Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

To już???

2»

Komentarz

  • No. Pole z 3-4 zł. Ale i tak poczekam, bo dla odmiany nie mam teraz czasu na zabawę i donosiciela skrzynek.
  • Dziś na targu w Gliwicach 6 zł za kobialke. Smaczne, ale niesłodkie. Za to wreszcie pachną :)
  • Ja wczoraj 2,5zł/ kg w Niepokalanowie
  • No. W zeszłym tygodniu straszyli, w tym to się ziściło. Na Rynku Łazarskim w Poznaniu znalazłam dziś już tylko dwa stragany z truskawkami na przetwory i to pod hasłem "A nie, jutro już nie będzie". I to już w dodatku droższymi - po 4,50 (raz widziałam nawet po 1,99, ale nie miałam siły nośnej). Napuściłam więc Małżonka, który mi przyniósł do domu 35 kg. Owoc dokumentnie od jednego strzału przerobiłam, ale radzę przy mnie nie używać wyrazu "truskawki". ;)
  • Ja nadal czekam na kaszubki, ale niestety... Zapowiadaja, że mają być kwaśne i ma ich być malo... A takie ambitne plany miałam na zaprawy...
    U nas nadal w okolicach 7zl/kg...
  • Właśnie powiedziałam do córki, że ma wyjąć dwa opakowania mrożonych truskawek, wrzucić do wody i mogą sobie wziąć do tego keczup. Mina bezcenna...
  • na rynku w Poznaniu ( Jeżyce oraz Plac Wlkp) dziś 5-6 zł...ale i za 3-4 się trafiają wcale nie gorsze - tylko mniejsze
  • Wydaje mi się, że do przetworów mniejsze są nawet lepsze :)
  • @Agnicha, do Chwaszczyna? Też chcę jechać tylko nie wiem kiedy...
  • edytowano czerwiec 2016
    Ja kupuje w Gdańsku z rynku od 3 zł do 3,8.
    Juz70 kg nabyłam :-)
  • Zaglądam właśnie na stronę Praskiej Giełdy Spożywczej i zastanawiam się, od ilu kilo może być hurt... 10 kg dałabym radę przywieźć swobodnie (w sumie to całkiem blisko, jednym autobusem), 50 - niekoniecznie ;))
  • @asia-ch, na którym rynku? Tam gdzie żużel? Bo chyba nie na hali?
  • Rynek na Przymorzu
  • Mieszkam obok, są tez po 4 lub po 5 zł, ale ja jestem łowcą okazji :-)
  • U nas na straganach nieustająco po 5zł, na targu po 3-4. I wygląda, że już taniej nie będzie :(
  • @jukaaaaaaaa, weź nie drażniiiiiiiiiiij! Kaszubskieeeeeeeee!!!!!
    Choć ostatnio na giełdzie też po 5 zł, a nawet 4 za kobiałkę były. Całkiem przyzwoite, ale nie kaszubskie. Teraz nie wiem czy po deszczach jest sens jechać, czy będą przemoczone.
  • Też tak myślę.
  • Dziś pod Poznaniem - Luboń 3,50 za kg ale nadal straszą że to końcówka :/
  • U nas dzisiaj przed południem truskawek NIE BYŁO. O.
    Piekę drożdżówkę. :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.