Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Alicja

Czy ktoś widział już "Alicje po drugiej stronie lustra"?

Czy nadaje sie wg Was dla bardzo wrażliwej dziewięciolatki?

Komentarz

  • widziałam zwiastun. psychodeliczny ;)

    Alicja poprzednia mi się podobała, ale nie wiem czy dziewieciolatce bym pokazała. jesli Po Drugiej Stronie jest podobne to hmmm.
  • Pierwsza klasa gimnazjum wybiera się z okazji dnia dziecka.

    Myślę, że wrażliwej dziewięciolatce to i pierwszej części bym nie pokazywała, bo obawiałabym się, dziecko się przestraszy, a niewiele zrozumie.

    Ale nie widziałam drugiej części, wnioskuję po pierwszej.
  • Jakbym Johnniego D po ciemku w tej charakteryzacji zobaczyła to nawet jako dorosła bym ze strachu wrzasnęła. jakoś tak niedzieciowe te Alicje, chociaż mi się podobała cz. 1.

    by the way, dzięki za przypomnienie, że cz.2 też chciałam zobaczyć :)
  • OT @Agnieszka bułeczka to obecnie ja (niestety ale wątek o oponach na mnie czeka), a Rogalik ciągle zapakowany ;)
  • Dzięki za odpowiedzi.
    Idą właśnie z klasą na Alicję, ale zdecydowałam, że córkę zwalniam. Na jej prośbę, za zgodą i zrozumieniem wychowawczyni.
  • To Waszym zdaniem na jaki wiek ta bajka jest odpowiednia?
  • nie martw się, jest szansa że nie załapie "aluzji"

    https://filmydladzieci.net/2016/05/28/angry-birds-film-2016/

    ;)
  • ja bylam z 5cio i 3 latka na ksiedze dzunglii.. Alicja - mimo pieknego imienia i milosci czystej moich dzieci do bajki grajki- to wogole dla dzieci jest?... ten Burton?
  • @MAFJa
    A jakie są Twoje wrażenia z księgi dżungli?
  • mi sie podobalo...dzieciakom tez.. chwilami sie baly ale bez przesady.. poza tym bylismy z dziadkiem wiec mielismy miche slodkich truskawek przemyconych, duzy popcorn, wisnie w czekoladzie i jakies pojedynczo wybrane zelki z tego ich tam stoiska- one dobre :) wiec impreza na calego ;) a cala sala nasza... wiec se mogly komentowac wiercic i krzyczec :)
  • Fajnie ze piszesz Mafja. Chciałam moich zabrać na Księgę Dżungli, 6 i 5 latek. Ale zastanawiałam sie czy z 5 latkiem nie lepiej na bajkę jakaś choć zwiastun im sie podobał....
  • no dziewczyny same po zwiastunach bajek do wyboru stwierdzily ze glupie... kogucik, czlowieki i cos tam jeszcze o zwierzo-policjantach... same takie debilne wygladaly..niby dowcipne
    ksiega fajna choc one znaly wersje pierwotna dysneya.. ta animowana... ale nie ciezko nadarzyc za akcja
  • Moim sie te zwierzopolicjanty podobały :-))
  • no moze moje za male.. nie nadazaly
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.