Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1212224262732

Komentarz

  • @Dorotak nerwy są bezcenne. Pisze to z perspektywy matki dzieci z różnica 1,5 roku, 2,8 i 2 lat. Prawie 3 latka da rade. Ale młodszym bedzie trudno po co stresować siebie i dziecko. Teraz z zakupem podwójnego czekałam aż mała skończyła 5 miesięcy, i szkoda ze czekałam. Stracony czas na spacerach do 500 M od domu. Bo usiąść, bo spać, bo na ręce, uwaga auto itp.. Będziesz miała becikowe, należy Ci się dzielna niewiasto!
  • Mamy jakiegoś wózkowego pecha :( 

    Ostatnio z naprawy już po raz drugi w ciągu około roku przyszła nam spacerówka, dziś niecałe 4 miesiące po gwarancji zepsuł się stelaż wózka 3w1 :/ 

    Co ile lat musicie zmienić wózek (biorąc pod uwagę, że jest ciągle w użyciu)?
  • Ja spacerówkę z raz na rok. A nie jest ciągle w użyciu, lubię chusty, wózek głównie jak zaciążam używam.
    Podziękowali 1Hope
  • Po 11. latach kupiłam inny, ale to z chciejstwa, nie z musu, ale ten dwunastoletni nadal w świetnej formie i często w dalszym użyciu, nigdy w żadnej naprawie nie bywał.
    Częściej nim Kajtek jeździ niż Józek.
    Podziękowali 1Hope
  • Pierwszy,marki polak,przeżył 4 moich dzieci (czasem wożonych podwójnie-jedno w koszu na zakupy...) i potem jeszcze jedno cudze.
    A rodzilam co 2 lata czyli z 10 lat bez serwisu oprocz wymiany dętek.
    Dla czwartej jak miała 2 lata kupiłam na jarmarku parasolkę niefirmowkę i rozleciala się do roku.
    Teraz przy najmlodszej po pół roku używania odkupionej gondoli x-landera move zamieniłam na wózek joie litetraks,bo lepszy,jak na nasze potrzeby. Na razie jest super.
    Podziękowali 1Hope
  • Ja naszego X-landera XA będę teraz używać przy naszym trzecim, a odkupiony był po roku używania przez jedno dziecko. Fakt, że mieliśmy przerwy, gdy go nie używaliśmy, ale u nas jeździł łącznie już 3 lata minimum (do półtorej roku dziecka używamy codziennie) bez awarii (przebitej dętki w oponie nie liczę - ale była tylko jedna). I stan ma taki, że nie widać tylu lat używania po nim.
  • Joie litetrax 4air może ktoś się chce pozbyć? Odkupię chętnie ❤
  • szukam spacerówki z dużymi nie kręcącymi się kołami, składanej możliwie na płasko lub jak parasolka, jest coś takiego?
    duży kosz na zakupy i niska waga byłaby atutem :)
  • Nie kręcące się koła to jakie @uJa ?
    Podziękowali 1tymka
  • Ja polecam Valco snap. Jestem naprawdę zadowolona, chociaż koła się kręcą  :D
    Podziękowali 1Hope
  • @olgal, kwadratowe :D
    no takie, co zawsze są ustawione w w tym samym kierunku, wszystkie, 3 czy 4, na wprost.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    @olgal, kwadratowe :D
    no takie, co zawsze są ustawione w w tym samym kierunku, wszystkie, 3 czy 4, na wprost.
    Teraz we wszystkich chyba wózkach jest opcja blokady tych przednich obrotowych i wtedy jeżdżą tylko na wprost :wink: 
    Podziękowali 1Agnieszka88
  • ja tam znam te opcje blokady, po pół roku przestają działać :)

    koła mają jechać tam gdzie ja chcę a nie tam gdzie one chcą :P
    Podziękowali 1Skatarzyna

  • Aga85 powiedział(a):
    Ja polecam Valco snap. Jestem naprawdę zadowolona, chociaż koła się kręcą  :D
    noo wygląda fajnie ! a lekko się go prowadzi? jakie duże dziecko wozisz? muszę wypatrzyć gdzieś mamę z takim wózkiem na placu zabaw i się przejechać :P może to właśnie to !
  • o a ten Joie litetrax podobny dosyć, ciekawe czym się różnią
  • edytowano sierpień 2017
    Właśnie się zastanawiałam nad tymi dwoma i ostatecznie wybrałam valco :)
    Woze corke od mniej więcej 7 mcy do teraz czyli 1,5 roku
  • Na rekolekcjach miałam okazję prowadzić Joie. Na moją wieś- ideał.
    Podziękowali 1szczurzysko
  • edytowano sierpień 2017
    uJa powiedział(a):
    o a ten Joie litetrax podobny dosyć, ciekawe czym się różnią
    Ceną!
    Joia dam Ci powozić jak się odważysz kiedyś z nami spotkać :wink: 
  • eee no to jest argument :)
    żartuję, przyjadę przyjadę ! ale wiesz jak jest, wczoraj byliśmy mega nastawieni no ale lało ;(

