Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

torun, noclegi

Macie do polecenia jakieś noclegi w toruniu dla 3 osobowej rodziny?. Chcemy pojechać na weekend, do planetarium i piec pierniki. Najchętniej jechałabym pociągiem wiec gdzieś blisko centrum lub z dobrym dojazdem.
«1

Komentarz

  • edytowano listopad 2017
    Podobno w Domu Pielgrzyma jest wygodnie i nie drogo tylko nie jestem pewna czy nie trzeba dużo wcześniej zarezerwować ale to czy są miejsca to chyba na stronie mają. Trochę to kawałek od starówki ale dojazd dobry z pociągu chyba też nieźle. Chyba coś fajnego przy dworcu miasto też jest do nocowania, a to już na starówkę piechotą. 
    edit. doczytałam o pociągu. 
    Podziękowali 1andora
  • Tu z domu pielgrzyma autobus bezpośredni na główny jest. Do miasta też dobry dojazd
    Podziękowali 1andora
  • Ja wynajmowałam przez airbnb. Mieszkanie dla siebie. A to duży komfort. 

    I wybierałam po lokalizacji (cenę też brałam pod uwagę), bo chciałam wszędzie na piechotę z dziećmi chodzić. 
    Podziękowali 1andora
  • Ok, dzięki. Bede szukać jak sie dowiem kto ostatecznie jedzie
  • W tym d . pielgrzyma byliśmy w dużym pokoju kilka lat temu i nam się nie podobało.  W małych widzieliśmy,  że lepsze warunki

    Podziękowali 1andora
  • My spaliśmy ostatnio w Toruniu, w samym rynku, zaraz przy Katedrze, także lokalizacja świetna. Wynajmowalismy przez booking.com apartamenty Pod Aniołami. Bardzo, bardzo polecam, jest miejsce żeby coś ugotować, duże przestronne pokoje i ta lokalizacja. 
    Podziękowali 1andora
  • Ja też chcę do planetarium... 
    Podziękowali 1Bridget
  • szczurzysko powiedział(a):
    Ja wynajmowałam przez airbnb. Mieszkanie dla siebie. A to duży komfort. 

    I wybierałam po lokalizacji (cenę też brałam pod uwagę), bo chciałam wszędzie na piechotę z dziećmi chodzić. 
    A polecisz gdzie byłaś?  Tez mnie to interesuje, chce pod koniec stycznia z corka na dwa dni sie wybrać do Torunia. 
  • Już teraz nie pamiętam dokładnie,  ale na ul.  Kopernika. Nie wiem czy da się rezerwować poza Airbnb.  Jakby co to mam gdzies dane tej osoby.  
    Mieszkanie ok  ale takie bardzo podstawowe.  Bez szału,  ale co trzeba to jest.  Pralka była taka,  że równie dobrze mogłoby jej nie być,  ale to tylko jeden minus.  
  • Planetarium, Młyn wiedzy, żywe muzeum piernika, muzeum Kopernika polecam dla rodziców i dzieci w każdym wieku 
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Nalesnikarnia na Rynku. Dzieci do tej pory wspominają ;) 
  • To prosze wyslij mi namiary oraz ile placilas
  • Fajne mieszkania przy starówce znalazłam po 120-140 zł.... Na Olx wprawdzie ale wyglądają bardzo dobrze
  • A da się sensownie zwiedzić w dwa dni?
  • ja chce jechąc np w środę rano i wrócić w piątek, pewnie mało czasu ale jadę tylko z córką więc tego...
  • edytowano grudzień 2018
    Myśleliśmy wyskoczyć jak będzie już ciepło i dzień długi. Byliśmy tak na zakończenie lata w Krakowie - ale tylko 1 dzień - pociągiem, bo dworzec kilka minut spacerem od starówki. Było fajnie, choć faktycznie intensywnie :)
  • Naleśnikarnia to ,, Metropolis,, ceny za 1 naleśnik z nadzieniem + sos od 18 do22 zł, taka jedna porcja to jak drugie danie duże do najedzenia przez dorosłego, są na słodko i wytrawnie, sosy zimne i ciepłe, sami gotują te sosy przyrządzania, np naleśnik z nadzieniem szpinak i łosoś grillowany do tego dodatek trochę surówki z marchewki i z kapusty + sos tatarski całość 20,50 zł 
  • No to pociągi i mieszkanie na StarowceStarówce zarez :D tak więc przybywamy ja z córką.
  • Pan Lampa warto na to iść do Baja? 
  • @Aneczka08, gdzie w końcu mieszkałaś? potrzebuję pilnie fajny nocleg dla 2 osób, ale większość sensownych już zajęta :/
  • Mieszkanie spoko ładnie urządzone w dobrej cenie 120 za noc. ALE , o czym nie wiedziałam, jest w suterenie albo piwnicy. Widok z okien na ścianę takiej studzienki przy budynku i dopiero wysoko wydoko chodnik i ciut światła słonecznego. Winda prosto do mieszkania.

    Więc jeśli im nie przeszkadza jadą na krótko będą duzo poza to poza tym mankamentem jest ok. 

    Zaraz link poszukam 
  • W tym budynku są mieszkania po 240. Choć mój mąż ponoć jakieś za 150 też widział.adres Jęczmienna 22 lokalizacja super. Jak znajdziesz zdjęcie budynku to te okna przy chodniku po prawej od wejścia to od tego mojego mieszkania
  • Dzięki @Aneczka08. Początkowo mnie ta piwnica+studzienka przerazily. Ale zdjęcia super zachęcające. Więc wysłałam zapytanie czy wolne w interesującym mnie terminie. Orientujesz się jak tam jest z możliwościami parkowania? I jeszcze mam obawy czy tą windą jakaś obca osoba nie zjedzie... ;) 
  • A w akademikach wsksim? 
  • @Monira, nie wiem czy tam na 1 noc można. Poza tym po pierwsze wtedy tam są warsztaty więc nie wiem jak z dostępnością, a po drugie wolę gdzieś skąd piechotą po Starym Mieście można. 
    Podziękowali 1Monira
  • Hotel Spichrz.
    Podziękowali 1Bambidu
  • Spacerem na starówkę to nie akademiki wsksim bo to poza Toruniem, nawet u nas to nie spacerem chyba 40 minutowym, hotel spichrz to skolei mało okazjonalnie raczej.. niestety tanich na starówce nie znam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.