Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mysi sposób na brzucho ;)

edytowano czerwiec 2016 w Pomagajmy sobie
Wbrew pozorom, nie chodzi o nacieranie się mysimi bobkami ;))

Mysia to blogerka-fryzjerka, którą parę osób tu reklamowało. Fajnie pisze :)

A oto jej superplan:

http://kokardka-mysi.blogspot.com/2012/05/jak-sie-pozbyc-brzuszka-dieta-i-trening.html

Wedle mojej wiedzy są tu pewne błędy merytoryczne, ale może to moja wiedza jest błędna merytorycznie :P

Komentarz

  • Podstawowym powodem, dla którego to wrzucam (choć wiem, że tu same chudziny :D ) jest potrzeba skonsultowania się.
    Otóż z kawałku o masażu jest coś takiego:
    "Poruszamy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Jest to bardzo ważne, jeśli zrobimy odwrotnie, możemy się nabawić zaparcia albo skurczu w kiszkach."

    Czy znaczy to, że mam założyć, iż moje brzucho to cyferblat, czy wręcz przeciwnie? Niby to oczywiste, ale skoro skutki mogą być niefajne, wolę zapytać Mądrych Niewiast ;;)
  • I tak padaja brzydkie słowa jak 6-WIEDERA. :((

    Wrócę do tego za parę miesięcy. ;)
  • Masz rację Ojejuju...odpowiadając na pytanie @Katia o kierunek masowania, tak brzuch jest zegarem/cyderblatem zgodnie z którym masujemy.
  • Nie licz, tylko ćwicz :D

  • Jakaś tępa jestem cy cóś, ale tego też za bardzo nie rozumiem"

    "Chwytamy fałdkę skóry obiema dłońmi między kciukiem a resztą palców. Kciuki trzymamy w odległości 3-5cm. Fałdkę należy złapać na tyle głęboko, aby uchwycić cały wierzchni tłuszczyk.

    Rozpoczynamy od miejsca pod pępkiem. Taką fałdkę należy rolować w kierunku zewnętrznym po skosie. Oznacza to, że chcemy tak jakby narysować słoneczko. Pępek jest słońcem a linie, po których prowadzimy fałdki, promyczkami.

    Robimy to dokładnie miejsce przy miejscu, dość mocno ściskając tą fałdkę, żeby nam nie uciekła."

  • A jakby ktoś mial ochotę na wersję z mysimi bobkami, mogę udostępnić wyżej wymienione :))
  • edytowano czerwiec 2016
    @Katia no dobrze jest wytlumaczone. Robisz "wedrowke faldki" promieniscie od pepka na zewnatrz. Jak idziesz od pepka w dol to kciuki pchaja faldke, a jak w gore, to ciagna, a pcha reszta dloni.
  • Siedzę i fałdki mi wędrują ;)) Wciąż tego jakoś nie widzę, chyba poproszę Mysię o tutorial ;;)
  • Ja lubię jej blog jeśli chodzi o włosy. A po 1 dziecku to brzuch potrafi sam się ładnie wciągnąć.. Mnie fizjoterapeuta, przed jakimkolwiek masażem brzucha kazał delikatnie nacisnąć punkt pod splotem słonecznym 2 cm i jak czuć ból to nie wolno w ogóle masować. Najlepiej po porodzie (szczególnie cc) iść do fizjoterapeuty, może być taki od powięzi, i się nauczyć indywidualnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.