Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Lekarz medycyny sportu, Warszawa - kto poleci?

Poszukuję pilnie, bo potrzebuję, żeby rzucił okiem na moich synów i wyniki ich badań i postawił pieczątkę pod zaświadczeniem, że mogą jechać na obóz sportowy. Czysta formalność, ale nie chciałabym się z tej okazji użerać z jakimś gburem.

Komentarz

  • Moi chodza "panstwowo" na Wyzwolenia, ale sąsiad ;) majakiegos prywatnego w okolicach Piaseczna dla swoich piłkarzy, tyle, ze nie bylam u niego i nie wiem czy gbur
  • Państwowo, to trzeba mieć skierowanie, a tego nie jestem w stanie załatwić, z przyczyn, w które nie chcę wnikać.
    Już znalazłam. Dzięki!
  • Moi sa pomeldowanie w W-wie, wiec tam chodza - bez skierowania. To jakis program rozwoju sportu dla Warszawy. Tyle, ze terminy dośc odległe, choc jak bylam ostatnio czyli teraz w wakacje mieli nawet jakies wolne. To tak moze na przyszłość. 
  • Serio, bez skierowania od rodzinnego można na Wyzwolenia się dostać? Moi też pomeldowani w Warszawie. Terminy na Wyzwolenia, faktycznie jakieś masakryczne mieli. Muszę tam zadzwonić w wolnej chwili i zapytać, jak sprawa ma się.
    Jak się orientowałam dawno temu, to kazali mieć skierowanie od rodzinnego.
  • UlaUla
    edytowano sierpień 2016
    Wiesz co - ostatniego zapisywałam 4 lata temu, jak szedł do pierwszej klasy. Ponieważ mam mało po drodze do rodzinnego, a nie pamietam, zebym jakos to skierowanie załatwiała, to wydaje mi sie, ze sie obylo bez, ale na 100 % nie gwarantuję. Natomiast tak co pół roku chodzimy juz bez żadnych skierowan teraz. 
    Upewniłam sie :)
    https://www.wsdz.pl/pl/pages/przychodnia-specjalistyczna-dla-dzieci-i-mlodziezy
    Do poradni roznych jest skierowanie a do sportowej nie ma :)

    Tylko jest jeden jeszcze haczyk - moi sa w szkole sportowej, a w LO byli i beda w klubie jako zarejestrowani zawodnicy. 
  • Super! A badania tam za darmochę też robią, czy trzeba przyjść już ze zrobionymi? Najbardziej mnie wykańcza EKG z opisem kardiologa dziecięcego - rzecz kosztowna lub trudna do uzyskania.
  • Badania robbia wszystkie - daja skierowanie na mocz i krew do szpitala przy Kopernika, na miejscu robia ekg - jak sie dopatrza czegos nie tak to tez kieruja na Kopernika, wtedy termin jest jakis krótszy niz standardowy. Oczywiscie mozna trafic na kolejke, w poczekalni.
  • Mozna miec swoja morfologie i mocz, bo wtedy jesli reszta jest ok od razu masz zaswiadczenie, inaczej trzeba jeszcze raz sie pofatygowac z wynikami (ale juz bez dziecka)
  • Morfologia i mocz nie kosztuje majątku. Najgorsze to EKG, a w zasadzie opis do niego.
  • edytowano sierpień 2016
    @Katarzyna - EKG z opisem od kardiologa dziecięcego w Spółdzielni Rengenologów na Waryńskiego około 30zł.
    Na Al. Wyzwolenia nie trzeba mieć do lek. sportowego skierowania, wystarczy zameldowanie dziecka w W-wie i uprawianie sportu - klasa sportowa, klub sportowy. Dzwoń i dowiedz się o termin. Ja dla swojego syna na koniec czerwca dostałam termin lipcowy i mogłam nawet wybierać. Teraz wakacje, towarzystwo porozjeżdżane ;)

    Edit: EKG - 40 zł
  • O, to całkiem atrakcyjna cena za to EKG z opisem. Mi w Piasecznie robią za 30 zł bez opisu i potem mam problem, kto mi to opisze. A wizyta u kardiologa dziecięcego kosztuje fortunę. Teściowa ma jedną przyjaciółkę kardiologa pediatrycznego i korzystamy zwykle z jej uprzejmości, ale ona daleko bardzo więc logistyka skomplikowana.
    Będę się starała zapisać to moje towarzystwo na Wyzwolenia, skoro już wiem, że tam można bez skierowania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.