Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie znaleźć świętych w wysokiej rozdzielczości?

MleMle
edytowano maj 2016 w Pomagajmy sobie
Pytanie jak w tytule. Potrzebuję na banery na Boże Ciało. W internetach rozdzielczość jest... internetowa ;-)

Komentarz

  • Chyba na Boże Ciało?
  • Też mnie ciekawi na co?
  • Edytowałam. Mózg mi się wyłącza. Oczywiście, że na Boże Ciało :-)
  • Moje pierwsze skojarzenie po przeczytaniu tytułu to, że poszukiwani są święci jakiegoś lepszego sortu, nie tacy tam pośledni... ;)
  • A jakich konkretnie?
  • Jana Pawła II, Faustyny a oprócz tego obrazu Jezusa Miłosiernego i logo Roku Miłosierdzia w formacie wektorowym :)
  • A może Centrum JPII coś ma? Albo Łagiewniki? Może zadzwoń i zapytaj. Plakat może okazać się tańszy lub niewiele droższy niż kolorowy wydruk.
  • Z Łagiewnik już mam obraz, dostałam po wypełnieniu formularza :)
  • Ale na bannery nie potrzeba aż takiej wielkiej rozdzielczości. To jest druk rastrowy. U nas na kościele miałam kiedyś z internetu - i wyszło bardzo dobrze. Ja się wtedy w firmie drukującej najpierw spytałam.
    Nie pamiętam już - ale chyba zastosowałam jeden z photoshopowych filtrów - tam jest taki, który ratuje fotki z niską rozdzielczością, tak jakby celowo były tak właśnie zrobione.
  • Wiesz co, chociaż 100dpi mimo wszystko byłoby dobrze, zwłaszcza, że celowy efekt pikselozy tu nie bardzo by pasował :( Ja jestem zorientowana co do wymagań druku, nie pytam bez potrzeby. Dzięki anyway :) Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi co się ma i te obrazki znalezione w sieci będą musiały wystarczyć.
  • @Mle
    rozumiem.
    Gdyby jednak się przydało to polecam w photoshopie filtr FILM GRAIN - można zmieniać objętość tego ziarna (im mniejsze chyba lepiej) - naprawdę wychodzi dobrze, gdy się nie ma dostępu do wysokiej jakości materiałów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.