Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ręczniki

edytowano wrzesień 2007 w Ogólna
Posłuchajcie, czy macie jakiś sprytny sposób na przypisanie ręczników do każdego dziecka? Jakieś przywieszki, numerki, wyhaftowane imiona? U nas w puli są raptem trzy sztuki, ale wciąż z tym są jakieś afery.

Komentarz

 • u mojego męża w domu na wieszaku były inicjały
 • Haha, u nas w domu jak brakowalo recznika w lazience to wszyscy wycierali sie w moj plaszcz kapielowy frotte. Wkoncu sie wkurzylem i teraz wieszam go w naszej sypialni.

  pozdrawiam

  t :bigsmile:
 • Inicjały wyhaftowane na ręcznikach, choć nie na wszystkich. Reszta przypisana kolorystycznie.
 • a moje starsze córcie mają identyczne ręczniki, bo inaczej wojna: jak jedna ma z księżniczkami, z Dzwonecznkiem (z Piotrusia Pana) czy z barbie (fuj, różowe) to druga też musi mieć :angry:
  ale ale: każda ma inne przywieszki, czyli te sznureczki-pętelki, do zawieszania na łazienkowych haczykach (mamy takie większe haczyki, i doszywam do ręczników dłuższe niż standartowe sznureczki). Więc Marta ma wszystkie sznureczki niebieskie, Ewcia żółte, a Karolek czerwone
  Rodzice - używają nieciekawych jednokolorowych ręczników, bez księżniczek i innych kubusiów puchatków, więc dzieci ich nie tykają, chyba że jak u Mamy rudej - spoko można taki zdeptać, użyć jako zasłony wodnej przy zabawie w wannie czy do zasłoniecia przed wzrokiem mamy zalanej podłogi
  a sznureczki do ręczników mam z odzysku, czyli z papierowych torebek prezentowych, są mocne i niefarbujące, świetnie się spisują
  natomiast małe ręczniki do rąk - dzieci mają każde swój na haczykach powieszonych na innej wysokości na ścianie, ale i tak wszyscy używają jednego "ogólnego" i zużywa się średnio jeden dziennie, a w weekendy, jak wszyscy w domu, to i dwa ;) (zupełnie jak z papierem toaletowym, o który mój mąż ma podejrzenia, że córki go rozwijają i później gdzieś wynoszą w metrach):crazy:
 • KOLORY!!!

  U nas każdy ma inny :)
 • Pomysłowość ludzka nie zna granic!:jumping:
 • U nas też kolory.
  a jak delikwent nie odnosi ręczniczka do łazienki to potem bezwzględna matka każe mokrasowi pokąpielowemu po ręcznik gnać do pokoju.
  a 'propos papieru.
  tata chciał naszemu trzylatkowi wytrzeć zakatarzony nosek.trzylatek postanowił zrobić to sam, przy urzyciu papieru toaletowego.po dłuższej nieobecności zakatarzeńca leci tata dołazienki ,a tam synek kończy rozwijać drugą rolkę i podając tacie dwie rurki po papierze rozkazujaco mówi:lornetkę zrób!:tooth:
 • U nas też papier ma różne zastosowanie.
  Kiedyś synek wołał z ubikacji -"mamo! już!!!" Idę go powycierać i patrzę a w muszli pełno papieru a na tym ...,więc pytam po co to ,a on -" żeby jak robię kupę woda mi w pupę nie pryskała" Oj! pomysłowość!
 • U nas początkowo były kolory, ale przy trzecim dzieciątku się pogubiłam. Teraz są wieszaczki nie za bardzo to wychodzi bo ręczniki są strasznie mokre i po wysuszeniu wieszam jak popadnie.
  Popier niknie w tajemniczy sposób - puste rolki poniewierają się:cry:
 • Mam narazie tylko jedną małą łazienkę i nie mam miejsca, żeby powiesić taką ilość ręczników:wink: więc u nas podobnie, jak u Agnieszki. Ale ręczniki niestety wiszą na wieszakach tylko wtedy, kiedy je zawieszam, potem leżą, zwykle na koszu z praniem, czasem w koszu lub za, a czasem służą jako ścierka do podłogi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.