Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1242527293032

Komentarz

  • A to jeszcze jedno :) czy wam też przednie kółka głośno chodzą? Czytałam o tym że niektóre mamy wkładają kawałek filcu. Ale nie bardzo wiem jak i gdzie?
  • Klekoczą na nierównym terenie. Nic nie wkładałam,też nie wiem gdzie. Nie zwracam na to uwagi specjalnie. W x-landerze podobnie było też taki klekot na nierównościach.
    Podziękowali 1awia
  • A ja mam pytanie o wozek podwojny. Dla dzieci z roznica 1,5 roku. Mam stary Graco stadium duo, ale on chyba nie przetrzyma kolejnej dwojki dzieci. 
    Myslalam o czyms krotszym, ale ceny mnie powalaja. 

    Jakie wozki polecacie? Jedno siedzisko musi rozkladac sie zupelnie plasko (mam od Graco tzw. miekka gondole), ale drugie tez musi sie troche rozkladac, bo syn bedzie mial 1,5 roku, wiec raczej bedzie jeszcze w dzien spal. 
    Sklaniam sie raczej w strone wozkow jedno za drugim, obok siebie sa za szerokie.
  • Ja po następnej wizycie też zacznę planować... Opcja jedna to trojaczy plus jakąś chusta, instep dwuosobowy plus coś jak fil i Ted, albo trzy smycze i porządna gondola albo... Kolejny rok w domu. 
  • U mnie stojaca dostawka sie nie sprawdzi. Syn ma rok i miesiac i sam jeszcze nie chodzi. O chuscie myslalam, tzn mam, ale urodze w sierpniu, jeszcze wrzesien cieply moze byc, to nie ma sensu sie z maluszkiem wzajemnie grzac i pocic.
  • Ja miałam przy dzieciach 1,9r róznicy valco snap duo. siedziska obok siebie,ale wąski wózek tj w drzwiach normalnych się mieścił. Genaralnie na tereny miejskie jak u mnie był ok, mega lekko się prowadził i zwrotny i pod krawężniki podjeżdżał ok. Ale myślę,że teraz bym ten phil&teds któregoś kupiła,bo można z niego pojedynczy póżniej zrobić. Choć w philach dla moich dzieci minusem są małe budki ,bo w valco budki  były olbrzymie i chroniły od słońca i wiatru super. A moi od tych czynników od razu w płacz wpadali.
    Podziękowali 1mamuma
  • My z podwójnego rzadko korzystamy. Chusta i parasolka. Przy niewielkiej różnicy polecam szybko wrzucać na plecy - warto się przełamać, dużo wygodniej ogarniać, ubierać starsze.
    Podziękowali 1mamuma
  • Czy porównywał ktoś na żywo wózki rok po roku phil and teds z jogger city select? Potrzebuję na nierówny szutrowy teren. 
  • Ja mam podwojny bob revolution, malo uzywany. W sumie nie przydal sie przy roznicy wieku ok. 2 lata. Moge sprzedac, ale koszta wysylki chyba beda wieksze od wozka... 
  • Polecam baby joggera. Kocham ten wózek.
    Podziękowali 3kika0 mamuma Ania_B
  • Mamuma ja mam bebetto 42 sport (chyba taki) kupowalam nowy kilka miesiecy temu, mam 1 gondole i 2 siedziska spacerowe. Do sierpnia chetnie odsprzedam, bo nasza mloda pokonuje na nogach juz calkiem dlugie dystanse, wiec jeszcze ze 2 miesiace i pewnie zrezygnujemy z podwojnego wozka.
  • @Dot a spacerowka rozklada sie na plasko?
  • Tak jak sie ustawi buziami do siebie to obie mozna rozlozyc.
  • @Dot to jak bedziecie juz chcieli sprzedawac, to daj znac.
  • Ok mysle ze kolo czerwca juz bedziemy sprzedawac bo Klara pokonuje juz dlugie dystanse i nie chce siedziec w wozku. Odezwe sie na priv. za 2-3 miesiace.
    Podziękowali 1mamuma
  •  szukam lekkiego wózka głębokiego. Kiedyś używaliśmy peg perego, bo wtedy to był chyba jeden z lżejszych. A teraz? Fajnie jakby od razu była spacerówka, ale póki co choćby ten głęboki...

  • Szukam wozka,ktory da sie zlozyc wraz z gondola i spacerowka, w miare sensownie,niekoniecznie na plasko,po bagaznik to nie problem. Najlepiej "jednym kliknieciem i ruchem reki.Ktos ma takowy i poleca?
  • Easy Walker,  ten który dostał red dot. 
    Ma kilka mankamentów,  ale uwielbiam go 
    Szczególnie gdy muszę zmieścić wiolonczelę i wózek w bagażniku.
    Kupiłam nowy za grosze na ebay.
  • My mamy Teutonię z wkładką dla noworodka wkładaną do spacerówki. Składa się super  jednym kliknięciem
    Podziękowali 1agnieszkamama
  • Alina_3 powiedział(a):
    My mamy Teutonię z wkładką dla noworodka wkładaną do spacerówki. Składa się super  jednym kliknięciem
    Miałam teutonie i przy nie bardzo dużym bagażniku trzeba było koła odpiąć i trochę się nagimnastykowac. 
    Polecam niezmiennie spacerowke valco snap, bardzo lekka, zwrotna, duża buda i na długo wystarcza. Daje rade tez w warunkach poza miejskuch:) Tylko tak dopiero od 6, 7t miesiaca. Dla noworodka, nawet z gondola się nie nadaje, bo amortyzacja słaba.
  • Kupilibyście czerwony wózek? Wnętrze też czerwone. Znalazł się mój wymarzony, ale czerwony :( Kurcze wydaje mi się, że dla dzieci to słaby pomysł, bo raczej w wózku się powinny uspakajać a czerwony temu nie sprzyja.
  • Mialam gondole czerwona, ale w srodku byla szara.
    A nie dalo by sie do srodka uszyc pokrowca? Wywijanego na brzeg gondoli na gumce?
    Podziękowali 1Hope
  • Na gondole może tak, ale budki pozostaną czerwone i dziecko i tak będzie mieć czerwoni przed oczami :(
  • ale jak przed oczami, skoro ma ją za plecami, a budke opusczasz jak dziecko śpi

    pokaż ten wózek !
    Podziękowali 1Hope
  • Mysmymieliczerownagondole. Dla dziewczyn.. W środku nie umiem powiedziec ale generalnie nie miałam obiekcji
    Podziękowali 1Hope
  • jest opcja, żeby to dolne siedzisko było szare,brać chocaż jedno szare? czy lepiej do komplletu?
  •  Te siedziska chyba od spodu są szare.
    Przynajmniej w mojej trójkołówce tak jest. 
    Mi się czerwony podoba ;) 
    Podziękowali 1Hope
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.