Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auto godne polecenia

edytowano grudzień 2017 w Ogólna
Chciałabym kupić samochód. Myślę o nowym. Średnia wielkość, ekonomiczny i co dla mnie ważne bezpieczny. Innych wymagan nie mam. Jestem ignorantem marek. Tz marze o volvo, ale zakres cen zweryfikował moje marzenia. Moge zasłużyć soe na 50000-65000. Co polecacie?
«13456711

Komentarz

  • Hondziunia!
    Podziękowali 2Barbasia Rejczel
  • ile km rocznie,jaki bagaznik,jakie wyposazenie ?@andora
  • jest nas 3 osoby. Jeżdżę kolo 50 km dziennie, pol miasto, pol trasa. Wyposażenie chyba podstawowe, klima i radio to rzeczy jakich używam. Nie mam garażu wiec jakas pomoc w odsniezaniu typu podgrzewana.szyba. Nie jestem wymagająca. Bagażnik nie wiem. Ale.zeby auto nie było jakieś mega długie bo jak.soe raz przejechałam fordem mondeo combi to straciłam rachubę gdzie sie kończy.
  • ale tez jestem otwarta na sugestie i jak jest cos ważnego w wyposazeniu o czym nie wiem to piszcie. Zależy mi na bezpiecznym aucie, tanim w naprawie albo najlepiej nie psujacym sie. Lubie dynamiczna jazdę. szybko startuje ze swiatel. Tylko manualna skrzynia biegów.
  • edytowano grudzień 2017
    hyundai i30 ma 5 gwiazdek, kia ceed tez ma 5 gwiazdek @andora ;
  • Tempomat mam nigdy nie użyłam. Obecnie mam renault megan 2007 z full wyposażeniem ale nawet nie wiem co sie na to składa.
  • hahaha, właśnie myślałam o hyundai 30. Wprawdzie nie bardzo mi sie podoba, ale mojemu mężowi bardzo. Mi sie podoba skoda oktavia, ale maloznek twierdzi ze obciachowa jest.
  • oktawia ale z jakim motorem?
  • no proszę Cię, ja wizualnie patrzę. Silnika nie odróżniam. A z jakim byc powinna?
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Hondziunia!
    A ktora?
  • andora powiedział(a):
    no proszę Cię, ja wizualnie patrzę. Silnika nie odróżniam. A z jakim byc powinna?
    tsi ,to awaryjne,disle,czytalas o robia z nim,mpi jeszcze sprzedaja?
  • Teraz nie wiem o czym piszesz :)
    Podziękowali 1MAFJa
  • Toyota Yaris? Maja dobre opinie. 

  • A meganke sprzedajesz?
  • jan_u powiedział(a):
    A meganke sprzedajesz?
    Na pewno będę chciała sprzedać, szczególnie ze jest w dobrym stanie i generalnie to całkiem przyjemne auto. Malo pali, zrywna. Disel. 1.5 tdi
  • Tylko mi sie trochę tu i ówdzie poobijala i poocierala. Ale tak umiarkowanie, po kobiecemu :D
    Podziękowali 1jan_u
  • Nie wiem, jak z zagazowąc Nowe, brat jakiś czas temu czekał aż gwarancja upłynie, bo jakby instalację gazową wcześniej robił, t to  gwarancje miał stracić mazda to była.
  • No pewnie tak będzie ale zdarza mi sie w cis wjechać a co za tym idzie takie awarie są noeobjete gwarancja. :D
  • andora powiedział(a):
    jan_u powiedział(a):
    A meganke sprzedajesz?
    Na pewno będę chciała sprzedać, szczególnie ze jest w dobrym stanie i generalnie to całkiem przyjemne auto. Malo pali, zrywna. Disel. 1.5 tdi
    napewno tdi,czy d ,dt czy dci?
  • Ja polecam Yaris. Wbrew pozorom bardzo pakowny, mały,  wiec wszędzie wjedziesz,  na 3 os to bez problemu. A poza tym to Toyota- one się raczej noe psuja. My mieliśmy przez kilka lat i mnie bardzo odpowiadał. Ale nie wiem jak to cenowo z nowymi wygląda teraz. 
    Podziękowali 1jan_u
  • :D tryk powiedział(a):
    andora powiedział(a):
    jan_u powiedział(a):
    A meganke sprzedajesz?
    Na pewno będę chciała sprzedać, szczególnie ze jest w dobrym stanie i generalnie to całkiem przyjemne auto. Malo pali, zrywna. Disel. 1.5 tdi
    napewno tdi,czy d ,dt czy dci?
    Dci 
  • blaekie powiedział(a):
    Ja polecam Yaris. Wbrew pozorom bardzo pakowny, mały,  wiec wszędzie wjedziesz,  na 3 os to bez problemu. A poza tym to Toyota- one się raczej noe psuja. My mieliśmy przez kilka lat i mnie bardzo odpowiadał. Ale nie wiem jak to cenowo z nowymi wygląda teraz. 

    yariska grodzka za mala. Ja marze o dużym aucie. Najchętniej to bym se kupiła tira ale gore wziął rozsadek wiec niech będzie sredni ale większy niż mały.
    Podziękowali 1blaekie
  • andora powiedział(a):
    blaekie powiedział(a):
    Ja polecam Yaris. Wbrew pozorom bardzo pakowny, mały,  wiec wszędzie wjedziesz,  na 3 os to bez problemu. A poza tym to Toyota- one się raczej noe psuja. My mieliśmy przez kilka lat i mnie bardzo odpowiadał. Ale nie wiem jak to cenowo z nowymi wygląda teraz. 

    yariska grodzka za mala. Ja marze o dużym aucie. Najchętniej to bym se kupiła tira ale gore wziął rozsadek wiec niech będzie sredni ale większy niż mały.
    To duzy czy sredni?@andora
  • Rozsadek mówi sredni :D
  • na ile lat te auto?
    Podziękowali 1hela4
  • Całkiem fajnie prezentują się citroeny c3.
    Koleżanka kupiła za niecałe 55 tyś, coś tam utargowala. 
    Spore, przestronne i bardzo zgrabne.
    Fajne są też nowe kia rio
  • rio to nie sredni
  • nie wiem na ile ale z duży prawdopodobienstem będziemy nim jeździć 10 lat.
  • Tj ok 150 tys km  na 3  to cos w benzynie.i30 masz 5 lat gwarancji bez limtu km .w kia 7 lat lub 150.000 ale za*** 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.