Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

12324252628

Komentarz

  • Słuchajcie
    wiem, ze TO auto to zdecydowanie nie pojazd dla dużej rodziny
    ale moze znacie kogoś, kto szuka samochodu do kupienia a dzieci tyle, ze zwykła osobówka wystarczy

    Mercedes E320 4matic Avantgarde rok prod 1998, przebieg ok 250 tys (musiałam bym sprawdzić dokładnie) - przebieg autentyczny
    jesteśmy drugimi właścicielami auta
    full wypas
    dodatkowo komplet kół zimowych na alufelgach
    niezawodny, w pełni sprawny
    stały napęd 4x4

    zainteresowanych proszę o wiadomości priv


    Dla Was i "znajomych królika" cena 5.000 zł
    kupujący zwolniony z opłaty skarbowej
  • taki watek mi z gugla wyskoczyl.wiem ze nowsze byly. przymierzamy sie do zmiany.. bez wielkich srodkow ale M. twierdzi a ja sie zgadzam ze sharan niby 7osobowy ale dla rodziny z 5tka malych dzieci niefunkcjonalny. chyba myslimy o t4.. ktos chce sprzedac albo cos powiedziec?sharana mi zal.bo super egzemplarz i jeszcze dopicowalismy go z mysla ze dluzej pojezdzimy ale bez sensu..:-)
  • ja bym zostawila.. ale by nas zezarlo.. szkoda zesy zafire 2lat temu puscili.. choc ona niemlodabyla ale dobra.. w nasza brame na pewno nie.. nie wiem czy w garazsie zmiesci
  • elladoc powiedział(a):
    Podbijam wątek,bo przymierzamy się do kupna Opla Zafiry 1,8 z gazem,lub benzyna do przeróbki na gaz.Czy ktoś coś może podpowiedzieć,doradzić???
    Kupiliscie? 
  • edytowano luty 2017
    @MAFJa w razie jak by co,to my za jakiś czas będziemy 7 osobowego szukać, jak byście się Sharana pozbywali ;) .Nasza mocno pełnoletnia mazda dogorywa, nie opłaca się naprawiać tym bardziej że i tak trudno z trójką będzie się w niej zmieścić.  

    Edit.Zjadło mi cześć posta 
  • my mielismy zafire 1,8 z gazem.. bardz ok bylo.. a nasz sharan fajny ale tez blisko pelnoletnosci.2001 chyba
  • edytowano luty 2017
    Wiesz co to i tak lepiej...nasz w tym roku 22 kończy.  Budżet pewnie będziemy mieć mały więc i tak nic dużo nowszego nie kupimy.

    Edit. Nie umiem na kom. pisac
  • Myśmy pozbyli się Zafiry, kupiliśmy Alhambre i odetchneliśmy ;)
    Nasza Zafira odkąd skonczyla ok. 5 lat ciągle sie psuła, co prawda my mocno ja eksploatowaliśmy, ale jesli nakłady na nia zaczynały przewyższać jej wartośc sprzedażowa, to robiło sie to bez sensu. 
  • my się zastanawiamy nad zagazowaniem Zafiry, najmłodsza nie jest, ale od roku (od kupienia) jeździ bez najmniejszej awarii.
  • Ale jeśli gazujecie, to macie benzynę? Bo moze to ta róznica, ze nasza była dieslem, miala w swoim czasie ten DPF, który sie psuł mimo jazdy teoretycznie odpowiednimi trybami, jeździlismy poza tym duzo, czesto po róznych dziurach itp. 
  • benzyna chyba 1,8 ponoć to ten najlepszy silnik
  • My doszliśmy do wniosku, ze nigdy więcej tych "nowoczesnych" dieslów.  Teraz mamy benzyne, co prawda w T4 jest diesel, ale jeszcze stary typ i nie robi cyrków. 
  • jakie auto polecicie - jest nas ledwie piątka ale myśłimy o  7 os. Co by nie był drogi w użytkowniu, naprawach itp
  • Dla piątki dobry Sharan a jak dzieci podrosna i już niedługo w fotelika to zafira też fajna... My mamy praktykę jednego i drugiego niestety obydwa przez parę lat za małe na jazdy rodzinne a najstarsza ma 7wiec prędko nie USA oddzielnie się towarzysko :-) więc modlimy się o większy.. T4.. ZAFIRA MIELIŚMY 1,8GAZ BEZ WIĘKSZYCH AWARII
    Podziękowali 1Aneczka08
  • edytowano wrzesień 2017
    A ja niezmiennie alhambrę zachwalam!
  • Aneczka08 powiedział(a):
    jakie auto polecicie - jest nas ledwie piątka ale myśłimy o  7 os. Co by nie był drogi w użytkowniu, naprawach itp
    Zafira disel
    Galaxy.scharan lub alhambra
  • A wie ktoś coś o Chryslerach? Mężu się podoba, ale to byłoby nasze drugie auto i też się nie znamy za bardzo. 
  • znajomy ma VW touran i też bardzo chwali ponoć wygodniejszy od sharana
  • @tryk voyager chcieliśmy z benzyną na gaz przerobioną
    @AB no właśnie obawiam się że albo ubezpieczenie by nas zjadło albo eksploatacja, a najpewniej obie te rzeczy :|
  • Pietruszka powiedział(a):
    @tryk voyager chcieliśmy z benzyną na gaz przerobioną
    @AB no właśnie obawiam się że albo ubezpieczenie by nas zjadło albo eksploatacja, a najpewniej obie te rzeczy :|
    Co kupilas @Pietruszka ;
  • Nic jeszcze niestety,  w czwartek będzie rozstrzygać się defnitywnie sprawa finansów na zakup. Dopiero wtedy będziemy się już na poważnie rozglądać...albo i nie
  • Mamy do sprzedania VW Sharana, srebrny diesel automat skórzane fotele. 10tys. Zadbany lekko wgnieciona blacha po wierzchu bo męża zaatakowała własną brama źle zablokowana jak wyjezdzal Super fajny. Jesteśmy drugim właścicielem w pl, pierwsza też była rodzina wielo. W obydwu nie najeździł się duzo(w tamtej był tym drugim autem, my jeździmy niewiele) Rocznik 2001. 
  • Czy jest tu ktoś z Kielc kto byłby tak dobry by obczaić nam jednego VW t4 w tym mieście czy jest po co jechać? Na zdjęciach wygląda fajnie ale to kawał drogi 
  • Jest też tańszy czarny  Ford Galaxy za wywoławcza 8tys.z górnym pasem w drugim rzędzie. Też diesel automat. Też Toruń. 
  • Przeczytałam akty rodzinne i zamarłam... ;) 
  • @Namorowa spokojnie to tylko auta
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.