Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kącik tańców brawarystycznych

124»

Komentarz

  • Wojciech Cejrowski w jednym ze swych programów pokazywał majtki z push-upem na tyłku, także co kraj to obyczaj i u Latynosów taki depilator by się nie przyjął :)
  • Co do tej full naturalności, jest taki żarcik: nie powinno się mowić kobiecie że ma wąsy, choćby były imponujące
  • Proszę trochę natury :D

    Olejki mam, ale ciężko mi samej sobie ból zadawać (trza wpierw wyrwać szkuty z cebulkami ) więc leżą i czekają aż się kiedys odważę :D :D :D
    http://www.anteggoil.com/
  • @hipolit - gdzie nabyć to cudo i czy znasz kogoś, kto stosował i poświadczy, że to działa? Ja jestem tym przypadkiem, co po depilacji laserowej nie ma żadnej różnicy. Gdyby taki olejek miał załatwić sprawę, to czułabym się zachwycona. Nie mam problemów z wyrwaniem uwłosienia (troszku boli, ale znacznie mniej niż ta rzekomo bezbolesna depilacja laserowa - ona boli bardziej niż poród, msz), tylko krótkotrwałość efektu tego procederu bardzo mnie zniechęca. Jakby się dało wyrwać, olejkiem pomazać i więcej w tym miejscu włosia nie zobaczyć, to by było rewelacyjnie.
  • @Katarzyna
    też znam osobę, która wywaliła juz 12 tys na laserową depilację i włos nadal u niej jest ;)

    olejek kupiłam w Turcji
    płaciłam coś ok 6 tl
    jak coś to mogę kupić przy najbliższej okazji i potem wysłać :)

    ja swojego nie testowałam jeszzce, jak pisałam- nie daję rady sama sobie zrobic depilacji ni pastą, ni woskiem, depilatora nie mam
    mąż ze swoim wzrokiem raczej się nie nada :))
    myślę coraz poważniej nad kosmetyczką, na obcą osobę jakoś łatwiej psioczyć w myślach ;) jak się już zdecyduję to zastosuję olejek, ale kiedy to będzie .... :/
  • Idealna kobieta do laseru to brunetka o białej jak w sanch Ani z Zielonego Wzgórza cerze. Ja po laserze w miejscach jasnych całkiem całkiem, w miejscach przebarwionych bez różnicy. Ogólnie jestem na nie . boli jak nie wiem co, a zwykłą depilacje mechaniczną znoszę i nie narzekam.
  • edytowano czerwiec 2016
    @MartynaN - według Twojego opisu, powinien być u mnie efekt co najmniej zadowalający - uwłosienie mam ciemne w porywach do bardzo ciemne (choć na głowie coraz bardziej siwe, ale tam akurat nie chcę się go pozbywać), a cerę anemicznie bladą. Mimo to, efektu brak. A boli przeraźliwie. Uważam, że tych, co piszą w ogłoszeniach, że to jest zabieg bezbolesny należałoby tym "bezbolesnym" zabiegiem traktować tak długo, aż by odszczekali te brednie publicznie i w mediach ogólnopolskich jeszcze do tego.
    @hipolit - ja bardzo chętnie wypróbuję, o ile to 6 tl nie jest ceną rujnującą. Nie mam pojęcia ile to wyjdzie na nasze.
  • @Katarzyna, to kwestia fizyki i u mnie się sprawdziło w zależności od partii ciała. Widać zbyt rzadko czytasz swoim włosom na głos ;-)
    Tak, ta beznolesność to #@"!
  • Tylko z że efekt zadowalający to by było do zera. Bo co to za wielki sukces, że miast golić 5 włosów na cm2, zgolę 4, w porywach do 3.
  • @Katarzyna
    Nie, to niespełna 10 zł

