Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przydomowy drewniany placyk zabaw

2»

Komentarz

  • Z trampoliną to jest prosta sprawa obecnie - duży wybór i ceny wcale nie wygórowane.
  • @MagdaCh toć ja wiem ze na Mazurach - ja napisałam ile mężu wydal na nasz plac zabaw kasy a nie ile by wziął za jego zrobienie :-)
  • Teraz rozumiem! Dasz jeszcze zdjęcie z innej strony?
  • Mogę dać zdjęcie z innej strony ale mmsem - ni hu hu niewiem jak z telefonu wrzucić zdjęcie na forum :-?
  • A jak to w koncu jest z bezpieczenstwem trampolin? Teraz taki boom, ze bardzo duzo uszkodzen ciala itp. Chcialam moim kupic, ale sie waham.
  • na sciany nie starczylo nam inwencji. w zeszłym roku chcialam zrobic dach chociaz ale zaszłam w ciaze i zmieniłam sie we flaka :)
    image
  • @Honorata, jaka długość zjeżdżalni? Mam domek w drzewie, postaram się później wstawić fotkę, mogłabym dołożyć zjeżdżalnię i byłaby super zabawa
  • przy najblizszej okazji sprawdze. domek niestety został u mamy a my u tesciów teraz
  • Pola kupując zjeżdżalnie masz info o wysokości. Na 1,5m jest chyba 2metrowa
  • u nas wyszlo troche stromo. chyba ze 45 stopni nachylenia. na popczatku mnie to przerazalo - nina miała niecale 4 lata kiedy to zbudowalismy. juz po paru miesiacach przestałam sie przejmowac ze zjezdza za szybko :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.