Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam niedrogiego miejsca, gdzie byłoby w miarę niedaleko do jeziorka i płasko

coby można było na rowerach pojeździć.

Możecie coś polecić?

Komentarz

  • Dworek Diana Sząbruk k. Gietrzwaldu.

    Byliśmy tam 3 czy 4 razy.
    My mieszkaliśmy akurat u właścicieli. Ale obok nich wybudował sie ich syn i ma dwa mini mieszkanka dla gości , po niższej cenie niż w "głównym domu".
    Przepięknie tam jest.
  • Http://www.dworkosily.pl
    Niedaleko Grajewa, Rajgrodu
  • http://www.dworekdiana.pl/?mobile=1

    Na ich stronie nie ma oferty ich syna, trzeba byłoby ich zapytać o kontakt do niego. Możecie uargumentować tym ze u niego nie ma schodów a macie małe dzieci ;-)
  • @annabe mieszkam w Sząbruku 5 rok i nigdy nie słyszałam o tym dworku :-)
    Aż się zainteresuję :-)
  • edytowano czerwiec 2016
    U nas są ścieżki rowerowe, ośrodki wczasowe, pole namiotowe.
  • @kika0 bo oni ukryci są ;-) Trzeba wjechać głębiej aż do jeziora. Jadąc z Gietrzwaldu mijasz kościół po prawej i przy szkole skręcasz w prawo. Potem trzeba skręcić w lewo przy takim starym krzyżu.
  • @annabe
    Już wczoraj na mapie na ich stronie sprawdziłam :-)
    Ja mieszkam na osiedlu pomiedzy agroturystyką U Franka, a internetowym sklepem zielarskim. Rzut beretem od nich :-)
  • Dziękuję za podpowiedzi :) Czy w którymś z tych miejsc jest wytyczona plaża dla dzieci?
  • @PawelK

    Przeklejam z innego wątku

    http://borytour.pl/index.php?route=product/product&product_id=78

    Bory Tucholskie, wieś Bysławek (na lewo i w górę od Świecia).
    Blisko dwa (3?) jeziora (w Bysławiu - 2 km dalej - strzeżona plaża ze zjeżdżalniami dla dzieci), nieco dalej Zalew Koronowski. Tereny są fajne, jest co zwiedzać, gdzie chodzić na wycieczki, jeździć rowerami.

    Ta agroturystyka z linka to wielki stary dom, łazienka na każde 2 pokoje (jakoś tak), wyposażona kuchnia, salon z długimi stołami, ogród, piaskownica. Za murem klasztor szarytek. Msze św. są rano i zazwyczaj po południu. Jeśli jest większa grupa, to dom jest do wyłącznej dyspozycji. Dobre ceny, fajny właściciel. Polecam.
  • @Yucami a ile namiotów jest mniej więcej rozłożonych w sezonie? I całkowicie za darmo są te pola?
  • Skoro takie tłumy, to dla nas odpada :-/
  • Ciekawe czy jest jakiś spis unijnych pól namiotowych, tamte dla nas za daleko.
  • PS. do wpisu powyżej
    W ogrodzie można rozkładać namioty.
  • uJauJa
    edytowano lipiec 2016
    A ktoś coś jak w temacie ale województwa małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie lub śląskie?
  • My się rozkładamy na działce nad jeziorem u pewnej pani. Super miejsce też na Pojezierzu Drawskim. Koszty niewielkie, ale tylko wychodek i brak bieżącej wody.
  • Wiem, że w Nowym Sączu powstały jakieś zalewy za free, ale nie wiem czy z polem namiotowym.

    @Bea chwal się chwal, to wbiję na kawę :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.