Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ludzie!!! Jak wy się mieścicie? Czyli sharan dla siedmioosobowej rodziny...

edytowano czerwiec 2016 w Pomagajmy sobie
Konkretnie chodzi mi o brak bagażnika w kontekście wózka dla maluszka. Czy ktoś próbował jeździć z wózkiem typu: fotelik samochodowy plus doczepiane kółka? Mieści się? Czy warto kupować używane? Skąd? Czy ktoś ma takie coś pożyczyć? Nigdy o takim patencie nie myślałam stąd moja ignorancja. Teraz też tkwiłam w radosnym przekonaniu, że wózek mamy i fotelik też. Ale na niecałe dwa miesiące przed porodem naszła mnie myśl o niemożności pomieszczenia ustrojstwa w w/w pojeździe.

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2016
    mamy od 10 lat "maxi-taxi", czyli takie jak do wózka - parasolki leciutkie "nogi", na które wpina się (trzeba adaptery kupić) fotelik samochodowy.
    Tylko my mamy stary typ - fotelik "Maxi cosi city, a "dół" to spacerówka maxi cosi tico, od której się odpina siedzisko (4 śrubki). Jako "parasolka", to się tym tico jeździć nie da (brak budki, i cięższe dziecko hamuje wózek), ale jako "nogi" - to mój ulubiony od lat pojazd.

    tu do zobaczenia:
    http://sprzedajemy.pl/wozek-parasolka-maxi-taxi-fotelik-maxi-cosi-nr5174612
  • Kupowaliśmy używane - najpierw fotelik (nowsze typy też pasują, tylko trzeba sprawdzić, czy wszystkie typy), potem nogi.
  • My używamy takiego wózka gdzie można doczepić część głęboką, na siedzące dziecko i fotelik. Ta opcja z fotelikiem jest naprawde przydatna. Mi bardzo ułatwia życie.
    Ale naszego wózka (raptor 3w1) nie polecsm bo ma pewne wady które moim zdaniem go dyskwalifikują np za mała szpara miedzy gondolą żeby wsadzic cos wiekszego do bagażnika
  • Dzięki wszystkim za troskę. Forum jest cudowne, a jeszcze przyjaźniejsi są forumowicze :) Poza tym wątkiem odbyłam też kilka prywatnych rozmów. Dzięki temu wszystkiemu nie tylko poznałam kilka fajnych trików, ale również otrzymam fotelik z wózkiem. Dodam, że z dowozem do domu...
    ^:)^ ^:)^ ^:)^
  • Ooo niezły patent!!! Myslalam że pozostaje już tylko zakup takiego drogiego Babyzen YOYO z adapterami do maxi cosi. W razie czego i tak rozważam bo wózek waży zaledwie 6kg i jest mikro.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.