Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

SURVIVAL RACE

Kto był na poznańskim??? Kto szykuje się we Wrocławiu i Warszawie?
My byliśmy - przeżycia niezapomniane!!! Gorąco polecamy!!!!


Komentarz

  • jak tylko uporządkujemy fotki i  filmy to chętnie pokażemy :)
    Podziękowali 1mamababcia
  • Sylwia opowiedz coś i pokaz, mam jedną taką, co uwielbia takie rzeczy, ale chyba za mała jeszcze.
  • edytowano maj 2017
     od ilu lat dzieci mogą brać udział?
  • Aż się zainteresowałem ;-)
  • przechodziliśmy wczoraj chyba w okolicach mety

    moje dzieci się pytały, dlaczego są tam krany z wodą i dlaczego niektórzy się myją

    a później dobiegła grupka uczestników

    i już się nie pytały dlaczego się myją :D

  • normalnie  zawsze było od 13 roku życia, w tym roku po raz pierwszy były specjalne trzy kategorie dla młodszych.
    Julka biegła w kategorii Krasnal dla dzieci 3-6 lat ok kilometr z przeszkodami, typu tunel, czołganie w błocie, a z góry polewanie wiadrami wody, slalom między niskimi, gęstymi brzózkami, podesty drewniane, basenik/stawek z wodą itp
  • Piotr i Antoś biegli w kategorii Pirat dla 8-10 latków, wyszło ok 1700 m ( choć miało być mniej)
    biegli część dla krasnali, plus przez las po górkach
  • potem jest kategoria ninja dla 11-13 lat
  • starsi mogli wybrać 3, 6 12, 18, 24 i 36 km

    mój mąż z bratem i czwórka naszych najstarszych biegli strater 3 km - 15 przeszkód


  • relacja z ubiegłego roku
  • potem podam link do naszych tegorocznych :)
    ale mamy to w trzech  telefonach i kamerce sportowej i w aparacie...
  • @mysikrolica ;

    kurka...to miałyśmy się szansę poznać

    ale na mecie dla dorosłych czy przy dziecięcej trasie?
  • @Zuzapola  a ile ma lat??
  • a kiedy będzie we Wrocławiu?
  • No ja to nie wiem. Tunel bym zablokowała... ;)
    Podziękowali 2annabe Rejczel
  • Ej to jest mega super!!! 

    Moze bym męża namówiła z jakimś kumplem bo ja z niemowlakiem nie dam rady w tym roku. 

    Ale dzieciaki bylyby wniebowziete!
    Podziękowali 1sylwia1974
  • @sylwia1976, przy stacji Balbinka - na mapce widzę, ze meta była dalej, a przy stacji tylko prysznice. I byliśmy późnym popołudniem, wracając ze spaceru. Musieliscie mieć świetną zabawę :-D Na spotkanie mam kiedyś nadzieję ;-) tylko ja dzik jestem, a małżonek jeszcze większy ;-)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • @sylwia1974 ma 12 lat. Może się w przyszłym roku wybierzemy do Poznania , bo to najbliżej nas.
    Podziękowali 1sylwia1974
  • no to w tym roku ninje by robiła...a za rok już może...tylko chyba trzeba mieć opiekuna w tym wieku

    u nas biegli jako drużyna
  • @Kobieta ;
    10 - 11 czerwca - Wrocław
    tu wszystkie dane

    http://survivalrace.pl/

    Podziękowali 1Sylwunia
  • @sylwia1974 a tak na pierwszy raz myslisz ze powinnam wybrac ten odcinek 3km?
  • @annabe ;
    zależy w jakiej kondycji jesteś
    moja ekipa wybrała trójkę bo chcieli realnie ocenić swoje szanse na przyszły rok

    za rok planują szóstkę - jest to też chyba najpopularniejszy dystans, choć nawet na trójce nie wszyscy dotarli na metę

    tak dla orientacji rekordy tegoroczne to 21 min na 3 km dla mężczyzn, 28 min dla kobiet, moim zajęło to 48 minut i lansowali się w połowie listy....z tym, że np syn czternastoletni do przedostatniej przeszkody dobiegł 10 min szybciej niż mąż z córkami...tyle że przy rampie na nich po prostu zaczekał no i bał się, że sam nie pokona wikingów, a razem zrobili zwarty szyk i staranowali wikingów

    mój mąż ocenił, że trójkę można przebiec bez większych przygotowań i ze średnią kondycją...tzn nie trenując na co dzień...biegły tu np kobietki "przy kości" w średnim wieku

    na dwóch najdłuższych dystansach biegło tylko po kilkunastu facetów ( kobiet wcale nie było...rekordzista na 36 km i 150 przeszkód miał czas 6,5 godziny

    jeśli jest problem z pokonaniem jakiejś przeszkody , można w zamian zrobić w przypadku kobiet 10 , a w przypadku mężczyzn 20 "padnij - powstań" co pozwala kontynuować bieg mimo trudności ( na rampie wiele osób się po prostu poddawało i robiło zadane ćwiczenia w zamian)
  • @sylwia1974 ;

    dzięki. niestety ale w tym okresie nie ma nas w Pl
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.