Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki worek/fotel sako?

Zastanawiam się nad kupnem worka/fotela sako. Chodzi mi o worek, który nadałby się do porodu (w domu), a później też do karmienia, odpoczynku. Firm, jak widzę, jest bez liku, ale głównie w internecie. Polecacie jakąś firmę?

Komentarz

  • Moim zdaniem sako zupełnie nie sprawdzi sie do karmienia. Za bardzo sie w nim czlowiek zapada. Ciezko wstac z maluchem na rekach. Sama mialam i pozbylam sie go po pierwszym zachwycie. 
  • U mnie karmienie tylko i wyłącznie na sako, nie wyobrażam sobie inaczej ;-)
  • ja kupiłam daaaaawno temu Fatty
    dla dzieci XL
    dla nas XXL
    nie przerażaj się wielkością - na początku jest naprawdę duży, potem się układa.
    Wtedy jeszcze produkowali pokrowce z materiału - szenili. Dla mnie to było wygodne, gdyż co jakiś czas mogłam zdjąć i wyprać. Nie pociłam się siedząc na nim.
    Obydwa są bardzo intensywnie użytkowane.
    Jeden z moich lepszych zakupów.
    co jakiś czas trzeba uzupełnić granulat.

  • my nasz wzięlismy ostatnio na kino plenerowe i wzbudziliśmy sensację :)
  • jakbym miała duży dom to na pewno kupiłabym dużo większy worek
  • No to w temacie zbliżonym, basen jaks dmuchany,żeby się urodzić dało,a pózniej się przydał? W nowym domu brak wanny niestety,a ostatnio miałam fantazję rodzić do wody wiec zakładam,że teraz też mogę mieć.
  • @Predikata, mozna wypozyczyc. Te dmuchane moga mieć zbyt twarde dno i nie być wystarczajaco stabilne. 
    A sako moje kupowałam 8 lat temu, kiedy był tylko jeden producent - może dlatego takie mam odczucia. Ale to był naprawdę worek, nie worko-fotel. Nie dawał żadnego podparcia dla kręgosłupa i nie dało się w nim usiaść, raczej tylko polegiwać. 
  • @Kerima to bardzo dobra wiadomość, gdzie można?
  • @Predikata, jak jesteś na fb, to tam maja fanpage Wypożyczalnia basenów. Mnie tam nie ma, więc nie dam rady sprawdzić. Tutaj możesz też się dopytać - http://baranowscy.eu/wordpress/ekoporod-w-domowym-zaciszu/ Dziś się też widzę z położna E., wiec też mogę podpytać. 
  • Super,będę wdzięczna,poszukam tez przez FB
  • My też mamy fatty, używany kupiony. Karmienie tylko na nim, mój kręgosłup inaczej by nie wytrzymał :) Polecam, też mam rozmiar xxl. Fajnie jeśli obicie jest materiałowe, niestety ja nie mam i mam na niego koc zarzucony, bo inaczej grozi przyklejeniem.
    Teraz worek idealny do wieczornego oglądania/czytania książek z dzieckiem :)

  • My mamy dla dzieci taki basen: http://www.decathlon.pl/basen-summer-pool-185x53-cm-id_6556765.html Wzieliśmy go ( a nie ten kolorowy) ze względu na grubsze dno. Spokojnie zmieszcza się w nim dwie dorosłe osoby. Basen znosi też szaleństwa trojga dzieci ... dopóki któreś nie zechce się przewiesić (nie wiem, jak to określić) przez brzeg. Bałabym się, że w porodzie się po prostu przewróci. Tzn ok do relaksu, ale nie do II fazy, kiedy potzeba stabilnego oparcia. No przynajmniej ja mam takie odczucia. 
  • Jeśli chodzi o sako my mamy w domu i rodzinie ecopuf.pl Jestem zadowolona bardzo, ale uwazam że do karmienia się nie nadaje za bardzo się zapadam. Poza tym jest super. W trakcie ciąży bardzo pomaga się ułożyć wygodnie, po ciąży służy mi do usypiania dzieci - tzn siedzenia w ich pokoju, czytania wraz z nimi , albo im do wariowania na nim. Mamy największy możliwy xxl, okrągły. Zajmuje masę miejsca - ostrzegam, ale mimo tego nie wybieraliśmy go nigdzie.
    Do porodu się nie wypowiem bo nie mam doświadczenia, mogę sprawdzić jak kiedyś będę miała skurcze czy przynosi ulgę :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.