Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

12628303132

Komentarz

  • Miałam taki dla Julki. Bardzo go lubiłam 
    Podziękowali 1Hope
  • Moja znajoma wystawila na fb wozek rok po roku, gdyby ktos szukał...
    Podziękowali 1Hope
  • Mam czerwony wózek. Dzieć ma się dobrze i nie wykazuje pobudzenia ;)
    Podziękowali 1Hope
  • Czerwony jest ok!
    Podziękowali 1Hope
  • Dziękuję, to idę spełniać marzenia;)
  • Bierz, fajny jest
    Podziękowali 2Barbasia Hope
  • Fajny jest ten czerwony wozek @Hope,  taki wesoly, ladny :) Ogladalismy niedawno u znajomych Mure 4, czarną. Mnie od czarnych wozkow odrzuca - to raz. Dwa, ze ta Mura jest ogromna jak krowa a ja bym wolala cos zgrabnego. Teraz, przy piatym dziecku to juz wiem o co mi w wozkach chodzi, co powinien miec a czego miec nie musi.
    Podziękowali 1MAFJa
  • @PaniWiosna, a Ty na spacerach na wozek kilka godzin patrzysz?

    @Hope, ja mam czerwono-czarny babyjogger i juz drugi syn w nim jezdzi, problemu ze spaniem nie zauwazylam. A dziecko ktore jako pierwsze używalo, to i.duzo w nim spalo i do 3 roku życia jezdzilo ;)

    Także nie o kolor się rozchodzi, a o temperament dziecka :).
  • Rejczel powiedział(a):
    Fajny jest ten czerwony wozek @Hope,  taki wesoly, ladny :) Ogladalismy niedawno u znajomych Mure 4, czarną. Mnie od czarnych wozkow odrzuca - to raz. Dwa, ze ta Mura jest ogromna jak krowa a ja bym wolala cos zgrabnego. Teraz, przy piatym dziecku to juz wiem o co mi w wozkach chodzi, co powinien miec a czego miec nie musi.
    O, to miałam długi czas tak samo z czarnymi wózkami :) Ale u nas czarne w modzie, więc już mnie nie szokują. 
    Koleżanka dwie dziewczyny woziła w takim czerwonym, nie wiem czy dobierała córkom stroje pod kolor wózka, ale całość świetnie się prezentowała :)
  • edytowano maj 2018
    Mi się bardzo podoba nasz obecny wózek - nie bardzo ciezki, mały, zwrotny, wygodny. Wchodzi do naszego mini auta ;) i ma fajne bajery :) 3 dziecko wozi. Psioczylam niedawno na niego, bo nam się stelaż złamał, ale mąż go naprawił jedną śrubą z obi i znów śmiga jak marzenie. I jest granatowy :) tylko ma jeden podstawowy mankament - jest pojedyńczy ;)
  • A jaki to wozek, @Hope?  Mozesz napisac nazwe, bo nie sledzilam watku.
  • @Rejczel X-Lander x pulse :)
    Podziękowali 1Rejczel
  • @PaniWiosna ja mam czerwone ściany w salonie,  co prawda dwie z czterech,  ale jest ok.  A wózki miałam granatowy i czarne,  ale to raczej dlatego że takie były akurat.  Ale z czerwonym miałabym problem,  że dziecko butami pobrudzi.  Czarny więcej wybaczy.  
  • Dziewczyny a spacerowka parasolka rozkladana na plasko? Potrzebuje cos malego lekkiego do Kosciola dla Macieja (bo u nas ciasno to raz, a dwa jak mnie ostatnio na parkingu przyblokowali to teraz wole jechac vitara a ta bagaznika nie ma - tylko waska przestrzen z tylu) 
  • @Agmar może bugaboo bee albo kees k2go?
  • Albo "nogi" z jakiegoś kompaktowego wózka z adapterami na fotelik samochodowy.
  • @Hope fajne ale potrzebuje typowej parasolki bo tam z tylu naprawde malusio miejsca
  • Aaaaaa... No to nie :) nam właśnie składanie w kanapeczkę było potrzebne bo znowu parasolki były za dlugie:)
  • @Agmar kojarzę ,że jakieś chico miało rozkładane siedzisko na płasko ale nie kojarzę modelu.To coś bardzo prostego było, bez kosza na zakupy i bez budki.
  • W 2003 mieliśmy wózek Mutsy, stare dzieje. Niestety rozbiła się blokada skrętnej tylnej osi i zapiaszczyły hamulce (na amen). Tylna skrętna oś to kiepski pomysł. Wózek jeździł świetnie w każdym terenie. Wyglądał wystrzałowo. 
  • mamlu powiedział(a):
    Możecie polecić jakąś uniwersalną dostawkę do wózka?

    Pascal buggy board maxi
    znam tylko jeden wózek do którego nie pasuje
  • zapominajka powiedział(a):
    mamlu powiedział(a):
    Możecie polecić jakąś uniwersalną dostawkę do wózka?

    Pascal buggy board maxi
    znam tylko jeden wózek do którego nie pasuje
    Adbor arte 3x3 nie pasowala tzn dziecko trafialo glowa w raczke od wozka wiec szybko sprzedalam
  • Agmar powiedział(a):
    zapominajka powiedział(a):
    mamlu powiedział(a):
    Możecie polecić jakąś uniwersalną dostawkę do wózka?

    Pascal buggy board maxi
    znam tylko jeden wózek do którego nie pasuje
    Adbor arte 3x3 nie pasowala tzn dziecko trafialo glowa w raczke od wozka wiec szybko sprzedalam
    A to o tym problemie zapomniałam bo moje dzieci siedziały na dostawce
  • Koleżanka sprzedaje, bo wymienić chce na przyczepkę.
    Sprawdzony, zadbany podwójny. phil&teds



  • x - lander tylko
  • edytowano wrzesień 2018
    Znacktos kogoś kto ma stary Stokke wózek porozwalany xplore v2 zawias od budki albo był zepsuty. Są na olx nawet po 20 zł ale nowsze i choć wczepy wyglądają podobnie to nie wiem czy jestem w stanie uwolnić z nich pałąk na którym jest budka zamontowana . Wiec raczej cały pałąk od budki z zawiasami bym potrzebowała.Tymczasem kupiłam ten jedo. Kolka do pompowania i pordzewiałe..
  • Ale wózek ten jedo super.. boje się ile wytrzyma bo jest na paskach z pordzewiałymi sprzączkami etc ale fajnie się buja i jedzie
  • Czy możecie polecić dobrą torbę na wózek?
  • Czy ktoś ostatnio kupował wózek 3 w1 ?
    Muszę się na jakiś zdecydować i nie mam pojęcia. Potrzebuję wózka do jazdy raczej po mieście ale jakby dał radę po trawie na zewnątrz byłoby super. No i lekki raczej bo bedzbę wyciągamy z bagażnika. 
  • No fajny jest. Super opinie. Duże koła a lekki. Dałby radę u nas pod domem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.