Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie najlepiej z dziećmi nad morze?

Jak w tytule. Poszukuję fajnej miejscowości na przedłużony weekend nad morzem na początku czerwca - najchętniej w pobliżu Trójmiasta. Zwykle się zatrzymujemy u rodziny w Gdyni ale w tym roku z różnych względów nie jest to możliwe. Zaczęłam szukać od przeglądania różnych kwater w Gdyni ale skoro nie jedziemy do rodziny to równie dobrze może być inna lokalizacja...
Gdzie warto, gdzie fajnie?
«1

Komentarz

  • Chałupy fajnie malo ludzi i piekna plaza
  • Stegna, jantar, mikoszewo.
  • Willa Parys w Chlapowie, za Wladyslawowem. Do plazy kawalek, ale fajna droga. I swietne i tanie jedzenie 100m dalej-sniadania i obiady.
  • Poza sezonem w Łebie jest pięknie, i kwater do wyboru.
    Dodatkowo - Słowiński Park Narodowy, rejsy po Jeziorze Gardno, no i czynna smażalnia (bo to jednak nie tylko wakacyjna osada).
    Byłam kiedyś w maju tam, z klasą na tzw. Zielonej Szkole - w Nowęcinie (zaraz obok Łeby).
    k.
  • W Nowęcinie jest też ogród ornitologiczny - http://www.rmf.fm/swoja-droga/show,355,leba-ogrod-ornitologiczny-nowecin.html

    (Ja tam byłam z 10 l. temu, więc może ktoś się "na świeżo" wypowie, jak z Łebą i okolicami)
  • w ubiegłym roku w kwietniu w Łebie nie znaleźliśmy NIC czynnego, kupiliśmy coś suchego w żabce i wróciliśmy do Bytowa na obiad ;)
  • Kwiecień to nad morzem zima, Pani!
    W czerwiec, to już ho-ho, lato wnet.
  • w Sopocie nie taka zima była, a tylko dzień później ;)
  • Sopot to nie morze, tylko kurort. W kwietniu - śmy do smażalni przy plaży w kolejce czekali, tyle chętnych było. :).
    (i to tyle moich doświadczeń z morza poza sezonem. W ogóle nad morzem to byłam do 10 razy w życiu, więc doświadczenie wybiórcze)
  • ja 4, w tym raz w sezonie, ponad 30 lat temu, na koloniach :D
  • No to piątke przybij! W sezonie byłam na 1 dzien, 9 lat temu. Wypad z Kaszub to był, do Gdańska.
  • A my z dziećmi nie byliśmy jeszcze ale strasznie chciałabym sie wybrać..

    Byłam ze dwa razy na doczepkę jak mężu jechał w delegacje do Sopotu.
    Raz chyba z niemowlakiem. Sopot strasznie mi sie spodobał :-)
    Ale teraz chciałabym z naszymi juz starszymi pojechać...

    A nie, raz do Świnoujścia przejazdem wstąpiliśmy.
  • Ja w Swinoujsciu dzieciństwo spędziłam. 6 lat mieszkałam.
  • A ja 16 lat:)
  • Kuria,uwielbiamy Wiselke,właśnie za ten spacer przez las, aby dojść na plażę:)
  • Wisełka świetna, piękna plaża, las... I nie tak dużo ludzi, jeśli dobrze pamiętam (byłam parę lat temu pod koniec sierpnia i dawno temu jako dziecko)
    @kuria a macie jakieś sprawdzone miejsce noclegowe? Z dostępem do kuchni?
  • Mi nad Bałtykiem podobało się w Łazach - bo nie jest to wielki kurort , nawet w wysokim sezonie da się wytrzymać z dziećmi :)
  • My w tym roku uderzamy pierwszy raz z dzieciakami do Mrzeżyna, do tej części po lewej stronie rzeki. Zobaczymy jak będzie , chociaż moja koleżanka polecała, spokój , cisza, puste plaże...
  • Airbnb.pl
  • edytowano maj 2016
  • @wielorybek, @annabe - a ja 20 lat w Ściu :)
  • Super! Pewnie mijałyśmy się na ulicy kiedyś:)
  • Sopot to moja milosc ale jest tam bardzo tlumnie i drogo
    Z dziecmi to troche męczące przebijac sie przez tłumy
    Fajne miejsce na imprezowanie ;)
    Niestety bardzo dużo homoseksualistow

    Bardzo urokliwe miejsce na pobyt z dziecmi to okolice Gdyni gdzie bylysmy rok temu z Anulcia.Zapomnialam jak sie nazywalo ale moge sprawdzic ;)
  • @wielorybek pewnie tak :) do której podstawówki chodziłaś?
  • Farma Jantar w Jantarze, sprawdzone z dziećmi
  • 89-91 do "Dziesiątki", 91- 94 do "Jedynki", 94-95 do "Społecznej", 95- 97 do "Jedynki " znowu :DDD potem do "Logosu" a Ty?
  • ja do jedynki, potem do dziesiątki potem liceum mieszka (I i II klasa) a potem logos (III i IV) :) Ale widze po latach że jesteś młodsza :) mogłaś chodzić do Logosu z moją siostrą :) Mieszkałam na Chrobrego :) Byłaś w harcerstwie? :)
  • @asiao, trudno się nie zgodzić :). Tez uwielbiam Sopot.
  • Fokarium przy Łebie fajne jest.
  • Sopot?!? Ja chyba jakaa dziwna jestem ale w sezone omijam szerokim łukiem. Drogo, glosno, tloczno.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.