Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

RADECZNICA

2

Komentarz

  • O szczęśliwe rozwiązanie dla mnie, dobrą pracę dla męża i przymnożenie wiary w naszych rodzinach.
    Dziękuję 
  • O szczęśliwy przebieg ciąży i bezpieczne rozwiązanie w odpowiednim czasie. Dziękuję.
  • O zdrowie dla mnie i powodzenie w pracy.
    Podziękowali 1mamababcia
  • Ja poprosze za moją bratową o zdrowie oraz za Patrycje i Kamila o dziecko dla nich.
    Dziekuje.
  • Proszę jeszcze raz: o dobrą pracę dla mnie. O światło Ducha Świętego w tej sprawie, bo boję się sama podejmować działanie. Dziękuję.
  • O pojednanie dla malzenstwa D iM, i powrot do miłości i jedności małżeńskiej, oraz o obfite.błogosławieństwo dla Marty i jej pojednanie z mezem. O dobra prace dla J, o dobry i piekny porod dla mnie. Dziekczynnie i uwielbiajac Boze Milosierdzie za sakrament małżeństwa. Bog zaplac! 
  • Wysłałam priv. Dziękuję
  • Oj...zapomniałam dorzucić swoje :(
  • Bog zapłać!
  • Dziękuję :)
  • @stasia bardzo, bardzo dziękuję Ci za modlitwę!
    Prosiłam o dobry poród dla przyjaciółki, termin był na lipiec. Właśnie mi napisała, że 13. w dzień św. Antoniego urodziła małego Antosia! 
  • @natalnika , proszę za nas, za rekolekcje sierpniowe. 
  • Bedzie odpust :) na ktorejs mszy jest troche luzniej? (Chodzi mi o ilosc ludzi)
  • edytowano czerwiec 2018
    @stasia to ja bym bardzo prosiła aby Sw. Antonii pomógł znaleźć przyczynę słabej kurczliwości serca mojej Weroniki i żeby to się dało naprawić. Mówię nowennę w tej inwencji.
    Bardzo dziękuję.
  • O dojrzałość i nawrócenie dla męża, siły i dobre rozeznanie dla mnie oraz zdrowie dla całej rodziny. Dziękuję
  • Nasza intencja, jak zawsze :) Dziekuję!
  • O szczęśliwe rozwiązanie. I o znalezienie Boga dla mojej siostry.
  • O nawrócenie dla mojego syna Antoniego. O zdanie egzaminu dla Jakuba i ułożenie spraw w Polsce. O szczęśliwy powrót do domu Michaliny i dobry wybór szkoły. O zdrowie i poprawę zachowania dla Gabrieli. O dobre zlecenia i ułożenie spraw zawodowych dla Krzysztofa. O rozeznanie drogi zawodowej dla Ewy.
    Dziękuję.
  • O uporzadkowanie spraw materialnych naszej rodziny i zdrowie dla coreczki.Dziekuje!
  • O łaskę nawrócenia dla Grzegorza i Barbary.
    Dziękuję.
  • O rozeznanie drogi życiowej dla Łucji. Bóg zapłać
  • Za mojego męża Marka, oby przetrwał ciężkie dwa miesiące i za córkę Paulinę.
  • O .miłość i jedność w naszym małżeństwie. O błogosławieństwo i kolejne potomstwo dla nas. o większe mieszkanie
    Małgorzata i Wojciech
  • O prace dla Pawła.
  • Za szybką sprzedaż naszego domu.
  • O zdrowie dla małej Rity
  • Za moją rodzinę ,żeby dzieci skończyły szkołę ,żeby syn nawrócił się na dobrą drogę, o zdrowie i wytrwałość dla nas . 
    Dziękuje bardzo  <3
  • O powrót na dobrą drogę dla Daniela.
  • O nawrócenie mojego męża, proszę. 
  • O uzdrowienie  dla Wojtka, Michała  i jeszcze jednego chłopca. O błogosławieństwo Boże dla Andrzeja i dzieci. O pomyślną realizację planów zawodowych. O błogosławieństwo Boże dla rodzeństwa i ich rodzin, za rodziców. O szczególną opiekę dla Antosia. O świętość dla kapłanów.
    Dziękuję 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.