Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mop parowy

12345679»

Komentarz

  • A sciagaczke macie z zestawu?  Czy firmową dokupiona czy jakaś zwykła? 
  • Ja mam zwykłą 
  • Ja też zwykłą.

    Jeszcze dopiszę, bo mi się przypomniało:
    3 lata temu zmieniliśmy ogrzewanie z węglowego na miejskie. Kotłownia była wydzielona z przedpokoju więc wiecie, mycie podłogi w nieskończoność, bo kafelki jasne...
    Raz na kilka tygodni na kolanach cały przedpokój i korytarz szorowałam i oczywiście regularnie myłam ;)

    Teraz po 3 latach, gdy kupiłam karchera, założyłam szczotkę, przejechałam fugi w przedpokoju i zdębiałam.
     Sam węgiel!
    A przecież myty przedpokój na okrągło, bo płytki jasne.

    Wtedy dopiero uwierzyłam tak naprawdę, że karcher może więcej, niż ja :)

    Podziękowali 2Małgorzata32 Milamama
  • ja mam sc3 - szybko się nagrzewa, filtr odkamieniający starszan przy bardzo twardej wodzie na 6 miesięcy, dokupiłam więcej szmatek, więcej szczotek i końcówek i jest super
  • Odświeżam wątek, wkrótce się przeprowadzam i czeka mnie wieeelkie sprzątanie.  W tym mycie bardzo wielu okien :# . Co polecacie? Jakieś nowe doświadczenia od właścicielek parownic?
  • Up
    Czy po dłuższym użytkowaniu dalej polecacie? Czy raczej stoi i się kurzy? Trochę kosztuje ten sprzęt i mam dylemat...
  • i czy warto dokupić dyszę do okien?

  • Gdzies od miesiąca mam ustrojstwo do odkurzania/ mycia podłóg, bissel crosswave. Odkurzacz, który jednocześnie myje podłogę. Jak dla mnie rewelacja! Jest na kabel, nie akumulatory, wiec ma duża moc, choć tak, kabel czasem przeszkadza. Po schodach tez ciezko z tym łazić. Ale poza tym jestem zachwycona. Ogólny efekt lepszy od tradycyjnego (odkurzacz + mop), podłoga az „skrzypi” pod nogami od czystości, a oszczędność czasu ogromna i ogolnie mniej „obrzydliwa” ( nie lubie dotykać mokrych ścierek itp).
    Ogolnie bardzo polecam.
  • BISSELL 17132 Crosswave 3-in-1 
    Podziękowali 1Dorota
  • czy ktoś może polecić mi myjkę do okien - dobrą  
  • Hmmm my mamy karchera, fajnie się nim myje, ale...
    juz dwa razy w ramach gwarancji wymienialiśmy - to nasz trzeci bo wysiadał silnik. 
    Ale lubię go mimo wszystko  ;)
  • ale karcher ma różne typy, jak patrzę; więc , który wybrać
  • My mamy sc3. Polecam. 
    Choć też już raz był w naprawie, bo siadła jakaś jakaś pompka wody. Za twardą mamy :(
    Ale w ramach gwarancji, z odbiorem kuriera za darmo. Wystarczył telefon. :)
  • Kupiliśmy. I....chyba nie bardzo wiem, jak używać...dlatego mam takie pytanie (chyba naiwne): czy po "parowaniu" każdej powierzchni należy przetrzeć ją ściereczką? Rozumiem, że ten brud zbiera się na ściereczce właśnie? 
  • Korzystam z ręczników papierowych, albo z myjki Karcher- ona wciąga wodę.
    Podziękowali 1natalnika
  • edytowano kwiecień 2020
    Jeśli masz myjkę tylko z dyszą, bez możliwości założenia na nią specjalnej gąbki albo szmatki to tak, przecierasz ściereczką albo ręcznikiem. Jak masz taka końcówkę typu szczotka, na którą zakładasz bawełnianą albo fibrową "skarpetkę" to nie musisz, bo brud zostaje na tej skarpetce a woda szybko odparowuje z mytej powierzchni.
    Podziękowali 1natalnika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.