Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kącik tańców brawarystycznych

24

Komentarz

  • najważniejsze żeby był wygodny biustonosz :D
    ja lubię czarne pod biały t-shirt
    skarpetki nosze do sportowych butow, ale takie, zeby nic a nic ich widać nie było :D


    co do klaskania w samolocie, smieszne jest to, że ludzie biją brawo jak tylko koło styknie się z płytą lotniska, to nic że moze nie wyhamowac na pasie
    ważne, ze osiadł więc bijmy brawo ;)
  • Zrobię coming out: Zdarza mi się nosić skarpety do sandałów. Szczególnie, gdzieś w okolicy października, gdy już chłodno, a tak się trudno rozstać z latem. Albo wieczorem w warunkach ogniskowych, gdy stopy w sandałach marzną, ale nie na tyle, żeby ciepłe buty zakładać. Szczególnie fajnie wyglądają sandały z kolorowymi pięciopalczastymi skarpetami :-D
    Ale ja jestem człowiek praktyczny i mam na kwestie mody totalnie wywalone.
  • Tabi (足袋) – skarpety o dwóch palcach, sięgające kostek; nosi się je do sandałów.
    image
    http://blogpanienki.salon24.pl/552339,japonskie-kimona-meskie-plus-dodatki-cz-2
  • mój mąż sandałów nie uznaje wcale, są mu wręcz duchowo obce. nawet latem pomyka w tych swoich wojskowych buciorach sprowadzonych z jakis zagramanicznych armii za ciężkie pieniądze i kurna chata faktycznie w zyciu nie miał żadnego otarcia czy innego problemu ze stopami. dobrze, że na basen w nich nie chodzi ale w klapkach cierpi bardzo ;)
  • Nikt Wam nie mówił, że będziemy drugą Japonią???
  • O widzisz, @Katarzyna! Gdzie sie zaopatrujesz w te pieciopalczaste skarpetki? I jakiej firmy?
  • I prosto do pracy teraz w tych sandałach. ;-)
  • Nie lubię skarpet do sandałow, a juz do japonek, to w ogóle jest dramat, ale sama mam parę skarpet w plecaku, gdy idziemy na wycieczkę od rana i wracamy bardzo późno do domu.

    Założyłam raz jedyny, przez klimatyzację w komunikacji miejskiej.
  • Niby tylko sandały ze skarpetami, a takie wzbudzają emocje... ;)
  • Myślałam że połączenie skarpetek z sandałami jest typowo niemieckie. ;))
  • @Isako - to połączenie jest po prostu praktyczne, a Niemcy to bardzo praktyczny naród ;-)
  • Mnie kiedys w delegacji zaskoczyla zmiana pogody. (z okolo 15,stopni zrobilo się 0 i zaczął padać snieg/ wtedy mode miałam w .. Kupolam welniane skarpety i nosilam do szpilek
  • musisz mieć bardzo szczupłe stopy
    ja bym mogła co najwyżej naciągnąć skarpetę na stopę razem ze szpilką ;)
  • Miałam bardzo szerokieszpilki
  • Ja tam też nikomu nie skaczę do oczu z powodu skarpet w sandałach (chyba rzeczywiście kogoś zabolało :P ) co nie zmienia faktu że uważam to za obciach i estetyczny koszmarek.
    Klaskanie w samolocie ok, chociaż sama nie klaszczę ;)
  • Co jest, a co nie jest "estetycznym koszmarkiem" jest kwestią bardzo względną. Zależy, co w danym sezonie lansują dyktatorzy...
  • Myślę, że widok stopy w skarpetce jest podobnie obrzydliwy, jak dłoni w rękawiczce.
  • Jacy dyktatorzy? To po prostu mało higieniczne, skarpeta w upał i to w bucie na wierzchu..fuj
  • Brudna stopa ładniejsza?
  • Etam zaraz obciach i koszmarek. To zalezy.
    Kolorystycznie dobrane do sandałów, tych sportowych na ten przykład, dobre gatunkowo wcale nie kłują w oczy. A juz na pewno nie bardziej niz zaniedbane i do tego brudne stopy.Nawet w sandalach bose stopy potrafią się pocic.
    Taka ciekawostka. Na początku moich jazd samochodem jako.kierowca zupelnie nie potrafiłam prowadzic auta w butach z odkrytymi palcami. No zupelnie nie potrafilam sie skupić, n ie czulam pedalow. Lato, a ja w drogę skarpetki na stopy, stopy w sandały i było git. Kolejnego lata juz takich problemow nie miałam.
  • Tak tylko przypomnę tym, którzy wątpią w siłę dyktatorów mody: Lata '80, to było piękne:
    image
    To był koszmarek:
    image
  • I teraz musze sobie umyc oczy, bo tego sie nie da odzobaczyc...
  • Elunia, mysle, ze to bardziej kwestia estetyczna, niz higieniczana, a ludzie rozna wrazliwosc maja. Chociaz sfere bikini jak najbardziej pod higiene podciagnac mozna (nie bede sie rozpisywac, ale wiadomo o co chodzi).
  • @Skatarzyna
    Modne, niiemodne, pani oprócz skarpetek ma czarny biustonosz pod białą bluzką, też tak się nie nosi,

    Dlaczego się nie nosi? Ja noszę :D



    Swego czasu modne były kolorowe biustonosze pod jasną górę, nie wiem, jak obecnie, ciężko nadążyć.
    --------------------

    bardzo niezajarzyłam

    ed. chacha i jeszcze raz cha! Moje pierwsze skojarzenie: Jasna Góra
    pomyślałam, że z tej strony pielgrzymek nie znałam


    @KatarzynaMarta, ymmd :D
  • Też nie rozumiem, dlaczego skarpety+sandały to obciach. Sandały bywają obciachowe same z siebie, nie cierrrpię ich :P Zgadzam się, że bardziej higienicznie jest nosić skarpetki/rajstopy niż nie nosić, niezależnie od rodzaju obuwia.

    A na wrażliwe stopy tradycyjnie polecam glany :) Jedyne buty, które można nosić jak rok długi :D
  • Podobno włosy pełnią funkcję ochronną np. brew nad okiem @Maciejka;) różnie to może być z ta higieną. Estetyka, co innego:)
  • @Katia, jak ktoś chce, to nosi, ale gancko jest mieć nudziarza, znaczy w kolorze skóry :)
  • Cóż, ja idę krok dalej, mam w kolorze duszy ;)
  • A co do lat 80 tych, to w kąciku porad savoir viwru, pan pytał, czy wypada ubrać się w kreszowy dres będąc świadkiem na ślubie :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.