Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

500 zł na każde dziecko

1151152153154155157»

Komentarz

  • edytowano lipiec 2018
    Myślałam ,że jakieś zasady się zmieniły a tu o pieskach :D
  • No tak...moja wina... Bo w poście faktycznie jest tak opisane. Ale ciągle dalszy tej historii jest opisany w komentarzach.... Myślałam,że przeczytacie.... 
  • Juz dajcie spokoj z tymi psami, ilez mozna. To watek o dzieciach.
  • Chciałam skopiować ciąg dalszy, ale nie umiem.kopiowac komentarzy z Facebooka. Przeczytajcie komentarz Renaty Holender, prawie na samym dole. Przepraszam za zamieszanie i kończę o pieskach i kotkach w wątku nie do tego przeznaczonym, bo faktycznie zszedł na "psy" :P 
  • Bo jak uwielbiasz psy, to znaczy ze pies to jak człowiek 
    lol

    A zacięte dyskusje to tylko o dzieciach  :D
  • edytowano lipiec 2018
    ..
  • Ja mam trzy koty :) :) ;)
  • O matko, a ja mam nornice na ogrodku, oswojona jest chyba i kocha nas chyba.
  • Ogólnie żenujące są te wszystkie próby kupienia sobie wyborców i nieustanne rozdawnictwo kasy...pomijając już 500+ i emerytury dla niepracujących matek- 300zł na wyprawkę, kasa za szybkie urodzenie drugiego dziecka, kasa za urodzenie chorego dziecka, teraz tysiąc plus za adopcję zwierzaka ze schroniska. 
    Podziękowali 1Coralgol
  • Zrobiłaś mi wieczór :D
    He he :smiley: 
    Podziękowali 1Milamama
  • edytowano lipiec 2018
    katarzynamarta powiedział(a):
    Rejczel powiedział(a):
    O matko, a ja mam nornice na ogrodku, oswojona jest chyba i kocha nas chyba.
    Nie liczy się! Członka rodziny w ogrodzie trzymasz? No raczej nie. Spadaj od koryta! a fe!
    Kiedy ona zyje pod ziemią. Tak wybrała, nie wtrącam się. Moglabym ją zakopać w doniczce i trzymać w salonie ale to bylby zamach na jej swobode, ktora szanujemy niestety :p
    Podziękowali 1Klarcia
  • I to jest własnie miłosc @Rejczel ;
    "Jesli kogos kochasz pozostaw go wolnym " :D
    Podziękowali 3nowa Rejczel Klarcia
  • Sylwik powiedział(a):
    Elunia chyba nie zrozumialas...pies według jednego weterynarza  mial być uśpiony, bo złamanie było poważne...dokładnie nie pamiętałam czy to była miednica dlatego edytowalam post i wkleiłam link, aby było zgodnie z faktami. Drugi wet stwierdził,że nic mu nie jest...tzn. ma zwichnieta łapkę, ale to chyba nie kwalifikuje do uśpienia. Czyli zdrowy pies mial byc uspiony...Jakie plotki, bo nie rozumiem... Nim nie trzeba się opiekować...Biega jakby nigdy nic

    Tam pisze wyraźnie, że "mamy dość poważne złamanie"; że zrobiono akcję zbierania funduszy na leczenie tego psa, bo miało być kosztowne, a jego pani straciła pracę i nie miała pieniędzy. A może ta akcja, to była próba wyłudzenia pieniędzy?
  • edytowano lipiec 2018
    @Klarcia przeczytaj pod spodem w komentarzach  jest ciąg dalszy opisany. To poważne złamanie stwierdził wet który chciał uśpić psa. To działo się późnym wieczorem. Renata zabrała tego psiaka z lecznicy i kontaktowała się tylko telefonicznie z panem Jackiem naszym weterynarzem. Na drugi dzień przyjechała z Lęborka do Gdyni do weta i po zbadaniu okazało się że łapa zwichnieta...to tak w skrócie, ale przeczytaj prawie na samym dole pod postem komentarz Renaty .... Żadne pieniądze nie były zbierane...
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano lipiec 2018

