Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bioenergoterapia

13

Komentarz

  • Mam 62% pewności, że moją herbatę wsypał do torebek i posypał zapachem cytryny katolik.
  • A wiesz, że sprzedało prawa do znaku kotka producentom gadżetow erotycznych? Dla mnie to jest dyskwalifikujące.
  • O muzyce techno jest w necie swiadectwo chłopaka ktory byl djem ale z tego wyszedl i ciekawe historie opowiadał
  • @joanna36 nie chce cie martwić ale współżycie dla przyjemnosci jest obzydliwoscia i dobre jest tylko wtedy gdy czynione jest z obowiązku malzenskiegu w celu plodzenia potomstwa...takze ten...
  • No wiem, wiem, na szczęście oboje z mężem mamy długie brody i ich pielęgnacja pochłania tyle czasu, że nie myślimy o bezeceństwach. Skutkuje to co prawda mierną ilością potomstwa, ale coś za coś..
  • Monia sprawdź ;)
  • @M_Monia a skąd Ty wiesz jakie tam są pozycje ;) ??
  • Kim jest brzoza? ;)
  • edytowano maj 2016
    Ja mysle - to moje osobiste zdanie i nikt zgadzać sie nie musi (pewno i tak nikt sie zgodzi z nim :)) )
    Ze najbezpieczniejszym "wzorkiem i fasonem"
    Bedzie biały kaftan bezpieczeństwa!
    Nie ma wzorków!
    Nie pozwoli kartek w książce przewracać, wiec z szybkiego czytania nici!
    Nie da rady pic herbaty z chińskiej porcelany majac związane ręce!
    Nie da rady odebrać suveniru od wracających z Indii!
    Pozycje z kamasutry, jogi itp nijak nie wchodzą w grę!
    I wiele innych uniemożliwi!
    Najlepiej jeszcze dodatkowo owinąć sie folia bąbelkową, dla bezpieczeństwa!
    Sory, ale ciezko mi sie powstrzymać po przeczytaniu "czy kolorowe wzorki ba kiecce sa zagrożeniem"
    Przeleciałem kiedys z ciekawości ta listę zagrożeń
    I jak nic, jestem juz chyba raczej opętana a nie tylko zagrożona ;)
    A skoro juz tak daleko zaszłam to se poszłam do studia tatoo zaklepać termin na nowy wzorek!
    I jak nic, nowy wzorek of kors jest na lisie zagrożeń!

  • Wzór paisley nosiła azerbejdzańska reprezentacja na olimpiadzie zimowej w 2010r. :-) Jest to ulubiony motyw zdobniczy mojej koleżanki i właśnie przeczytałam, że wzór ten ma długą i ciekawą historię. Zawsze warto wiedzieć więcej o tym pięknym świecie i historii sztuki.
  • @hipolit to ja tak samo, albo i gorzej. Joge ćwiczę, jestem wege i tez czekam na tatuaż :)
  • @kitek
    Dostaniemy (z) liścia :))

    @M_Monia
    Mysle. Ze zamiast czytać czy kadzidełko zagraża bardziej niz odświeżacz Brise
    Czy pepitka lepsza od paisley- czy mniej groźna ;)
    To weź córcię na spacer póki pogoda fajne, pohasaj z nią po parku, narwij bzu - bez jest bezpieczny wszak nawet na forum polecają BEZ BEZ BEZ i ciesz sie, korzystaj zes zdrowa, ze masz chwile wolnego czasu ktory możesz dziecku poświecić
    Nie marnuj wolnego czasu!
  • ale nie wolno spac w pomieszczeniu z bzem bo podobno mozna sie nie obudzic
    ale nie wiem dlaczego
  • kiedys słyszałam o sianie i rzepaku, ze spać w nich nie mozna, ale bez?
    ;)
  • jeszcze w jakiś rododendronach nie można, żółtych
  • I w kinie w lublinie
  • ja bym pojechała pod namiot..tęskni mi się ..ognisko zrobić..
  • Ja w ciepły kraj z plażą
    Prawdziwie wypoczywam tam gdzie jest cieplo
  • Nie można też pić wody z wazonu, w którym były konwalelie.
  • Zaiste to warte zapamiętania :-)
  • Monia jestem pod wrażeniem twojej wnikliwosci w zagrożenia duchowe.serio.bardzo.
    :x
  • Super. To jeśli wyczytałas ze masz podrjrzane przedmioty to je wywal. .maz pewnie nawet nie zauważy ze ich nie ma ;)
    Swoją drogą nie wiedziałam ze jest cos takiego jak lapacze snów :|
  • raczej na łapacze kurzu mi wygląda ;)
  • mnie się podobają łapacze snów :D
    ot łapacz kurzu, zapchaj dziura na ścianę
    mam "łapacza" jako tatoo
    i jakos tych złych snów nie wyłapuje :))
  • @M_Monia jak zakończyła się sprawa waszej przeprowadzki do teściów?
  • Mąż wyśmieje za zniszczenie a sam kupił i wierzy w działanie amuletu i nie jest w tym śmieszny? XXI wiek mamy. Powiedz mu, że jakoś Indianom te rzeczy nie pomogły.
  • @Joanna36
    Dobre. Sedno :-D
  • @M_Monia
    Dziękuję za wymykajaca się spod kontroli joge. Możesz podać źródło?
  • Dziękuję
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.