności ze starszym bratem (który ma kawałek głowy ogolony do szycia), wyciął sobie grzywkę do samej skóry. X_X
  • Dziewczyny, dziękuję za dziś! Za to, że miałam motywację do przygotowania czegoś i mogłam znów poczuć atmosferę pracy, że wyrwałam się z domu i za dyskusję, która mnie tak ubogaciła. Prezentację wyślę, kto chce niech do mnie napisze gozdek.agnieszka@gmail.com

  • ja poproszę, już wysyłam maila :)
  • A ja wrzucam obiecany @balum sklep z kosmetykami kolorowymi - biomania.pl

    Bardzo dziękuję Wam za dziś, szczególnie Agnieszce -
    Za Twoją pracę włożoną w tą prezentację, za Twoją pasję, za czas i rozmowy w podróży!
  • Zdjęcie Kropki dorzucę, kiedy znajdę kabel :/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.