Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

opiekunka do dziecka pilnie poszukiwana! (Poznań-Suchy Las)

A nawet bardzo pilnie, bo od przyszłego tygodnia niespodziewanie zaczynam pracę. Dzieck ma nieco ponad 2 lata, a satelitarnie będą pojawiały się chorujące siostry (lat 13-7), które poza tym, że będą zarażać katarem, to świetnie się bawią z maluchem i załatwiają 90% pracy. Opieka w poniedziałki, czwartki i piątki, przez 6-7 godzin od rana. 

Komentarz

  • up
    Podziękowali 1mamaa
  • Dzięki za upnięcie :)

  • A może ktoś kednak coś wie?
  • Też pytałam, ale nic z tego
    Podziękowali 1mamaa
  • mamaa, a żłobek?, ogłoszenia porozwieszane w lokalnych sklepach.? Może dobrze byłoby porozmawiać z proboszczem, może wie o jakies parafiance emerytce z nadmiarem wolnego czasu? 
    Podziękowali 3madzikg mamaa maliwiju
  • Żłobek odpada. Cała ekipa choruje. Ciągle ktoś dodatkowy siedzi w domu i maluch łapie. A ze żłobka to jeszcze dodatkowe nowości doniesie
    ...
  • Nie. Do Suchego Lasu. A proboszcza w zasadzie nie znam, bo się niedawno przeprowadziliśmy, a chodzimy na Msze głównie gdzie indziej.
  • Najlepiej daj ogłoszenie do lokalnej gazetki  gminnej czy wiejskiej no i w sklepie spożywczym czy w pasażu Waszym bym wywiesila. Ale suchy Las to się trudny rejon. Duży popyt na nianię a mało lokalnych mieszkanek nadających się na nianię 
    Podziękowali 2mamaa In Spe
  • Żłobek na szybko? Na początku września to raczej nie wyjdzie. 
    Rozsądną nianię na szybko można znaleźć na niania.pl, zwłaszcza teraz jak studentki się zjadą.
    Podziękowali 2Aga85 mamaa
  • I jak sytuacja?
  • Też się podepnę pod pytanie, jak tam sobie poradziliście? Nigdy nie korzystałam z opiekunek, więc mimo bliskości zamieszkania, niestety nie mam żadnych przydatnych kontaktów.

    Ale się pochwalę, że @mamaa będzie uczyć moją Ł. I swoją T. też przy okazji.
    Powodzenia, dzielna kobieto!
    Podziękowali 2sylwia1974 mamaa
  • zawsze szukałam z ogłoszenia, najlepiej lokalnego, przez niania.pl. też ale tam się jakoś bardzo pogorszyło

    w sumie nigdy nie miałam nikogo z polecenia, tak się złożyło, zawsze zupełnie obce osoby, najlepiej mieć nianię z okolicy, żeby miała do Ciebie blisko, im gorszy dojazd tym będzie sobie szukać czegoś bliżej, bo to zazwyczaj się nie kalkuluje, żeby gdzieś kawał drogi ganiać

  • Dziewczyny - wróciłam po 11 latach do pracy i tak na prawdę zaczynam od nowa (matko jedyna, jak się uzupełnia dziennik internetowy?!?)  ;)
    A uczyć będę swoje dwie córki - moją Ł też. 
    Znalazłam fajną panią "po znajomości" - aktywną parafiankę, z doświadczeniem, a nawet kwalifikacjami (ma studium opiekunów osób starszych). @aghi - służę kontaktem :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.