Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«1

Komentarz

  • Nasza @Daga B-)
  • Brawo Daga
  • Piękne świadectwo.

    Komentarzy nie rozumiem. :(

    Dziwnie w PL myślą.
  • Super !
  • suuuuper!!!!! :x
  • Wow =D>
    @Isako jesli chodzi o komentarze to jest zazdrość - ktoś poszedł własną drogą i jest szczęśliwy i to budzi zazdrość i frustrację no bo jak to tak - ot takie podejście psa ogrodnika - samemu nie zawalczy o swoje życie ale teraz nie chce by inni mieli lepiej. Niestety, net jest pełen komentarzy z których sączy sie frustracja, złość i nienawiść :(
  • Fajnie! I zdjęcia piękne :)
  • O właśnie mialam napisać, że piękne zdjęcie :) i rodzinka przepiękna
  • Ekstra!
    Piekne dzieci i piekni rodzice
  • Świetne!
  • Ciekawe czy przebije się wiadomość, że to życie, a nie lukrowana bajka.
  • To byl troche skok na główkę;)

    Ale bede skakac:)


    Dzieki za dobre slowa :-) :-) :-) :-)!
    Bardzo to dla mnie wazne

    Dzieki Wam poczytalam komentarze
    O rany jak sie usmialam :-)
    Zwlaszcza z dzianej dzunii, niaň i babć;)


    Niech sie spelni

    :))
  • @tylkoMaciek, @Daga, @Malgorzata
    Chodził mi po głowie komentarz pod tym tekstem typu: "Chcesz poznać więcej takich historii, zapraszamy na wielodzietni.org", ale się powstrzymałem, bo nie wszyscy mogą chcieć, a anonimowość jest ograniczona. Ja jeszcze z listkiem będąc niektórych zidentyfikowałem ;-)
    Co myślicie, warto zaryzykować inwazję trolli dla przyciągnięcia kogoś wartościowego lub chociaż z otwartą głową?
  • edytowano maj 2016
    Mam dobre doswiadczenue z tej rozmowy
    Dziennikarka wierzaca, sensowna
    I nic nie jest zmanipulowane

    Napisane jak powiedziane)

    Co ciekawe i mile
    Napisalo do mnie sporo moich dawnych znakojmych...

    Wlasnie takich "gazetowych"
    Refleksyjnie, z szacunkiem, uznaniem

    To sympatyczne
  • Jan_u

    Nieeeee ;;)
  • @Daga dziękuję. Osobiście uważam, że jeśli można coś sensownego powiedzieć nawet na łamach GW, to warto.
    Kilka lat temu puścili moją wypowiedź o Bożym Narodzeniu i Adwencie w WO i dalej czasem przypominają w "sezonie" na gazeta.pl:
    http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,4773340.html
  • @Daga
    Artykuł super - puszczam w obieg :)
  • edytowano maj 2016
    Super wywiad, śliczna rodzina, a już chłopaki z instrumentami powalają na kolana. Oby więcej takich artykułów było. Przecież tacy własnie jesteśmy. @Daga dzięki. na pohybel stereotypom.
  • komentarze na poziomie GW w większości :-)
  • super Daga, aż dziś, że GW to puściła bez manipulacji. Pulikowski kiedyś opowiadał mojemu mężowi jak raz udzielił wywiadu GW i to poleconemu dziennikarzowi, i poszła taka manipulacja, że ho ho a gośc od niego tel nie odbierał. Powiedział nigdy więcej!
  • Dziennikarka Honorata
    Powolala sie na moja przyjaciolke Asie SZtaudynger. Ufam A. jako publicystce i czlowiekowi, wiec jak pierwszy raz rozmaeialam z Honoratą, to nawet sie.nie wsluchiwalam jakie to czasopismo;)
    Chyba dotarlo do mnie jak rozmawialysmy drugi raz.
    Uznalam, ze nie ma sie co dygac, a komentarze z usniechen i na klatę;)))

    Ucielam tylko pytania ba temat polityki.I tez poszlo gladko i kulturalnie

  • edytowano maj 2016
    @Aneczka
    Trzeba pilnowac autoryzacji

    Choc ja nie zmienilam ani slowa

    Wiecej zmienialam w czasopismach religijnych, bo nie podoba.mi sie jak zmieniaja.jezyk.na mega uduchowion i ugrzeczniony

    A ja tak nie.mówię;)
  • edytowano maj 2016
    @Malgorzata ja mogę przynajmniej napisać, że przy odrobinie wysiłku mogą zrobić to samo. W Twoim przypadku, to mało realne ;-)
  • @Małgorzata to nie są komentarze gimnazjalistów (dla nich droga otwarta), tylko ludzi, którzy w razie nawrócenia mogą jeszcze przyjąć czwórkę dzieci, ale czternastu już nie (wiem jestem małej wiary, Sara też się śmiała). Tylko to miałem na myśli.
    Z kosmosu nie jesteś, ale też dobrze swój czas wykorzystaliscie :-).
  • Janie, mi zależy najpierw na tym, aby katolicy mieli dzieci. Czytelnicy Wyborczej mogą być w drugiej kolejności.
  • @Malgorzata Nie jesteś poza światem i nie wykluczam Ciebie z dyskusji. Chyba nie wyrażam się dość jasno, a robota czeka.
    Pozdrawiam
  • Rozumiem, że piszesz o niespodziewanym i nieoczekiwanym darze Boga. To faktycznie może spotkać każdego i zawsze. Kupuję u postaram się więcej nie skręcać w stronę "mało realne".
    @Malgorzata
  • edytowano maj 2016
    E, chyba nie. Jak wychodziłam za mąż to dostawałam różne rady od starszycg pan, w tym te dotyczące ilości dzieci. I zgodnie zachwalaly parke ;;) żeby się nie narobić, mieć coś z życia a jednocześnie te dzieci mieć.
    Same miały 2, 3,4 dzieci
  • Ja też rozmawiałam z różnymi starszymi kobietami i każda na wieść o naszych kolejnych ciążach gratulowała i mówiła, że jedno czego żałują, to to, że nie miały więcej dzieci.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.