Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chrońmy dzieci

«13456715

Komentarz

  • Powiem tak - Moja córka wczoraj, aż się popłakała, gdy do niej dotarło, że homoseksualiści będą od teraz mogli wchodzić do szkół w Gdańsku.

    Gdy dowiedziała się, że w Gdańsku będą uchodźcy i że nie będzie mogła sama wracać ze szkoły muzycznej. Była wściekła nie na nas rodziców, ale na tych którzy tak zdecydowali.

    My rodzice zostaliśmy sami, jeśli nie obronimy sami własnych dzieci nikt za nas tego nie zrobi.
  • Marek Grabowski szuka ludzi do współpracy i zakładania stowarzyszeń w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu - ruch4marca.pl
    Dostarczają materiały i know-how
  • edytowano marzec 2019
    Ale jak to będą mogli wejść do szkół ? Ot tak ? 
    I co z bezpieczeństwem dzieci w drodze do domu?
    @zbyszek prosze napisz cos wiecej ? 
  • monia3 powiedział(a):
    Ale jak to będą mogli wejść do szkół ? Ot tak ? 
    I co z bezpieczeństwem dzieci w drodze do domu?
    @zbyszek prosze napisz cos wiecej ? 
    A co jeśli już są w szkołach? 
    Nie ma obowiązku informowania o orientacji seksualnej 
    Podziękowali 1Stokrotka
  • edytowano marzec 2019
    Nie interesuje mnie życie prywatne nauczyciela czy sekretarki w szkole po prostu niech  nie  opowiada o nim szczegółowo uczniom 

    Zbyszkowi raczej chodziło o cos innego dlatego dopytuje
    Podziękowali 2apolonia sylwia1974
  • @monia3 ;Przecież nie panikuję. Jest w Gdańsku program przegłosowany przez Radę Miasta Gdańska chyba nawet na tym forum wrzuciłem odnośnik nie chce mi się teraz szukać. Biorąc pod uwagę nastawienie pani prezydent i europejskie naciski, milczenie władz kościelnych to uważam, że możemy się bać.

    Ludzie uważają, że ktoś za mnie załatwi.

  • zbyszek powiedział(a):
    Powiem tak - Moja córka wczoraj, aż się popłakała, gdy do niej dotarło, że homoseksualiści będą od teraz mogli wchodzić do szkół w Gdańsku.
    Czego dziecko się w związku z tym boi, ze aż płacze??  :o Szok
  • Nie każdy kieruje się tanatos i lubi syf tego świata i dewiacje 
  • zbyszek powiedział(a):
    Jest w Gdańsku program przegłosowany przez Radę Miasta Gdańska chyba nawet na tym forum wrzuciłem odnośnik nie chce mi się teraz szukać. 
    program zdrovelove
  • zbyszek powiedział(a):
    Powiem tak - Moja córka wczoraj, aż się popłakała, gdy do niej dotarło, że homoseksualiści będą od teraz mogli wchodzić do szkół w Gdańsku.

    Gdy dowiedziała się, że w Gdańsku będą uchodźcy i że nie będzie mogła sama wracać ze szkoły muzycznej. Była wściekła nie na nas rodziców, ale na tych którzy tak zdecydowali.

    My rodzice zostaliśmy sami, jeśli nie obronimy sami własnych dzieci nikt za nas tego nie zrobi.
    OMG  co Wy temu dziecku opowiadacie, że aż płacze? 

    I dlaczego sama nie będzie wracać ? Jak na razie, to jedyni uchodźcy w Gdańsku to Ukraińcy. Moja córka w v klasie sama jeździ i sama wraca i żaden uchodźca jej dotąd nie zaatakował. Starszej tez. Chyba że rodzimy zbok kiedyś zaczepił.
  • "dostać milion złotych, za to, że ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał" - to o kobiecie, która jako dziecko była latami gwałcona
    więc twarz tego pana w wątku o ochronie dzieci to chyba jakiś kiepski żart?

