Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1222325272832

Komentarz

  • Jeszcze cybex ma regulowaną rączkę, trochę cięższy niż 7 kg. Moja koleżanka ma i bardzo sobie chwali, ale nie wiem czy się rozkłada na zupełnie plasko.
    Ja jednak wybrałam Inglesine zippy light i faktycznie ta rączka nisko.
    Podziękowali 1malagala
  • My mamy bugaboo bee, to co prawda nie parasolka ale rączka rozsuwana na max. wysokości 110 cm. Dla mnie w sam raz a niska nie jestem.
  • A sprawdźcie Joie mytrax ile waży? Chyba koło 9kg a ma i regulowaną rączkę i spore koła, i rozkłada się na płasko praktycznie.
  • @Pietruszka a Twój bugaboo rozkłada się na płasko? I ile waży? Chociaż raczej z ciekawości pytam, on chyba poza naszym zasięgiem ;)
    Podziękowali 1Aga85
  • najgorzej, że ciężko te wózki gdzieś zobaczyć, a na żywo zupełnie inaczej wyglądają... Na przykład wybiłam sobie z głowy Cosatto, jak go zobaczyłam
  • o, weszłam na stronę Joie, można testować wózek przez 5 dni
  • @Rosea 12kg, to zupełnie co inny rodzaj wózka. Może miałaś na myśli inny?
  • Hm, z tego co pamiętam to ma 7kg i rozkłada się na płasko. W porównaniu do poprzedniej naszej spacerówki-parasolki ma fajnie ukształtowane siedzisko(dzieć nie wisiał na pasku w kroku) które ma zresztą regulacje dlugosci. W naszym akurat tego nie ma, ale nowsze modele mają też wydłużane do góry oparcie dla tych co wożą starsze dzieci. A, można też przełożyć siedzisko tyłem do kierunku jazdy.
    Podziękowali 1malagala
  • Ostatnio wpadł mi w oko Valco Baby Snap 4, lekki, budka rozkłada się do rączki, składa się w "torebkę", ma pasek do noszenia, obszerne siedzisko.
    Użytkuje może ktoś?
    Podziękowali 1Bridget
  • @malagala a może mi się z litetraxem popiórkowało...
  • @wiesia, mam taki i jestem bardzo zadowolona! Jest naprawdę fajny, lekki w prowadzeniu. Chyba już pisałam, że choc jest to raczej wózek miejski, to ostatnio na wycieczce w lesie, lepiej sobie poradził niż koleżanki pancerny mutsy :D
    Jedyny minus (zwlaszcza przy maluszku), że nie ma amortyzacji
    Podziękowali 1wiesia
  • Ooo! A jakość materiałów @Aga85?
    Wózek chyba dość lekki: 6,6-7,5kg, ma adaptery do maxi-cosi. Wydaje się idealny np. jako miejski, do bagażnika.
    Występuje w wersji bliźniaczej w wadze 9,8kg!
    Dla podrośniętego, siedzącego niemowlęcia będzie super. Sama się przekonuję :)
  • Materiał jest wytrzymały i nieprzemakający (poki co :D ), bardzo łatwo się czyści, tylko do środka kupiłam wkładkę, bo taki nie bardzo jest miły. Dla mnie wytrzymały ale...
    wózek po mojej rekomendacji kupiła koleżanka i jej synuś pogryzł piankę na pałąku :D
    Kupiła pokrowiec na pałąk i jest zadowolona!
    Podziękowali 1wiesia
  • Moja siostra zamarzyła sobie Mountain Buggy Duet moze ktoś słyszał, że ktoś słyszał, że ktoś sprzedaje. Chce z gondolami.
  • pomóżcie dziewczyny :) potrzebuję kupić spacerówkę, nie mam zbyt wielkich wymagań ;) ma być wygodna dla użytkownika :) nie bardzo ciężka i wytrzymała!
    czy któraś woziła dzieci w czymś takim:
    http://allegro.pl/maxi-cosi-mura-4-wozek-spacerowy-i6972055366.html
    http://allegro.pl/wozek-spacerowy-hauck-montana-dwustrony-spiwor-i6942539779.html
    http://allegro.pl/wozek-chicco-multiway-evo-folia-spiwor-black-i6973676601.html



  • no i nie droga :)
  • @awia najlżejszy najprawdopodobniej będzie chicco.
    Miałam dwa chicco-oba świetnie się prowadziło i szybko składało/rozkładało , a do tego po złożeniu zajmowały niewiele miejsca.
    Tu pewnie będzie podobnie.
    Montana ma głęboki kosz na zakupy/zabawki/rzeczy potrzebne maluchowi i coś co uwielbiałam w swoim niemarkowym -przekładaną rączkę,a do tego regulację wysokości rączki.
    Gorzej trochę ze składaniem/rozkładaniem, bo trzeba zdejmować siedzisko ze stelaża.
    No i najprawdopodobniej będzie cięższy niż chicco.
    O maxi-cosi nic nie powiem,bo z takim nie miałam styczności,choć wydaje mi się średnio atrakcyjny.

