Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ale zabawa!

Organizuję imprezę urodzinową dla mojego Taty. (Surpriiiiiiiiiise!)
Czy są fajne, zabawne animacje?

W zeszłym roku, na urodziny mojej Mamy, zorganizowałam nietypową loterię. 
Dużo śmiechu było.
Każdy numer wygrywał.

Losy objecywane:

Tablet
Zmywarka do naczyń
Pobyt w Tajlandii
Wymarzoną noc
Wentylator
Manikur
Podróż do Las Wegas
itp

A w rzeczywistości otrzymyał:

tablet --> tabletka czekolady
zmywarka do naczyń --> gąbka + płyn do naczyń + rękawiczki do mycia naczyń
Pobyt w tajlandii --> 1kg ryżu
wymarzoną noc --> herbata nasenna.
Wentylator --> wachlarz
Manikur --> pilniczek
Podróż do Las Wegas --> zdrapka


Mieliśmy ubaw z tej loterii.

W tym roku, nie wypada proponować to samo. Znacie może coś co powoduje dziki śmiech?

Myślałam o znanej grze intergracyjnej (król, królowa, woźnica)

Coś jeszcze?

Coś prostego gdyż nie mam duszę wodzireja...

 :)  MERCI!
Podziękowali 2OlaOdPawla September

Komentarz

  • nie podpowiem bo pomysłów nie mam i duszą towarzystwa nie bywam

    ale MEGA ciekawe to co piszesz
    jaka fantazja  :D <3
  • A jakbyście zrobili jakiś teleturniej w którym pytania dot rodziny. 
    Podziękowali 1Isako
  • Może poszukaj zabaw weselnych, niektóre są całkiem fajne
    Podziękowali 1Isako
  • Karaoke? Chociażby z youtube
    Podziękowali 1Isako
  • 1 minuts games na jutubie popatrz
    Podziękowali 1Isako
  • Blogerka Joanna Glogaza napisała książkę o grach towarzyskich https://altenberg.pl/joanna/ .

    Podziękowali 1Isako
  • Niestety za późna ` by książkę nabyć.
    I dlatego szukam coś by rozweselić grono (35 osób w tym 12 dzieci)
  • Potrzebuję konkretów!
    Przypomnijcie sobie co Was tak rozbawiło.
  • Nikt nie pamięta wesel? Pogodnych wieczorów? Imprez?

  • @Isako pamietam te zabawe z naszego wesela, te Twoja krol, krolowa. U nas byl wodzirej i kilka postaci zapamietalam: krol, krolowa, woznica, panna Marianna i kuzyn Józio. Staly krzeselka i to mosci panstwo siedzialo, a wodzirej czytal opowiadanie. Jak tylko padlo slowo dajmy na to: kuzyn Józio to ta osoba, ktora zostalo mianowana Józiem w zabawie miala za zadanie zerwac sie z miejsca i obiec dookola caly rzadek krzesel. Nieraz jak juz Józio klapnal na krzesle - sekunde pozniej znowu musial wyruszyc w traskę ;)
    Pamietam, ze ryczelismy ze smiechu, ciotki, wujki gubily pantofle, bawili sie i mlodzi i starzy.
    Jest taka zabawa, ze trzeba zbudowac "pomnik milosci". Przez srodek sali kotara lub koc sie trzyma a za zaslona powstaje pomnik - ulozony z cial uczestnikow zabawy. U nas kawalerowie podniesli mojego meza na lezaco a w zebach mial czerwona roze dla mnie, po drugiej stronie zaslony panienki utworzyly ksztalt serca siadajac na parkiecie osoba przy osobie a ja siedzialam w srodku tego serca. Nastepnie odsunieto zaslone i tadaaam! Mozecie cos w tym stylu utworzyc dla taty :)