    ale jakbyś go chciała np sprzedać na wiosnę to ustawiam się pierwsza w kolejce
  • Joie litetrax 4 plus ma piankowe kola tak jak valco ale ten drugi chyba lżejszy.
    Ja mam wersję air-z pompowanymi kolami.Trochę drozsza i o 1kg cięższa.
    Bardzo szybko się sklada i dosyć poreczny do podniesienia,szybko wrzucam do bagażnika. Składa się na płasko,nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Rozklada szybko. Super jest jak się duzo autem jeździ z dzieckiem. A też w domu postawi w kącie zlozony nie zawadza.
    Prowadzi się leciutko,super,takiego nie miałam w rece dotychczas.
    Blokad nie używam akurat bo wolę jak jest zwrotny. On przwie w miejscu sie obraca dookoła osi-w sklepach super.
    Ten kosz ma duży ale ciężko sie do niego dostać jak dziecko śpi.
  • Czy te niektóre wózki muszą być takie drogie. Znajomi mają Phil and teds verve do sprzedania mało zniszczony za 1700.. No mogłoby to nas ratować poki większego auta nie ma i wygole poręczne czasem w dwa wózki by było niż tym czołgiem wielkim... Ale na cenę zlapalismy się za głowę i puscilismy jak zobaczyliśmy ile kosztuje nowy.  Jednak dołożymy to chyba na dopłatę do auta wiekszego
  • używane phil & tedsy chodzę już po 600-800 zł w dobrym stanie 
    Podziękowali 1tymka
  • na idealo.de są czasem nowe phil and teds dużo taniej niż w PL - np. rok temu był Vibe za 2300zł? nowy, podwójny
    używane jak Hope napisała, mój kosztował 650zł

  • a ja się czaję na jakiś bardzo lekki (ok. 7kg) wózek spacerowy rozkładany na płasko. Z amortyzacją i dla wysokich albo z regulowanymi rączkami. Maclaren xt, wiem, ale może ktoś coś tańszego zna? Czy tym Maclarenem pojadę po chodniku, czy będzie telepało? na żywo wyglądał porządnie, ale po sklepie to wszystkie wózki ładnie jeżdżą
    W Smyku widziałam dziś spacerówki,parasolki, dwa razy tańsze niż Maclaren, może ktoś ma ze Smyka?
  • My wprawdzie uzywalismy takich tylko pozyczonych na wyjazdy nad morze.. Bo w domu uzywalismy Jane nomad jednak nieparasolkowaty.. Ale wydaje mi się że nawet rozklekotany mclaren był wygodniejszy i dla dziecka i do pchania niż np. Cotobaby 
    Podziękowali 1malagala
  • na Grunwaldzie mijała nas mama z Maclarenem i jechała spokojnie po tym bruku, inni z inglessiną jechali obok po trawie

    mam inglessine zippy i nie jest to wózek dla wysokich, chociaż bardzo ok
    Podziękowali 1malagala
  • no właśnie tak mi się wydaje, że te wózki ze Smyka wyglądają bardzo podobnie, ale w użytkowaniu zupełnie inne...
    @Karolinka masz ten nowy model zippy light? Widziałam go w sklepie i jest idealny, gdyby nie ta wysokość rączki...
    A ma ktoś Inglesinę Trip? Ona nie rozkłada się na płasko, prawda? 
  • W tym coto baby i podobnym nasza Tosia półtora roczna tak zwisala.. Na pasach.. W mclarenie był przedłużany wyciagany dół i starsza dwuletnią fa ani nie zwisala a nawet się wysypiala. . I to prowadzenie parasole.. Masakra... Mclaren trochę lżej.. Faktem jest że wszystkich nie znam może komuś udało się coś porównywalnego zrobić bo cena zbojecka.. Ja bym chętnie w podwójny i pojedynczy zainwestowała ale to się fortuna robi...  
  • W tym coto baby i podobnym nasza Tosia półtora roczna tak zwisala.. Na pasach.. W mclarenie był przedłużany wyciagany dół i starsza dwuletnią fa ani nie zwisala a nawet się wysypiala. . I to prowadzenie parasole.. Masakra... Mclaren trochę lżej.. Faktem jest że wszystkich nie znam może komuś udało się coś porównywalnego zrobić bo cena zbojecka.. Ja bym chętnie w podwójny i pojedynczy zainwestowała ale to się fortuna robi...  
    Podziękowali 1malagala
  • Inglesina Trip na zupelnie plasko sie nie rozklada, ale jak dla mnie wystarczajaco. To jeden z najwygodniejszych wozkow, jakie uzytkowalam (przez chwile, pozyczona). Podobno Maclaren super, ale cenowo wtedy (3 l.temu) i on, i Inglesina byly, nawet używane, dla mnie za drogie (600-800 zl). Kupilam używaną, ale jak nowke, spacerowke, ktora rozklada sie podobnie jak IT, jest lekka i wytrzymala. Od roku woze nia 2 dzieci (drugie, 4-latek, jak z dlugiej trasy wracamy stoi z tylu, na stelazu, miedzy raczkami wozka). Firme zapomnialam, ale znana. Sprawdze, jak mi auto wroci. (,wozek nie wyjety z bagaznika). 
    K

    Podziękowali 1malagala
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.