    Podziękowali 2beatak Coralgol
  • No ale co masz do tego stwierdzenia Michalkiewicza wyrwanego z kontekstu? On się odnosił do absurdalnego wyroku sadowego a nie do konkretnej dziewczyny ani nie do karalności samego czynu. Zwlaszcza że akurat w tym przypadku ukarane zostalo zgromadzenie zakonne, które tego krzywdziciela wykluczylo ze swoich szeregów dawno temu.
    Podziękowali 1draconessa
  • "za to, że ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę" - wcale, wcale nie odnosi się to do tej dziewczyny. a więc do kogo?
    zresztą nawet komentując coś teoretycznie, ale odnosząc się do konkretnej sytuacji - w tym wypadku cudzej krzywdy - trzeba umieć dobrać słowa, 
    nie pierwszy raz bronisz ludzi i wypowiedzi tego pokroju, co jest dla mnie skądinąd niezwykłe, w końcu jesteś matką kilku córek, ale daruj
    Podziękowali 3beatak Coralgol joanna_1991
  • edytowano marzec 2019
    Odrobinka powiedział(a):
    No ale co masz do tego stwierdzenia Michalkiewicza wyrwanego z kontekstu? On się odnosił do absurdalnego wyroku sadowego a nie do konkretnej dziewczyny ani nie do karalności samego czynu. Zwlaszcza że akurat w tym przypadku ukarane zostalo zgromadzenie zakonne, które tego krzywdziciela wykluczylo ze swoich szeregów dawno temu.
    Ten, Twoim zdaniem, absurdalny wyrok dotyczył tej konkretnej osoby, której krzywdę pan Michalkiewicz podsumował, jak podsumował. I raczej nie było to wyrwane z kontekstu, tylko dotyczyło konkretnej sytuacji i osoby.
    Podziękowali 2Monika73 joanna_1991
  • Tak konkretnego wyroku. I całej histerii wokół niego. Pan Michalkiewicz skomentował jak skomentował. On różnej maści satyry używa w swoich wypowiedziach. Uwielbiam go słuchać bo jest człowiekiem bardzo przenikliwym i mądrym Nie czuję się oburzona tym tekstem. Dużo w nim racji. 
    Podziękowali 1draconessa
  • Odrobinka powiedział(a):
    Tak konkretnego wyroku. I całej histerii wokół niego. Pan Michalkiewicz skomentował jak skomentował. On różnej maści satyry używa w swoich wypowiedziach. Uwielbiam go słuchać bo jest człowiekiem bardzo przenikliwym i mądrym Nie czuję się oburzona tym tekstem. Dużo w nim racji. 
    Być może byłabyś bardziej oburzona, gdyby ofiarą była osoba Ci bliska. A może nie?
    Podziękowali 1Monika73
  • jest satyra, a są też takie Michałkiewicze i Urbany...dla każdego coś miłego
    Podziękowali 1beatak
  • A coś poza tym tekstem znasz jeśli chodzi o pana Michalkiewicza?
  • edytowano marzec 2019
    @beatak nie piję do ofiar. Ofiara to ofiara. Natomiast wyrok w tej sprawie jest kuriozalny i obciąża nie tego winowajcę co trzeba. 
  • To całkiem proste jest - komentując przypadek dlugotrwalego krzywdzenia i gwałcenia dziecka które po latach dostało za to odszkodowanie, wystarczy nie gadać o kurwach, nagrodach czy wsadzaniu rak pod spódniczkę...chyba ze jest sie zwykłym bucem i kanalia? I ktoś taki jest sugerowany jako pomoc żeby ratować dzieci? 
  • Ponawiam pytanie: sluchalas czegoś jeszcze czy tylko tą wypowiedź znasz?
  • Odrobinka powiedział(a):
    Ponawiam pytanie: sluchalas czegoś jeszcze czy tylko tą wypowiedź znasz?
    Ale my się tu konkretnie do tej wypowiedzi odwołujemy. Nie muszę znać innych; dla mnie jest ona dyskwalifikująca i wstrętna. 

    I ja też ponawiam  pytanie ,,Być może byłabyś bardziej oburzona, gdyby ofiarą była osoba Ci bliska. A może nie?''.
    Podziękowali 2agatak offca
  • Właśnie czytam wyjaśnienia Trzaskowskuego  że w sprawie tego programu edukacji sejsualnej dzieci doszło do ogromnej manipulacji. To  co było zaleceniem dla rodziców i nauczycieli przedstawione zostało jako treści  których mają być nauczane dzieci. 
  • Na fb to krąży. 
  • Ściema.
    Moim zdaniem.
    Taki asekurancki krok w tył w odpowiedzi na zbyt oburzoną reakcję. Jeszcze nie ten moment, jak się okazało.
  • A ja bym wolała najpierw sama ten dokument przejrzeć. Naprawdę trudno mi uwierzyć, żeby w programie była nauka masturbacji .. 
    Podziękowali 1Subiektywna
  • Monika73 powiedział(a):
    Właśnie czytam wyjaśnienia Trzaskowskuego  że w sprawie tego programu edukacji sejsualnej dzieci doszło do ogromnej manipulacji. To  co było zaleceniem dla rodziców i nauczycieli przedstawione zostało jako treści  których mają być nauczane dzieci. 
    Nawet jako zalecenia jest to oburzające ... Dla mnie to oświadczenie to ściema by sie wycofać rakiem 
  • Ja nie mówię , że cały program jest dobry , tylko , że podobno są tu duże manipulacje w jego przedstawieniu  . Najpierw trzeba przeczytać , to jest ponoć 60 stron druku.
  • Mnie już nic nie zdziwi bo na decyzyjnych stanowiskach niestety znajdują się niekompetentni ludzie i taki Trzaskowski na bank nie czytał co dopuścił do użytku 
  • edytowano marzec 2019
    Wszystko składa sie w logiczną całość - PiS na konwencji grzmi o deprawowaniu dzieci a pare dni pozniej takie oświadczenie Trzaskowskiego ? PO wystraszyło się że Kaczyński nabije sobie punkty na haśle obrony dzieci 

    ps fakt - dobrze byłoby przeczytać by wiedzieć z czym mamy do czynienia 
    Podziękowali 1maliwiju
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.