Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pieluchy wielorazowe

1394041424345»

Komentarz

  • @mamaw na wielorazowo.pl  :) to sklep Marsjanki
    Podziękowali 1mamaw
  • niech mnie ktoś kopnie.
    mam dużo pieluch wielorazowych, ale non stop kupujemy pampery. Za każdym razem ostatnią paczkę. Muszę zalanolinować otulacze. Nieeee chce mi się.
  • Poleca się przede wszystkim wielorazowo, ale prawie wszystkie sklepy mają teraz promocje :) 

    @malagala miałam podobnie, aż dokupiłam pieluszki na noc, starsze się odpieluchowało i przestaliśmy kupować pampery. Chyba najciężej było się przełamać, że się da bez pampera, a da się! Budżet odetchnął! 
    Podziękowali 1malagala
  • Poogladalam, wszystko super, ale to jednak nie dla mnie. Mam zwykle tyle prania, że po weekendzie to niezla choinka wystaje nad pojemnik. Jakby jeszcze pieluchy doszły to nie mialabym tego gdzie suszyc. No i ten stały dodatkowy obowiązek. Raczej szukam ostatnio jakby tu mniej pracy sobie robić niż więcej. Choć idee wielorazowych popieram.
  • Moje dziecię już mam nadzieję niedługo wyrośnie z pieluch.
    Natomiast do @Marsjanka mam sugestię: czy myślałaś żeby sprowadzać do Polski mother-ease? Różnych pieluch używałam, ale naprawdę dore są jedynie ME i jeszcze były kissaluvs, ale ich już nie ma, bo im się biznes spalił :-(

    Dwójkę dzieci tylko w wielorazówkach trzymałam. 
    ME robią biznes od 1991! Ich otulacze Air Flow można suszyć w suszarce (nieraz mi się zawieruszył w tejże). Podobno również przepuszczają powietrze. Coś w tym może być, bo ani razu sie dzeciom pupa nie odparzyła.

    Sandy's Mother Ease są nie do zdarcia. I nic absolutnie z takiej pieluchy nie wycieknie. Na stronie ME jest list od klientki. Pani 6 dzieci jednym kompletem obleciała.

    Ja już pieluch nie będę używać, ale inne matki by skorzystały na tych ME, jakbyś u siebe sprzedawała. Szczególnie że widzę ile rodziców się zniechęca. Nie słyszałam o żadnej/ym zniecheconej po ME lub kissaluvs.
    To taki pomysł poddałam. Przysięgam że ME mi nie płaci :)
    Podziękowali 1Hope
  • @Lulu a prawnie na długim programie w 60 stopniach nie zabija robali?
  • @Lulu przy stripie to naturalne wkłady nawet wrzątkiem zalewam (podziała?), a wełniane spodenki mam głównie własnej roboty, więc przeszły pranie na 90C. Myślę, że kolejne nie zrobiło by im krzywdy :) Teraz jest też wełna superwash. Jakbyś chciała to mogę Ci coś chętnie uszyć :smiley: tylko to nie profesjonalna robota ;)
  • Ja bym chętnie potestowała, gdyby było na tyle, żeby dzielić. 
    k. 
  • Szukam chętnych do testowania pieluszek wielorazowych.

    Już pieluchujących i mających o pieluchowaniu pewne pojęcie - rodziców noworodka / małego niemowlaczka (płci obojga), około 1-1,5rocznych dziewczynek, starszaka 2-3 latka (płci obojga).




  • Mnie, mnie wybierz! Mam niemowlaczka i omc 2 latka :) 
    Podziękowali 2Marsjanka Hanq
  • odpisałam na wszystkie maile
  • Ja chętnie ale noworodka dopiero będę miała w październiku, a 2 latek się odpieluchowal niestety
  • Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym się różnią pieluszki wielorazowe kieszonki one size u Marsjanki na wielorazowo w cenie 62 zł od wielorazowych pieluch bambusowych kieszonek na allegro za 30 zł..?
    Serio pytam...
    Chce używać wielorazowych przy malenstwie. Trochę mam już w domu ale kilka nowych chcę dokupić i wkłady bambusowe ale nie wiem gdzie i jakie....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.