Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Samochody rodzinne 6-9 osobowe

1246712

Komentarz

  • @kowalka macie jeszcze tę kanapę? Nie jestem pewna, czy @Aneczka08 nie potrzebuje. 
  • Będziemy do miesiąca sprzedawać, @Gosia5 ;
    k.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Czy ktoś jest może użytkownikiem mercedesa viano? Mechanik ostatnio bardzo pochlebnie się o nim wypowiadał jako o alternatywie dla naszego caddy maxi.
  • Mieliśmy. Nie było z nim wiekszych problemów. 
  • TawTaw
    edytowano styczeń 2018
    kowalka powiedział(a):
    To chyba najświeższy "autowy" wątas, to upnę.

    Szukamy Fiata Scudo/ Citroena Jumpy lub czegoś innego, 9 osobowego.
    Z "suwanymi" drzwiami, i ich kompletem, czyli po obydwu stronach w 2. rzędzie.

    (Nasza poczciwa 8-osobowa Lancia zrobiła się zbyt awaryjna i mała na nasze potrzeby. Będziemy ją mieć na wydaniu, albo dla pasjonatów grzebania np. w automacie, albo na części. Plus osobno na zbyciu kanapę do ostatniego rzędu - pasującą i do Lancii, i do citroena i do peugeota - ciężko ją dostać, a może ktoś potrzebuje akurat).

    k.


    scudo tez nie jest znowu taki wielki
    Namorowa powiedział(a):
    @uJa to jak takie znajdziesz to daj znać ;) 
    Tawowa ma
    fakt, nie bylo najtansze i troche pali jak sie docisnie ale za to w automacie i pomaranczowe i wlasciwie tylko troche trzeba kierowac bo reszta sie wlacza automatycznie, jak zle kierujesz to tez ci pipka, nawet nie pojedzies wiecej jak znaki pokazuja
    I co najwazniejsze jest na tyle male ze pokusa taranowania innych aut mniejsza, a moze i wcale nie ma... dopytam


  • Moja toyota to gdzies w Antwerpi w sprzadazy a na miejscu znalazlem 

    Volkswagen T5 Caravelle 2.0TDI DSG Lang 9-Sitz

    Ford Transit FT 350 L2 Trend - 9 Sitzer

    Nissan NV400 Kombi L1H1 9 Sitzer 2,8t Premium

  • @uJa powiedział(a):

    Ale nie jest tania:) potrzebuje czegos za dwumiesieczne piecsetki.
    Jest Fiat 7-mioosobowy, b. mały, nic nie pali, ale pewnie chodzi o niestary model=kredyt.
  • @Song_Hongbing znaczy masz na zbyciu? Potrzebuję niedrogiego i nicniepalącego auta. Może być starsze.
  • jan_u powiedział(a):
    @Song_Hongbing znaczy masz na zbyciu? (...)
    Ja nie palę ropy, jeździmy na prąd [ryl bydzie fedrowoł?], przyjaciele mają Fiata, mogę spytać ale i tak raczej drogo wezmą bo niestare auto. Wątpię żeby sprzedawali ale spytać mogę.

  • Song_Hongbing powiedział(a):
    jan_u powiedział(a):
    @Song_Hongbing znaczy masz na zbyciu? (...)
    Ja nie palę ropy, jeździmy na prąd [ryl bydzie fedrowoł?], przyjaciele mają Fiata, mogę spytać ale i tak raczej drogo wezmą bo niestare auto. Wątpię żeby sprzedawali ale spytać mogę.

