Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

dobry ginekolog Kraków

edytowano styczeń 2014 w Ogólna
Witam, szukam dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży w Krakowie.Z wiadomych względów najlepiej na NFZ;-).Na razie umówiłam się do dr Jędrzejewskiego na Pleszowskiej, może ktoś może coś więcej o nim powiedzieć?Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Komentarz

  • Wiesz, w Krakowie to nie tak łatwo o dobrego gina na NFZ. Jak chcesz kogoś prywatnie to dwie osoby mogę polecić. Wiem, że @Promama do kogoś chodziła na NFZ i nie narzekała, może usłyszy wołanie:)
  • Ja mam ubezpieczenie w luxmedzie, mnie co prawda płaci praca ale można też sobie samemu wykupić, wtedy w porównaniu z prywatnymi, płatnymi każdorazowo wizytami, wychodzi nieco taniej, ale nie wiem ile.
  • Może na priv napiszę:)
  • Ja chodzę dr Drzewickiego. Przyjmuje w przychodni przy ul. Pachońskiego 12. Nie wiem co Twoim zdaniem oznacza dobry ginekolog. Ja jestem zadowolona, na początku ciąży się odrobaczałam i przyszłam do niego nieco spanikowana. Uspokoił mnie, twierdząc, że teraz to nerwy mi bardziej zaszkodzą, a już się stało i teraz tylko spokój mnie uratuje :) Zrobił usg i stwierdził, że ciąża jest młodsza, później na dokładniejszym, na które wysyła 3x to się potwierdziło, ale teraz jest już w porządku. Moim zdaniem nie przesadza z badaniami, spóźnia się często, ale mimo to na każdej wizycie robi co do niego należy. Terminy są przyzwoite i wszystko bezpłatnie.
  • Iwona pozwole sobie zapytac wprost czy ty mieszkasz gdzieś w tej okolicy?
  • @maliwiju - tak :)

    @Martka - bardzo dobrze to ujęłaś :)
  • Sąsiadko! Martka ty też z białego pr?
  • Znaczy ja już nie bo sie przenieśliśmy trochę za kr. Ale codziennie jestem.
  • To szkoda, myślałam że stąd bo pleszowska też na naszym osiedlu
  • Też Pleszowską się zasugerowałam
     
    @maliwiju - jak jesteś tu codziennie, to zapraszam do nas. Teraz ferie, chcę trochę odpocząć od Krakowa, może po feriach się spiszemy?
  • @Martka a skąd dokładnie bo to moje okolice? Ja na NFZ chodziłam na Zachodnią (dr Krzewiński), nie było tak źle, ale posiłkowałam się co jakiś czas wizytą prywatną
  • Iwona ja też do nas zapraszam.
  • edytowano styczeń 2014
    @Martka - Marta z Karmelowych??
    Gratuluję :)

    W moich okolicach - poludnie - wybierałam się do dr Szaranca, ma dobre opinie, ale nie miałam okazji sama sprawdzić. Ciężko znaleźć dobrego lekarza.

  • edytowano luty 2014
    dr Springwald - ale nie wiem czy przyjmuje na NFZ


    Agula - nie wiem, czy przypadkiem to nie ja jestem jedyną Martą z Karmelowych ;) ale mogę się mylić - dawno mnie nie było...
  • @krasnoludek, ja chodzę do dr Kwiecińskiej-Czaplińskiej, jest bardzo ok, oprócz luxmedu przyjmuje też w Fundacji Pro Humama Vita.
    Springwald jest świetnym lekarzem, ale przyjmuje tylko prywatnie i ciąży za tę cenę to bym nie chciała prowadzić:)
  • Proszę poradźcie gdzie wysłać córkę na pierwszą wizytę u gina. Do jakiejś fajnej kobitki-ginekolog :)
  • Kraków? dr Springwald chyba na Urzędniczej. Najlepsze podejście do pacjenta z jakim miałam do czynienia.
    Podziękowali 1In Spe
  • tak, Kraków, ona tam studiuje
    dziękuję bardzo, przekażę  :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.