    Podziękowali 1Isako
  • Przy takiej ilosci osob gluchy telefon moglby niezle wyjsc B)
    Jeszcze jest zwariowana zabawa w owijanie mumii na czas. Sa dwa zespoly albo trzy, jedna osoba jest mumia, pozostali dostaja kilka rolek bialego papieru toaletowego i jazda! Na urodzinach u moich dziewczyn animowalismy takie zabawy. Na start wlaczasz jakas fajna piosenke!Mumia ma byc zawinieta szczelnie. Wygrywa ta mumia, ktora najszczelniej i najlepiej zostanie zawinieta.
  • I gra w bombe the bomb taka w żółtym pudełku. Gralismy ostatnio rodzinnie śmiechu bylo mnostwo. I jeszcze czółko gra w nucenie piosenek z neta aplikacje sie ściąga.
    Podziękowali 2Isako andora
  • Gra 5 sekund
    Podziękowali 1Isako
  • Yucami powiedział(a):
    Gra 5 sekund
    Nie nam @Yucami, o co chodzi?
  • edytowano luty 2019
    Gra w "Znajdź Wacława" - sciaga sie aplikacje na telefon. Z grubsza polega na tym, ze jedna z osob z towarzystwa jest Waclawem: wszyscy otrzymuja w jednym momencie na telefon kategorie i przedmiot/konkret z tej kategorii np: kategoria: kraj, uscislone, ze Niemcy. Waclaw wie tylko, ze kraj, Niemcy mu sie nie wyswietlaja ;) I tak musi lawirować, zeby nie wyszlo, ze nie wie o czym mowa. I nikt z graczy nie wie kto z nich jest Waclawem. Gra polega na zadawaniu sobie pytan. Jest przy tym beczka smiechu ;) Ostatnio gralismy w 4 osoby dorosle i 6 dzieci, 4 z nich dolaczone do rodzicow. Super!
    Podziękowali 1Isako
  • @Rejczel, muszę sobie posiedzieć i zrozumiec o co chodzi. może znajdę Wacława na yt.

    A  woźnica będzie. ;) 

    Ktoś jeszcze sie wypowie?
    Podziękowali 1kulka
  • Znalazłam coś takiego.
    Pamiętam że ryczałam ze śmiechu.

    Przedstawimy Tacie nowego wnuka.


  • Niedawno byłam na weselu. Jednej osobie puszczają znaną muzykę przez słuchawki. Ona ma nucic, reszta ma poznać co to.
    Podziękowali 1Isako
  • Nie wiem czy było, a nie mam czasu czytać:

    Malowanie swoich portretów z zasłoniętymi oczami

    Jezioro łabędzie odtańczone przez pary mężczyzn.

    Podziękowali 1Isako
  • Dziękuję za cenne wypowiedzi.
    Będzie więc piosenka śpiewana przez wnuki oraz teleturniej z pytaniami na temat taty.
    Zastanawiam się jeszcze nad zabawą której link podesłalam wcześniej.




  • @Rejczel Są ewidentnie potrzebne komórki...  :/
    Trzeba je mieć. Nasza rodzina w tej dziedzinie siedzi daleko daleko technicznie...
  • mader powiedział(a):
    Graliśmy wczoraj w Wacława, ale fajnie było :)
    Najlepsze ze to wcale nie jest takie proste zgadnąć. Pomyłki zbiorowe są najśmieszniejsze.
    Ostatnio u nas tak wlasnie bylo: glownym podejrzanym o wacławowstwo byl moj maz a tymczasem to moj brat w najlepsze byl Waclawem, tak nasciemnial, ze sie nie zorientowalismy, ze nie ma pojecia, ze rozmawiamy o Anji Rubik :), znal tylko kategorie: "zawód".
    @Isako ten brak telefonow mozna obejsc w ten sposob, ze wczesniej przygotujemy karteczki i uczestnicy zabawy beda losowac, jedna karteczka to bedzie Waclaw ;)
    Podziękowali 1Isako
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.