Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

W drodze na wakacje

edytowano lipiec 2016 w Ogólna
Właśnie jesteśmy w drodze do Międzygórza. Aktualnie stacja benzynowa w okolicach Wrocławia. Obok nas urocza rodzinka z czwórka pociech. Wcinaja zdrowe warzywa :-D Nie mam odwagi spytać wprost: to ktoś od nas?

Komentarz

  • Na pewno :D Może zostawili net w domu? ;)
  • bezpiecznej podrozy.
  • Ja tak mam z moją sąsiadką: co prawda na razie tylko dwójka dzieci, ale ona w wieku rozrodczym młodym ;)

    Używa pieluch wielorazowych,
    nie daje dzieciom za dużo słodyczy,
    Będąc z drugim w ciąży nadal karmiła piersią pierwsze aż do porodu i dalej,
    A jej mąż piecze w domu chleby.
    I wygląda na człowieka - katolika,bo pytała, do której parafii ta ulica należy :)

    No i jak tu pytać wprost: jaki jest Pani nik na orgu? ;)
  • Aha, dodam, że niedawno się wprowadziła.
  • Prawda, trudno spytać, a ma się ochotę. My tacy niesmiali dzisiaj, bo podróżujemy tylko z najstarszą córka. :-) maluchy u dziadków. Jakoś tak pusto i cicho :-(
  • Może Mama Róża wyprodukowałaby jakieś przypinki....
  • U nas w kościele kiedyś bywała rodzina z 5 dzieci. I też myślałam o tym kim są na orgu.
  • Ja mam aktualnie za płotem 4 warszawskich dzieci. Nie wiem tylko, czy są z mamą czy tylko z dziadkami.
    I tez się zastanawiam, czy to nie orgowe dzieci
  • Może Mama Róża wyprodukowałaby jakieś przypinki....

    o właśnie,
    i naklejki na auto
    :)
  • naklejki na auta! jestem za!
  • Super pomysł z naklejkami.
  • Naklejki - to by było coś
  • A znak rozpoznawczy dla podróżujących bez auta lub w niepełnym składzie?
    Za miesiąc jedziemy odwiedzić Wrocław i kto wie kogo nieświadomie miniemy na ulicy ...
  • Może jakieś opaski na rękę, no fajnie by było rozpoznawać się na ulicy:))
  • Naklejka może być też np na wózek, na rower, nawet na plecak.
  • Kiedyś Paweł od Oli zrobił koszulki forumowe. Kto by chciał się podjąć ponownego podejścia do tematu?
  • Naklejki dobry pomysł! Będziemy wkrótce we Wroclawiu i Warszawie, a tam sporo z orga ludzi, moznaby wypatrywac na parkingach i stacjach benzynowych wielodzietnych :D
    Bo w mojej miescinie to pewnie slabiutko:)
  • edytowano lipiec 2016
    @tylkoMaciek jak wyglądały?
    Podejście do tematu, to wydrukowanie czy coś jeszcze?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.