Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

torun, noclegi

2»

Komentarz

  • Schronisko pttk. Dawno temu tam rezerwowalismy, ale zapamiętałam, że jest dość przyjemne. Na Starówkę niedaleko. 
    Podziękowali 1Bambidu
  • Bambidu powiedział(a):
    Dzięki @Aneczka08. Początkowo mnie ta piwnica+studzienka przerazily. Ale zdjęcia super zachęcające. Więc wysłałam zapytanie czy wolne w interesującym mnie terminie. Orientujesz się jak tam jest z możliwościami parkowania? I jeszcze mam obawy czy tą windą jakaś obca osoba nie zjedzie... ;) 
    za windą są drzwi gerda do mieszkania więc bez obaw. Miejsca parkingowe przy uliczce były ale nie wiem jak tam opłaty.

    Koleżanka mieszkała w hostelu Orange na tej samej ulicy za 2 os i 2 noce zapłaciła 150, tyle, że łazienka na korytarzu a ludzie jej łazili pod drzwiami do 2 iej w nocy:-)

    Do faceta po prostu zadzwoń.

    Moim zdaniem najlepiej szukać mieszkania na doby na olx. Tam znalazłam kilka innych fajnych mieszkań po 150-160 w dobrej lokalizacji.
    Podziękowali 1Bambidu
  • Dla dwóch osób ja gorąco polecam ten hotel Spichrz. Śniadania są absolutnie wspaniałe, bardzo warto nawet jeśli śpi się gdzie indziej wybrać się i wykupić samo. Coś koło 40zl chyba, jak osobno, a przepyszne, wielki wybór, znakomita kawa. 
  • Próbowałam przez olx @Aneczka08, ale coś chyba nie umiem bo tego Twojego mi nawet nie znalazło tylko 2 inne kiepskawe.
    @E.milia, to było pierwsze co mąż znalazł, ale zawetowałam bo znam lepsze metody wydania 3 stówek. ;)
    Teraz zaczęłam się wahać czy słusznie. Na szczęście już zajęte... ;)
  • A ja polecam hotel filmar.  Ma świetne pakiety i pyszne jedzenie. W spichrzu tez byłam i jest fajnie, Ale ofertę jak dla mnie lepsza ma filmar.
  • @beatak na czym polega wyższość filmaru? Bo ze zdjęć ani z lokalizacji nie wynika.
  • Bambidu powiedział(a):
    Próbowałam przez olx @Aneczka08, ale coś chyba nie umiem bo tego Twojego mi nawet nie znalazło tylko 2 inne kiepskawe.
    @E.milia, to było pierwsze co mąż znalazł, ale zawetowałam bo znam lepsze metody wydania 3 stówek. ;)
    Teraz zaczęłam się wahać czy słusznie. Na szczęście już zajęte... ;)
    My byliśmy tam na wyjazdowej  randce z początkiem stycznia. To nieobiektywna jestem ;) 
    Podziękowali 1Bambidu
  • No właśnie tak wygląda, @AB. Wnętrza też mi się nie podobają. Dlatego zapytałam o ową wyższość, bo może nie widzę.
  • a sprawdzałaś mały pokój w domu pielgrzma?
  • @matka6 nie ma miejsc.
  • Bambidu powiedział(a):
    No właśnie tak wygląda, @AB. Wnętrza też mi się nie podobają. Dlatego zapytałam o ową wyższość, bo może nie widzę.



    Nie widzisz, bo nie byłaś.  Ja byłam w obu i faktycznie, Filmar na zdjęciu nie prezentuje się ładnie , ale dla mnie osobiście jest dobry bo:
    1 miał bardzo korzystne pakiety z biletami wstępu na liczne toruńskie atrakcje
    2 nowoczesny i w środku bardzo ładny
    3 darmowy parking
    4 dobra lokalizacja 
    5 w pakiecie, który ja miałam było wyżywienie w postaci pysznych śniadań i bogatych obiadokolacji. 

    Za dwudniowy pakiet z wyżywieniem  jacuzzi, biletami wstępu placilam za dwie osoby 660zl.

    Spichrz jest świetny  bo w samym sercu Starego Miasta, ma klimat i dobre śniadania, Ale w filmarze były takie same. Ja drugi raz za cenę, która płaciłam, nie wybrałabym Spichrza, choć to faktycznie świetny hotel.

  • Bambidu kiedy i dla ilu szukasz? 
  • edytowano luty 2019
    Priv. @MAFJa
  • Nie myślałam, że Toruń aż taki oblegany. Fakt, że weekend ale w końcu w zimie. Ludziska w domu usiedzieć nie mogą, czy co? ;) Normalnie co było to znika w ciagu kilku godzin. No nic, coś zarezerwowałam, choć szczyt marzeń to to nie jest.
  • Bo Toruń fajny jest...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.