    A zapytaj. Mi od piątku ASO Renault nie może zdiagnozować wycieku płynu chłodniczego więc chętnie się dowiem czy jest jakaś alternatywa.
  • My mamy Forda Transita 9 os.
    Podziękowali 1tymka
  • @aga---p ; super, jeszcze bym chciał rafinerię, aso i swoje regulacje podatkowe >:).
  • No tak:):)
  • A ja bym chciała Transita, do tego większe lokum i jeszcze z 2 dzieci:)
    Podziękowali 2NC500 aga---p
  • Dzisiaj wyszukalem jeszcze cos takiego w okolicy Ford Tourneo Custom L2H1 VA Titanium
  • TawTaw
    edytowano styczeń 2018
    https://www.autoscout24.de/angebote/ford-tourneo-custom-l2h1-va-titanium-2xklima-2xschiebetuere-9-sitze-diesel-weiss-545efea9-4bc6-47c2-bf3f-7e4798bf982f?cldtidx=2
    troche do robot blacharskich ale jest peknieta tez szyba i to chyba moze byc problem bo tylko laweta chyba ze na kamikadze

    zaraz zerkne go na zywo, moze ktos bardziej mechaniczny podpowie czy jest sens sie w to bawic bo z jakiejs przyczyny sprzedaja jako top i sami tego nie zrobili
  • sprzedany
    pewnie jedzie do Polski 
  • edytowano luty 2018
    Będziemy sprzedawać 9 osobowego vana:

    Ford Tourneo Custom - wersja titanium
    rocznik 2013, pierwsza rejestracja 21.01.2014.
    4 lata, 74 tys km, 2,2 TDCI - 155 KM
    z gwarancją Ford Protect do  styczeń 2019.

    zainteresowanych proszę o kontakt na priv
  • @Adalbert wysyłam priv
  • Adalbert powiedział(a):
    Będziemy sprzedawać 9 osobowego vana:

    Ford Tourneo Custom - wersja titanium
    rocznik 2013, pierwsza rejestracja 21.01.2014.
    4 lata, 74 tys km, 2,2 TDCI - 155 KM
    z gwarancją Ford Protect do  styczeń 2019.

    zainteresowanych proszę o kontakt na priv

    a cos wiecej o fordzie, czemu nie t5, z doswiadczenia ? ze scudo nie to wiem ten jest dwa razy wiekszy
  • forda wybraliśmy dla wielkości- większy od t5 ... szerszy i wyzszy i 5 cm dłuższy 
  • A czemu sprzedajesz?
  • Tytan przerdzewiał.
  • edytowano luty 2018
    @Taw ... dobre pytanie:)
    chcę aby ktoś się nim nacieszył
    duży pakowny mocny
    i rok fordowskiej  gwarancji na wszystko poza  eksploatacją 
  • TawTaw
    edytowano luty 2018
    Opel Vivaro 2.0 CDTI L2H1 DPF
    t5 zniknal, a ten jest dostepny po drugiej stronie miasta. 
    ktos cos?
    Znajomy przewoznik wczesniej mial t4 a ostatnio "flote" ma z opla wiec zle nie musza byc

    Tego bylem wlasnie zobaczyc https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/opel-vivaro-2-0-cdti-l2h1-dpf/804790644-216-8383 troche biedny, brak tempomatu i dogrzewania na tyl, no i nie ma tej puleczki nad glowa jak scudo

    Ten niby drzszy ale ma tempomat https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/opel-vivaro-2-0-cdti-9-sitzer-l2h1-dpf/791989222-216-8019

    Bagaznik w obu zadowalajacy
  • Tawowa wrocila z kosciola i pyta sie czy bylem zobaczyc, ja ze tak
    -i co?
    -taki biedny troche
    -a co to wlasciwie jest
    -opel vivaro
    -byles zobaczyc opla vivaro?!
    -?
    -opel vivaro to jest... dziwne auto, glosne, tlucze i zle sie nim jezdzi

    No i tyle chyba w temacie opla.
  • edytowano luty 2018
    Na prąd, duże auto od VW, ale coś mało foteli, ridesharing tylko? :'( , jak zwykle coś nie tak z tymi ogórkami od VW:

    http://samochodyelektryczne.org/moia_volkswagen_prezentuje_elektryczny_mikrobus_o_zasiegu_ponad_300_km.htm 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.