  • edytowano lipiec 2018
    Udało się że skanem,  to w celu wyjaśnienia dla tych co nie doczytuja późniejszych postów i kończę z psami w tym wątku ostatecznie hihi. Chyba ,że będzie jakaś zapomoga to ja też chętna na dwa psy i jedna świnkę morska :D
  • Te 300+ odkładamy. Będzie na teatr, muzeum i na wycieczkę krajoznawczą :) Rozdawnictwo dobre nie jest, ale jak już dają ... 
  • Gosia5 powiedział(a):
    Te 300+ odkładamy. Będzie na teatr, muzeum i na wycieczkę krajoznawczą :) Rozdawnictwo dobre nie jest, ale jak już dają ... 
    A juz wplyneło?
  • Nie. Nawet wniosku nie złożyłam, ale już je wydałam :)
  • Nie. Nawet wniosku nie złożyłam, ale już je wydałam :)
  • @Sylwik ;

    Prawdopodobnie wet, który chciał psa uśpić był z gatunku tych, którzy uważają, że kundli jest za dużo. Smutne to i niezgodne z prawem - gdybym tam była, to zrobiłabym ostrą zadymę, wet co najmniej musiałby zapłacić grzywnę.
    Podziękowali 1Sylwik
  • Tola powiedział(a):
    W Karlsbergu musi być nieustajaca zadyma :)

    W Carlsbergu. To jest wioska. Zarówno tam, jak i w moim mieście nie ma o co zadym robić - może jestem dzieckiem szczęścia, ale w mojej okolicy wszystko funkcjonuje w miarę dobrze.

    Ale, ale - dwa razy zrobiłam zadymę w klinice, w której był Myszaty i raz opierdzieliłam zarówno szefa oddziału wewnętrznego i ordynatora. W niedługim czasie dostałam Myszatego do domu, chociaż kreatynina nadal była wysoka, ale poradziłam sobie z tym.
  • Holandia jest pierwszym krajem bez ulicznych psów:

    https://www.facebook.com/twojezwierzeta/videos/1763843113652994/

    W mojej okolicy - najbliższe landy - też nie ma ulicznych psów, chociaż nigdy nie były nakładane tak wysokie kary.
  • Ja was proszę załoźcie wątek o zwiwrzętach.
    Podziękowali 3nowa Predikata Klarcia
  • Nie "planuje" tylko odpowiada na interpelację poselską,  że bierze pod uwagę.  Przynajmniej tyle wynika z artykułu. Chyba, że wiesz więcej,  to OK.
  • No "bierze pod uwagę" nie znaczy tyle samo co  "planuje". Nie twierdzę,  że nie planują,  bo nie mam pojęcia. Nie lubię tylko dopowiadania sobie czegoś do artykułów prasowych, w których już i tak dziennikarz sobie często dopowiedział ;) 
    Jesli ktoś Ci zadaje pytanie czy dajmy na to wyjedziesz na rok za granicę,  a ty nie jesteś zdecydowana, że tak lub nie, to możesz odpowiedzieć,  że bierzesz  taką możliwość pod uwagę.  Jesli wtedy powiem, że Tola planuje roczną emigrację to jest to zgodne z tym co powiedziałaś,  czy nie?
    Podziękowali 1monika5
  • Spadną koszty programu 500+.

    Projekt ustawy o zmianie ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci oraz niektórych innych ustaw przewiduje, że obsługą programu "Rodzina 500 plus" będzie zajmował się Zakład Ubezpieczeń Społecznych, a nie - jak obecnie - samorządy. Wnioski o przyznanie świadczenia będzie można składać tylko przez internet, a pieniądze będą wypłacane jedynie bezgotówkowo na wskazany przez wnioskodawcę numer rachunku bankowego.


    Oczywiście, lewica już drze japę z powodu zwolnienia rzeszy urzędników.
    Koszty obsługi świadczenia 500 plus w latach 2016–2020, wyniosły ponad 1,6 mld. Te środki można będzie przesunąć na inny cel.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.