Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klocki dla dzieci godne polecenia

Zbliża się okres wzmożonych prezentów. Klocki wydają się świetnym pomysłem dla dziecięcej wyobraźni.
Coroczne LEGO znudziło się maluchom, więc szukam alternatywy.
Na pewno warte uwagi są klocuszki PLUS PLUS.

Jakie macie pomysły?
«134

Komentarz

  • CLIick clacki
  • Clicsy
    od 2 lat bawią sie bez przerwy

    http://www.clics.pl/pl/c/Klocki-CLICS/32

    Jesli masz chłopców to polecam pudło na kolkach z szarymi klockami. 
    Te kolorowe jakos bardziej dziecinnie wyglądają. Te ciemne pobudzają wyobraźnie naszych chłopaków- robią z nich wszystko- zbroje dla siebie, miecze, karabiny, statki kosmiczne, pojazdy wypasione i wiele innych. 

    Dostali jedno pudło 2 lata temu na Mikołaja. W zeszłym roku syn (5l) zażyczył sobie na urodziny drugie takie i jest jeszcze fajniejsza zabawa. 
  • edytowano listopad 2016
    Podziękowali 1monika5
  • fajne klocki polecacie :-)

     ja szukam takich które zainteresują trzylatka i nie są niebezpieczne dla roczniaka

    dziecioki bawią się razem i na razie schowałam wszystko oprócz lego duplo i wafli

    wieje nudą...

  • Jako ciekawostkę podam http://jollyheap.com/pl/

    Zaletą wydaje się być bezpieczeństwo w stosunku do młodszych dzieci.
    Niewątpliwą wadą cena.
    Pobawilabym się :)
  • a nie mogę znaleźć cen
  • Ja znalazlam, nie chcesz wiedziec;)
  • 2900 zl za 100 elementow.

    ale zabawka mega!
  • dzięki :-)

    dzieci po mnnie skczą i trudno si8e skupic

    Podziękowali 1uJa
  • klocki Morphun dla chłopców
    Podziękowali 1Karolinka
  • Ja się nad tymi zastanawiam:
    http://igroteco.com.ua/pl/
    Ktoś może ma/miał?
  • wader middle blocks
  • @uJa dorarlas może do cennika online?

    Z ciekawości zapytalam u źródła (w zeszłym miesiącu) i cene podano mi 3.5kpln za 100.
  • dzięki!!!!! Nie wiedziałam, że jest tyle świetnych klocków na rynku..... teraz tylko wybrać :)
  • lubimy wadera szczególnie te największe dla maluszków
  • u nas morphum był długo hitem
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • @wiesia te klocki są rewelacyjne:) baaardzo mi się podobają. Tylko nie widzę gdzie są ceny
  • @Aga85 dziwny marketing mają bo trzeba było mejlowe zapytanie wysłać do producenta. Dostałam odpowiedź z cennikiem.
    Aczkolwiek gdy spytałam o wagę sztuki klocka to odpowiedzi nie było. Może przeoczenie? Oby, bo ceny są tysięczne i stres tak zaufać.
    Podziękowali 1Aga85
  • @Aga85 dziwny marketing mają bo trzeba było mejlowe zapytanie wysłać do producenta. Dostałam odpowiedź z cennikiem.
    Aczkolwiek gdy spytałam o wagę sztuki klocka to odpowiedzi nie było. Może przeoczenie? Oby, bo ceny są tysięczne i stres tak zaufać.
  • Ja ta cenr powyzej to wygoglalam. Czytalam tez opisy na blogach wszyscy zachwyceni.
    Podziękowali 3wiesia Aga85 Felicyta
  • A podroby lego jak sie sprawdzaja? Znalazlam zestawy z Cobi, Lilandia, Natalia Ares czy jakosntak. Warto?
  • Wg mnie nic nie zastąpi lego. Mamy cobi, średnio jesteśmy zadowoleni.
    Podziękowali 1Gosia5
  • edytowano listopad 2016
    Cobi mają ten feler, że nie wszystkie trzymają się dobrze. Co jest dosc irytujace, gdy budowla w newralgicznym punkcie nie trzyma się pewnie tylko rozpada w nieoczekiwanym momencie. Tu lego jednak wygrywa wyraźnie. Pozostałych nie znam.
    Podziękowali 1mama_asia
  • Synowie cobi się dobrze bawią, ale odkładają do osobnego pudełka-bo twierdzą jak powyżej-że się gorzej trzymają-mają chyba 2 zestawiki mały i średni jakiś chyba
  • hmmm \
    moje nie są jakimiś zagorzałymi fankami klocków
    chciałabym spróbować coś innego niż duplo

    i myślalam by te "drobniejsze" wziąć właśnie Cobi, no ale skoro źle się łączą ;/poczytam jeszcze
  • @olgal ;
    My mamy te drewniane igroteco. Są bardzo fajne, polecam. Tylko najlepiej kupić zestaw różnorodny, do improwizacji, bo budowanie wciąż jednej konstrukcji szybko się nudzi.
  • Z opcji mniej eko-estetycznych za yo superfajnych polecam klocki wafle np. takie:
    https://goo.gl/images/Uc1m3k

    Mój syn z nich tworzy fantastyczne konstrukcje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.