Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Renia szuka dobrego opiekuna (samochód na sprzedaz)

Właśnie wpłaciłam zaliczkę na nowe auto więc Renia z dniem 1 marca będzie szukała nowego właściciela. 
Renia to renault Megane rocznik 2007 w wersji hatchback. Tak zwane żelazko, kolor szampański lakier metalizowany. 
Silnik 1.5 dCi (disel), przebieg 200 000.

Bardzo dobrze wyposażona jak na tamte czasy wersja expression. 

Samochód jeździ bardzo dobrze, pali stosunkowo niewiele bo 5,5 -6,0 w jeździe po miescie. Jest bezwypadkowy aczkolwiek gzie niedzielę porysowany. 

Wartość samochodu w wycenie ubezpieczenia to 10500 zł, poniewaz nie chce mi się bawić w sprzedaży na OtoMoto ale firma zajmująca się spkupem aut chce go kupić za 7800 zł to właśnie taką cenę proponuje. 

Komentarz

  • To taki 7 osobowy?
  • 5 osobowy, a ta piąta osoba jak są dwa fotelika winna mieć dupkę jak 2 groszki. To małe auto, 3 foteliki z tyłu nie wejdą. Segment c
  • Ok, rozumiem :) to dla nas niestety za male :( 
    Podziękowali 1andora
  • @andora zdradziłabyś, która firma tyle w skupie daje w stosunku do wyceny ubezpieczyciela?
    Podziękowali 1MAFJa
  • Chętnie, tylko w poniedziałek co mam dokumenty w pracy. Ale ja dzwonami do kilku wyświetlających się jako pierwsza w wyszukiwaniu i wszyscy mi dawali mniej więcej tyle.
    Podziękowali 1Bambidu
  • edytowano styczeń 2019
    Wdzięczna będę @andora bo swego czasu za bezcen oddaliśmy handlarzowi auto nie nie mając czasu bawić się w ogłoszenia i oglądania. Może się przydać jakiś sensowniejszy kontakt.

  • @andora na jakie się zdecydowałas auto teraz ? 
  • Na Forda Focusa, korzystam z okazji że zakończono produkcję wersji III na rzecz wersji IV i udało mi się upolować mega rabat. No i przeszła na wersję benzynowa tym razem.
    Podziękowali 1ewap
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.