Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Laryngolog dziecięcy Warszawa

Polecicie laryngologa? Najlepiej Warszawa, ewentualnie Lublin bo z Garwolina jadę. Franio ma ciągle przeziebienia, katarki, czerwone gardło i tak całą zimę. Jest podejrzenie przerostu 3 migdala i zalecenie to zbadać, fiberoskopia. Polecano mi czd ale do sierpnia brak terminów, brak zapisów.

Komentarz

  • Może ozimek na to pomoże tak podejrzewam te katary mogą być od pasożytów...
  • Ja bylam zadowolona z tpj pani
    https://www.znanylekarz.pl/monika-mruczkowska-rylow/laryngolog/warszawa

    Z corka chodzilam na Nieklanska, ale juz tam nie pracuje. Na pewno na Brozka i na Ochocie. Mozna pojsc prywatnie raz i skonsultowac sie, ewentualnie dopytac gdzie teraz na nfz przyjmuje. 
  • moja żona :-)
    Podziękowali 1kiwi
  • Cześć. 
    Jest coś takiego jak MDM gdzie pracują lekarze z CZD. 
    Terminy dosyć szybkie. 
    Polecam alergolog dr Grażynę Miksę Viamed (przyjmuje tylko w poniedziałki) - u Kośki podobne problemy są związane z alergią (w Alabie miała zlecony pakiet alergenów wziewnych oraz pokarmowych, IgE całkowite etc) i od tego zalewają się jej uszy. 
    http://www.czmdm.pl/
    Podziękowali 1karolinamika
  • Prayboy powiedział(a):
    moja żona :-)
    Gdzie przyjmuje i czy też prywatnie?
  • Z wymazu z nosa mu wyszly pneumokoki. Wzrost mierny. Z konkluzją że nosiciel nie wymaga antybiotyków. A katar zielony od ponad miesiąca...
  • edytowano kwiecień 2018
    nie przyjmuje prywatnie. Szpital na Trojdena, przychodnia, kolejka, zabieg.
    Podziękowali 1Dot
  • Dzięki Haku za mdm. laryngolog chocby jutro przyjmie. Tylko że bez katary gęstego bo nic nie zobaczy...
    Alergolog czerwiec dopiero.
    Obdzwonilam kilka na nfz. Nigdzie nie ma zapisów
  • Potrzebuje super laryngologa dla rocznego dziecka, który umie zaproponować coś poza wycięciem migdałków i drenażem, bo u małych dzieci nic nie działa. 
  • Dr Gutowska otolaryngolodzy 24 jest swietnym lekarzem chodzilam z najmlodszym. . Bardzo tez polecaja dr Wakarow.

    Takim malym tez sie wycina migdaly? Przeciez u nich to fizjologiczne.  

    A  wogole  to ja bym zaczela od dr Kusia, pediatry, ten to ma niestandardowe podejscie i mysle ze moglby cos zaproponiwac ciekawego.
    Podziękowali 1zapominajka
  • Czemu nie chcecie drenażu?
  • MagdaD powiedział(a):
    Czemu nie chcecie drenażu?


    Ja potrzebuje konsultacji kogoś zaufanego. 
    Wiem, ze są metody zachowawcze i przyczynowe, a nie tylko operacyjne i objawowe.  
    Podziękowali 1Aneczka08
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.