Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kobiece ubrania roz. 34 oddam

Jeśli są tu jakieś drobne kobietki, które chciałyby sobie szafę uzupełnić, to mam na wydaniu trochę używanej odzieży w bardzo małym rozmiarze. Jakieś spodnie, sukienki letnie i wieczorowe, żakiety, sweterki. Najchętniej, to bym komuś hurtem wszystko posłała za zwrot za przesyłkę.

Komentarz

  • To kobiece czy roz.34? Bo dla mnie to dziewczęce :P
  • Sęk w tym, że one są kobiece. Nie nadają się dla dziewczynki.
  • A Monica to nie w tym rozmiarze czasem?
    K.
    Ja mam bratowa też w 34, gdyby nikt nie reflektowal, to chętnie dla niej przyjmę. Ale ja to na końcu kolejki staje.
  • Ja znam u nas jedną mamę wielodzietną w tym rozmiarze. Gdyby chętnych na forum nie było ( ona nie internetowa jest tylko realna ;) ) to na pewno się jej przyda.
  • @Jadwiga - a co trzeba Tym nastolatkom? Tam takie raczej szykowniejsze rzeczy. Nie ma dżinsów, czy t-shirtów.
    @Monica - potrzebujesz coś z odzieży?
    @Bambidu - jakby tu nikt nie chciał, to Ci mogę hurtem wysłać. To spore pudło jest.
  • @Katarzyna, możesz. Tylko ona na co dzień się raczej w stylu młodzieżowym nosi, eleganckie to tak do kościoła i ewentualnie jakieś imprezy rodzinne - więc nie za dużo. Na wsi mieszkają. Ale ucieszy się na pewno.
  • Tam w stylu młodzieżowym, to co kot napłakał :-(
  • @Katarzyna, nie no, to normalna kobieta jest, tyle, że warunki wiejskie. Może gdybyś chętnych nie miała to jej wezmę, ok? Przydać na pewno się przyda, a co nie, to poda dalej. Ewentualnie jakieś przykładowe fotki na maila gdyby się dało. Ale to tylko jeśli tutaj zapotrzebowania nie będzie.
  • @Katarzyna ja dziękuję, po kilku podejściach w stronę stylu bardziej statecznego pozostałam jednak wierna poszarpanym jeansom i trampkom :\">
  • @Monica - No, to z tych rzeczy raczej nic nie podejdzie.
    Spróbuję w wolnej chwili strzelić fotki kilku reprezentatywnym sztukom. Żebyście wiedziały, co to za asortyment.
  • a ja wlasnie 34 :) wiec jakby cos sie jeszcze ostalo to jestem chetna :) ps.spodnice i sukienki za kolanko-jesli sa....spodni nie dziekuje,nie nosze.
  • a ja wlasnie 34 :) wiec jakby cos sie jeszcze ostalo to jestem chetna :) ps.spodnice i sukienki za kolanko-jesli sa....spodni nie dziekuje,nie nosze.
  • Ja moge niesmialo sie zglosic, mam rozmiar 34 i ubieram sie raczej kobieco, jak tego duzo to sie chetnie z mama podziele, ona tez 34 :)
  • Chyba, ze jest ktos bardziej potrzebujacy, powiedzmy, ze moge byc druga w kolejce :).
  • @awia - i ile cm, to u Ciebie od pasa za kolano?
    @Klaudia - owszem, to kobiece wdzianka różne.
    To może się umówmy, że ja w wolnej chwili zrobię remanent w tych rzeczach, spiszę, co jest i sfotografuję co osobliwsze sztuki, to sobie powybieracie, co której się spodoba.
    Może tak być?
  • @Katarzyna, priv Tobie wyslalam, nie o ubraniach :).
  • Myślałam, że tak schudłaś, że już w 34 wchodzisz ;-)
  • @katarzyna okolo 60 cm :)
  • W 34 górą wchodzę ;). Jest przylegajaco.

    Ale wole 36 górą i 38 dolem.

    Maz zastrzegl, ze jak Jeszcze schudne, to mnie utuczy, takze robi się groźnie ;).
  • A ja do Ciebie zawsze z tym samym tematem. Chociaż trochę Henryczek ozywia dyskusję :).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.