    @Tola
    Produkt używany przez Turczynki
    Kupuje różniaste olejki w Tr i jeszcze nigdy żaden nie zrobił mi krzywdy.
  • Może to i kwestia fizyki i nawet chemii razem z nią wziętej, ale ja widać jestem wyjątkiem potwierdzającym tę regułę. Tak, czy inaczej, zabieg mnie bardzo rozczarował i to podwójnie - po pierwsze ta "bezbolesność" była bardzo trudna do zniesienia, po drugie, efekt kompletnie niewspółmierny do poniesionych kosztów (zarówno finansowych, jak i moralnych). Reasumując: nigdy więcej! To już wolę wypróbować olejek z mrówczych jajeczek ;-) Nie z takimi paskudztwami moja skóra musiała się mierzyć i wyszła z tych szranków bez większego uszczerbku ;-)
  • @MartynaN - względem efektu - jeśli golisz, to bez większej różnicy, czy 5 czy 3 na cm2, ale jak wyrywasz, to już różnica może być... ;-)
  • jeszcze o jednej dawnej technice pozbywania się włosów nie mówilim - skaczemy przez ognisko i włoski na odnóżach się wypalają ;) śmierdzi!
  • Moja szwagierka tez praktycznie przezroczysta, taki blady typ, włos bardzo ciemny.
    I dupa, laser nie pomógł
    Żałuje jak cholera, zwłaszcza pieniędzy w to wysadzonych
  • też się dałam potraktować parę razy laserem. odczucia: jak przypalanie zapalniczką. efekt jakis był, choć nie do końca jestem zadowolona. najlepiej antywłosowo działa ciąża :D

    dryf tegoż wątka jest zadziwiający ;)
  • Mam na podoredziu Turczynke, spytam sie jej jutro o co chodzi z tymi mrowkami i czy to efektowne.
  • Ciąża działa antywłosowo??? No, bez żartów! U mnie, to raczej wręcz przeciwnie :-(
    @Rogalikowa - ale Ty to masz cerę taką, że u Ciebie ten laser miałby pełne prawo nie zadziałać za szczególnie.
  • @Joanna_91 no tak jak mowi @MartynaN, laser jest dla brunetek, bo on celuje tam, gdzie jest melanina. Poza tym ponoc ciaze i porody przez znaczne wahania hormonow neutralizuja caly efekt. Jesli chodzi o depilator, to on dziala tak, ze glowica obraca sie i tworzace ja pierscienie rozsuwaja sie i zaciskaja. Jak dla mnie po kilku minutach bol jest zupelnie znosny, ale pierwszy raz po dluzszym uzywaniu golarki moze byc dosc nieprzyjemny. Niestety caly zabieg trwa dosyc dlugo- mi zajmuje cala godzine. Efekt ok jest przez tydzien, znosny do dwoch. No i wloski wrastaja niestety.
    @Gosia5 majtki z pushupem w Chinach sa na prawie kazdym straganie z bielizna ;;)
  • @Katarzyna u mnie ciąża antywłosowa. oprócz głowy, tam z kolei włosy mam jak za lat nastoletnich, czyli bardzo gęste. skórę mam ciemna i włosy też,więc teoretycznie dobrze dla lasera. ale juz sie nie będę katować (w ciążę se zajdę, a co! ;) )

    laserem mam zamiar potraktować naczynka na nogach, żeby mi się żylaki nie zrobiły. mam nadzieję, że to nie boli. boli finansowo, już sprawdzałam :-S
  • żylaków nie mam. ale mam pełno takich czerwonych pajączków. w ciąży więcej. jak nie poznikają to chciałam je pozamykać, bo myślałam, ze z nich właśnie mogą rozwinac się żylaki.
  • @Rogalikowa polecam w wolnej chwili zrobić sobie sensowne usg nóg u jakiegoś sensownego doktora - u mnie niewydolność jest pod niektórymi pajączkami, ale jest też w miejscach, w których nie widać nic. Szłam do lekarza pierwszy raz też z pajączkami, też z bólem - ale głównie właśnie z popękanymi naczynkami, a wyszłam z zaleceniem skleroterapii przez niewydolność, żylaki (choć na zewnątrz sytuacja nie wygląda aż tak tragicznie).
  • @Tola @stephanos dzięki. to jakoś się zaskoczyłam niemile. wybiorę się do lekarza.
  • W kwestii lasera, myslałam o takim domowym. Czytałam w Magazynie Tesco o czymś takim.

    Można się zdermokonsultować ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.