Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Musze się wygadać

edytowano czerwiec 2013 w Ogólna
bom wściekła na ta moją uczelnie. Mieliśmy jechać na zjazd i wszystko było ustalone ale się okazało ze mi sie pokrywają zajęcia i mam wtedy egzaminy więc  odwołałam :(
No a dziś mi wysłali nowy plan i nie dość że nie mam ani pół egzaminu w tym czasie bo wszystkie przenieśli na inny termin to jeszcze mam AŻ jedne zajęcia 1,5 godziny w ciągu całego weekendu i w dodatku mam już z nich ocene.

Nooooooo

:(

Komentarz

  • A cóż to za uczelnia zorganizowana?
  • Będę złośliwa: o co tu chodzi? W czym problem?
  • Państwowa bo podobno na prywatnych to własnie mało zorganizowani są :-/ wrrr mogę sobie powarczeć i tyle w sumie.
  • Isako o to ze chciałam bardzo na ten zjazd duzych rodzin jechac bardzo i dzieci też się cieszyły na wyjazd. No nic. Są gorsze problemy na tym świecie.
  • Lila dzięki zaraz napisze maila może się jeszcze uda.
  • Próbuj Paulino, jakby co, to u nas macie spanie- bez problemu.
  • kasia baaardzo bym sie chciała z Wami spotkac :) Już tyle lat się "znamy" fajnie by było się wreszcie zobaczyć :)
  • wrrr tup tup jestem wsciekla,krowy sasiadki pobodly moje kozki,maszynka do miesa mi sie zepsula plastik polamal sie,reczna maszynka ma tepe noze i zepsute ta czesc co do stolu sie,przymocowywuje,kuchenka odlacza sama doplyw gazu,glowa mi peka
  • @Nowa a jak z bólem nogi się skończyło?
  • chodze powoli musze uwazac jak staje ,
  • edytowano maj 2016
    i trzeba chwali Boga za to
    Przeto czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie

    Boze muj ofiaruje ci wszystkie mysli pragnienia słowa i uczynki dnia dzisiejszego udziel mi łaski bym je dobrze wykonał i tobie sie podobał czyli nalezy wzbudzic intencje chwalenia Boga wszystkim co dzis będe myslec muwic czynic i cieriec 1 kor 10,31
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.