Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rossmann krytykuje program 500+

Telewizja Republika donosi:
Rossmann w wydawanym przez siebie life-style'owym pisemku atakuje rządowy program Rodzina 500+. Na łamach broszury nie brakuje historii o tym, jak pieniądze te są przepijane, a znajdujemy nawet smaczki, że program 500+ "może prowadzić do pogorszenia relacji międzyludzkich".

Podziękowali 2jan_u Klarcia
«13456714

Komentarz

  • Bojkocik? Chętnie zajrzę do tych materiałów i napiszę im kilka słów.
    Podziękowali 2sylwia1974 MamaMika
  • Powielanie stereotypów.
    A pogorszenie relacji owszem może się pojawić z powodu zazdrości.
  • A tym czemu program 500 plus nie pasuje?
  • Szkoda, jedyny sklep, gdzie dają ulgi na dzieci i wyraźnie oznaczyli pierwszeństwo dla kobiet w ciąży, w dodatku panie w kasach zawsze pilnowały tego pierwszeństwa.
    Podziękowali 2Milamama Gosia5
  • Dalej zamierzam ten papier toaletowy tam kupować ;) i pieluchy bo mają najlepsze.
  • a ja mam do Rossmanna daleeeeko....
  • edytowano październik 2016
    Generalnie- Rosmann to tylko do du.'y ;) ?
  • Ja nie wierzę w te bojkoty, ale mam wrażenie na indywidualnego maila, podpisanego, patrzą bardziej poważnie niż na różne lajki na fejsie.
  • A czytaliście ten artykuł?
    No sorry. Juz trochę to męczące jest. Czyli co? Albo tylko w superlatywach albo wcale? 
  • Ja wolę super pharme. 
    Dużo bardziej korzystam z ich programu lojalnosciowego, mają lepsze promocje, aptekę w której sprzedawczynie same wystawiały mi recepty farmaceutyczne.
    Pieluchy mają fajne i co któres tam opakowanie jest gratis.
  • Asortyment super pharmy jest zdecydowanie mniejszy, niż w rossmanie
    poza tym rossman ma sporo marek własnych, niezłych jakościowo i w dobrych cenach
    w superpharmie to ewentualnie perfumy i część kolorówek
    Podziękowali 1babka4
  • edytowano październik 2016
    Tylko Rossmann nie pomyślał, że właśnie tam wydaję swoje pincetki: na pieluchy, papier toaletowy w super-dużych paczkach, ręcznik papierowy i bobofruty. No nic to, mogę kupić w Biedrze po drugiej stronie ulicy. Jak uważają, że przepijam, to mogę wydać u konkurencji.
    @jukaa, można krytykować, ale w oparciu o fakty, a nie stereotypy.
    Podziękowali 2Katia Klarcia
  • Ekologiczne produkty Rossman ma w dobrych cenach.
  • Ale pieluch dla duzych dzieci, moczacych sie w nocy, nie mieli.
    I to w kilku Rossmanach w Warszawie. 
    Z 500+ nie korzystam, z pieluch owszem.

  • Nie mówię zaraz o bojkocie, ale jak coś mogę kupić gdzie indziej, to czemu nie?
  • z FB Rosmanna

    "

    Oświadczenie firmy Rossmann w sprawie publikacji w miesięczniku Skarb:

    W związku z artykułem „500+…”, który ukazał się w październikowym Skarbie chcemy wszystkich Państwa bardzo przeprosić. Artykuł został napisany niezgodnie ze sztuką dziennikarską. Program 500+ został w nim opisany w sposób jednostronny i tendencyjny.

    W dotychczasowych wydaniach miesięcznika Skarb staraliśmy się być zawsze blisko naszych czytelników i klientów, prezentować teksty w sposób obiektywny i wyważony. Nie chcieliśmy nikogo dotknąć, nie takie były nasze intencje. Wyciągniemy konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych w firmie za publikację tego artykułu, a także felietonu pani Hanny Bakuły. Felieton ten zawiera prywatne poglądy pani Bakuły i nie odzwierciedla stanowiska Rossmanna.

    Celem naszej firmy nigdy nie było i nie jest angażowanie się w toczone publicznie dyskusje o charakterze politycznym bądź ideologicznym. Celem Rossmanna jest dostarczanie klientom jak najwyższej jakości usług.

    Podjęliśmy decyzję o wycofaniu pozostałego nakładu miesięcznika Skarb z naszych sklepów. Zamierzamy także przepraszać za ten niedopuszczalny incydent w listopadowym wydaniu Skarbu, tak by przeprosiny dotarły do wszystkich Państwa.

    Zarząd firmy Rossmann"


  • Kasa z pincsetek ucieka trza było się odciąć.
  • A już rozlewnie rączki zacierały,
    bo jak nie wydadzą na pieluchy,
    to może za tę kasę więcej wypijooom ;)
    Podziękowali 2Joanna36 Natasza
  • A cóz napisała pani B., bo tez wycieli materiał z wersji internetowej?
  • nie mieli kroliczka tosi!
  • No i fajnie. Tak to powinno działać. :) Mogę lecieć po papier toaletowy :)
  • Nie wiem, jak sformułowane dokładnie są zarzuty w pisemku Rossmana. Że program 500+ jest szkodliwy na dłuższą metę uważam od dawna.
  • Możesz zostawiać pincetki gdzie chcesz, polskich drogerii nie brakuje. Ja czasem bywam w Rossmanie, bo niektóre produkty się tam zwyczajnie opłacają.
  • Hmm informacja o artykule zdziwila mnie bo przecież wydawałoby się oczywiste że Rossman mający spory asortyment dziecięcy skorzysta na tym ... Widzę że zarząd wystraszył się i teraz szybko wycofuje ny nie stracić klientek :smiley:
  • W biedronce papier toaletowy kupowany na rolki jest bardzo wydajny.  Już mi się do Rossmanna nie chce latać. Jakość gorsza ale starcza na dłużej. 
  • Ja też używam mało "chemii kosmetycznej" dopóki jestem młoda, moja cera nie potrzebuje tłustych pudrów, podkładów itp. 

    Ale w Rossmanie jest trochę ciekawych produktów, wcale niekoniecznie kosmetycznych. Zwłaszcza w większych Rossmanach. Lubię tam np. tanie kosmetyki naturalne, jedzenie dla kota, różnego rodzaju herbatki, zdrowa żywność suplementy diety, nawet przydatna jest wiedza, że tam można rajstopy kupić, jak oczko poleci, może to być ratunek.
  • Będę usatysfakcjonowana jeśli wyrzuca Młynarska. Strasznie głupia baba. 
  • edytowano październik 2016

    Coralgol: Lubię tam np. tanie kosmetyki naturalne, jedzenie dla kota...

    Smacznego!

  • @Bambidu Szanuję inteligencję rozmówców i szczerze wierzę, że zrozumiałeś to zdanie.

    @Lila, ja z polskich sieci drogerii czasami bywam w "Naturze". I mi to wystarczy, bo wcale jakąś wielkę zwolenniczką kupowania w sklepach sieciowych nie jestem, częściej kupuje w małych (na jednej ulicy mojego miasta mam z 5 polskich, jeśli nie więcej) lub przez internet.

    Nie wiem, co ma na celu wymienianie polskich sieci drogerii, tym bardziej w Niemczech (to prowokacja czy błąd?). Każdy kupuje tam, gdzie mu się podoba i opłaca i nie widzę powodu do jakichś pretensji do Polaków, że wolą niemiecką sieć.
  • edytowano październik 2016
    @Coralgol, wierzę, że poczucie humoru jest Ci nie obce :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.