Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaką książkę teraz czytacie?

145791049

Komentarz

  • Paweł Reszka ,,Mali Bogowie'' - o rzeczywistości polskiej służby zdrowia. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia, niech nie czyta.
  • Od miesięcy czekam w kolejce po tę książkę w bibliotece. Ponoć naprawdę dobra? 
  • Niezła, ale bez szału. Córka mi kupiła i dlatego przeczytałam. Sama z własnej woli nie chciałam się dołować.
  • Święte małżeństwo Thomas Gary
  • aga---p powiedział(a):
    Święte małżeństwo Thomas Gary
    Jaki Twój odbiór tej książki @aga---p ?
  • Jak na razie super a powinnam na coś zwrócić uwagę?
    Podziękowali 1wiesia
  • nie :) po prostu mam ją nieprzeczytaną. Jak super to pewne wkrótce ruszymy.
  • Małgorzata - a o czym to ?
  • Ja dzisiaj odbieram z księgarni zamówioną biografię Oty Pavla.
  • Monika73, daj znac jak ta biografia. Ota Pavel jest wsrod moich ukochanych autorow. 
    Podziękowali 1Monika73
  • Zaczęłam czytać :)
  • Małgorzata - to o życiu w igloo brzmi interesująco. Ciekawe , co jeszcze masz w tym dużym zamówieniu ;)
  • Skończyłam właśnie "Ludzie i zwierzęta" Antoniny Żabińskiej, bardzo dobrze się czytało.  Polecam też "Sztukę czułości" ks. Kaczkowskiego. 
  • @beatak ; - na odtrutkę polecam książkę "Onkolodzy Walka na Śmierć i Życie", tematyka niewesoła ale pokazuje, że są też dobrzy lekarze.
    Podziękowali 1beatak
  • Paprotka powiedział(a):
    @beatak ; - na odtrutkę polecam książkę "Onkolodzy Walka na Śmierć i Życie", tematyka niewesoła ale pokazuje, że są też dobrzy lekarze.
    Paprotka, ja nie mam wątpliwośći, że tacy są; jeden z nich uratował mi dziecko. Tylko system jest tragiczny.
  • Polecana na forum Zamoyska O wychowaniu
    Podziękowali 1wiesia
  • Kapłani czy kury?
    Wg mnie lepsza niż Kosmici :) Jednym tchem weszła.
  • O ciekawy tytuł:)

    Ja teraz "Niezłomną"
    Smutne.....
  • Nie wiem czy tak mozna, ale polecam bardzo ksiegarnie internetowa Bonito. Zamowilam wczoraj dwie ksiazki na dzien mamy i zastanawialam się czy zdaza przyslac. Zostalam bardzo milo zaskoczona, bo zamowilam ksiazki ok 17.40, a za 20 min przyszedl sms ze zamowienie zostala wyslane. Dzis rano sms o 8 ze czeka paczka dojest odebrania w kiosku ruchu. Rewelacja. Bardzo sie ciesze. Pierwszy raz cos takiego mnie spotkalo.
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Siedzę pod biblioteka co pozyczyc
    ? Cos nie smutnego, nie trudnego, może byc o świętych;)
  • edytowano maj 2018
    Ja właśnie czytam "Lata z Laurą Diaz" Carlosa Fuentesa. Bardzo polecam. Wciągająca historia i monumentalny fresk na temat meksykanskiej historii.

    A przy okazji...

    Bardzo cieszę się z Bookera dla Olgi Tokarczuk. Nagrodzona książkę, Bieguni, czytałam kilka lat temu i pamietam, że zrobila na mnie pozytywne wrażenie.


    Podziękowali 2Monika73 beatak
  • Około 10 lat temu kupiłam "Biegunów" ale nie wiem dlaczego wcześniej nie przeczytałam ...Teraz się wzięłam się zachwyciła. To , kurka o mnie trochę ;)
  • A biografia Oty Pavla świetna !
    Podziękowali 1Marcelina
  • A w tym tygodniu odbieram biografię Gombrowicza :)
    Podziękowali 1Coralgol
  • Czytam obecnie Wandę Półtawską „Z prądem i pod prąd” 
  • O, chciałam przeczytac, kupilam tacie kiedys w prezencie.
    A ja sie zabieram za Kaczkowskiego "Czekam na was, ale sie nie spieszcie".
  • Zaczęłam czytać biografię Gombrowicz pt. "Ja ,geniusz" .Po kilku pierwszych rozdziałach - świetna !
    Podziękowali 2Coralgol Lome
  • Ja teraz czytam po kolei książki Francine Rivers. Idę do biblioteki i zbieram wszystko z półki tak mnie zafascynowała. :)
    Czytałam "Dziecko pokuty" Książka typowo pro life, pokazana z wielu perspektyw, oraz "Purpurową nić" o relacjach i kłopotach w małżeństwie, że starać sie muszą obie strony a o zranienia bardzo łatwo.
    Książki raczej trudne, dla dojrzałego czytelnika a wiec bym powiedziała dorosłego. POkazane od strony wiary i otworzyły mi oczy na wiele spraw. Polecam.
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Kobiety, które kochał Bóg :)
  • "Annapurna. Gora kobiet". O zenskiej wyprawie z 1978 r, w trakcie ktorej zginela Allison Onyszkiewicz. Napisane przez kierowniczke wyprawy. 
    Podziękowali 2Monika73 madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.