    Podziękowali 1awia
  • @kasha mi też :) ale myślę o trochę większych kółkach i dlatego.... :)
  • maxi cosi mura to czolg
    Podziękowali 2awia MAFJa
  • edytowano styczeń 2018
    Zakochałam się <3 
    Marzy mi się podwójny wózek i tak co jakiś czas sobie przeglądam co jest dostępne na rynku. Lubię P&T bo mają dość standardowe rozmiary (nie są ani szerokie, ani długie), ale kieszeń na noworodka nam się wyjątkowo nie sprawdziła w modelu, który mieliśmy pożyczony - od 3 do 8 miesięcy młodszego wózek stał nieużywany bo noworodek nam się duży urodził i się prawie nie mieścił, a oprócz tego w środku lata w kieszeni było gorąco, z drugiej strony był jeszcze za mały, żeby go do siedzenia kubełkowego sadzać.
    A tu znalazłam taki model: 
    https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/blizniacze/jeden-za-drugim/p/phil-teds-voyager-double-wozek-dla-dwojki-dzieci-679.php


    Z siedziska się robi gondola :smiley: Nie trzeba nic dokupować. 
    Tylko cena powalająca, a jakoś używek też nie widzę, chociaż to niby model z 2015 roku :confused: 
  • @Hope mamy podobny, trochę cięższy na pewno, ale o tańszy. Jest ok. Taki jak ten:

    https://www.olx.pl/i2/dla-dzieci/wozki-dzieciece/q-britax-b-dual/?view=gallery
    Podziękowali 1Hope
  • Poproszę o rady co do wozka .
    Łatwy w obsłudze lekki i wytrzymały .
    Gondolka plus spacerowka.
    I nieduza bryka .
  • 28 stron ;) cos.wybierzesz;d
    Podziękowali 2Bridget madzikg
  • A ktos z Was probowal zmieniac kolor wozka? Np farba do tkanin w spreyu? Bo mam bordowo rozowy i tak mi jakos dla chlopaka nie pasi
  • Ja zmieniałam, jeden wózek sprzedawałam na Olx, a drugi w podobnej cenie kupowałam;)
    Podziękowali 1Agmar
  • Ja po raz kolejny polecę wam tako acustic. Kolejne dziecko nim jeździ a on wciąż wygląda jak dopiero co kupiony. 
  • A u mnie w garażu stoi podwójny wózek, którego już nie używamy. Chętnie wypożyczę na czas długi i nieokreślony, bo na nic się u nas nie zanosi :)
    Taki (mamy 1 gondolę i 2 siedziska dla starszych):
    http://blizniaki.waw.pl/pl/rok-po-roku/158-freestyle-onyx-tandem-rpr.html
    FREESTYLE Onyx Tandem
    Tylko pokrycie zebra i biały stelaż, jak tu:
    Znalezione obrazy dla zapytania wzek zebra
    Podziękowali 1Bridget
  • Ja kupiłam ostatnio bebetto (model z 2015) i żałuje bardzo- już dwa razy był w naprawie ze względu na szwankujący system skrętnych  kół. No i ogólnie jakoś tak ciężko chodzi...
  • ewaklara powiedział(a):
    Ja zmieniałam, jeden wózek sprzedawałam na Olx, a drugi w podobnej cenie kupowałam;)
    Ja nie wiem czy ktoś by go za 100 zł kupił, on ma już 7 lat:) mam tez taki fajny czarno szary mamas&papas ozone ale ma koła piankowe niezbyt duże, ciężko go podbijać więc po wiejskich wertepach i błocie po kostki nie poradzi, chciałam koła wymienić na pompowane ale mąż mówi że się nie da
  • Agnicha powiedział(a):
    Mój Emmaljung miał lat 10 i poszedł za 500 zł ale to niezniszczalny wózek ;p
    To wiesz konkretna marka a ja mam starego adbora, wersja głęboka była ok, ale spacerowa totalny nie wypał więc już te kilka lat temu można było kupić używkę za grosze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.