Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przyjmę z wdzięcznością - 2

edytowano październik 2016 w Pomagajmy sobie
Zakładam kontynuację wątku bo początek tamtego sięga 2012 roku i - jak mniemam - wszystko już zostało rozdane i przyjęte ;)
Tamten wątek zamykam i proszę o przeniesienie dyskusji tutaj.
Za jakiś czas ten stary zostanie skasowany.
Podziękowali 1Bridget
«1345

Komentarz

  • Szukam odpowiedniego wątka ale nie znalazłam.
    Więc zapytam tu macie jakie sprawdzone buty co nie przemakają?
    Rady przyjmę☺
  • edytowano grudzień 2018
    Jesli nastolatka wrazliwa to zamiast “Kwiatow” proponowabym “Laleczki z papieru”
    Podziękowali 1nowa
  • ;d bo to zmierzyłam rozmiar 21;) dlatego pisalam ze przyjme 22 lub male 23 a z tego co wiem to ecco ma chyba zawyzona rozmiarowke jesli dobrze pamiętam.
  • Jo ja tez mam jakieś takie ecco 23 i nie mogę chłopakom wepchnąć.. a w 22 chodzą 
  • @uja adres dawaj, któreś w końcu będą pasować:)
    Podziękowali 1Monira
  • @Elunia tez mam troche buzuterii pozbierane, ostatnio robilam triche porządków w swoich zbiorach.  Mialam wyrzucić bo nie mialam co z tym zrobic. To daj adres :)
  • MOże ktoś ma jakieś niepotrzebne materiały do szycia. Chetnie przyjmę.
  • edytowano luty 2019
    .
  • Drewniany stolik z krzeselkiem dla dwulatka. 
  • Potrzebuje gitary 1/2 - odkupię. Nie chce się ktoś pozbyć? 
  • Groszek powinnam mieć jedno i drugie. Poszukam.
  • @Bea podaj mi na priv wymiary , może coś będę miała. odłożyłam trochę rzeczy biurowych w rozmiarze 38 i 42 
  • Czy ma ktoś do odsprzedania?

    Fortepian pierwsza klasa - Agnieszka Lasko

  • Potrzebuję butów wiosennych dla dziewczynki,  rozmiar 23. Może komuś zawadzaja?
  • edytowano marzec 2019
    Przyjmę z wdzięcznością chętną osobę do Róży. Jeden dziesiątek codziennie robi za cały Różaniec 
    http://wielodzietni.org/index.php?p=/discussion/comment/1897189#Comment_1897189
  • Przyjmę półbuty lub sportowe dla syna 38
  • Koła lub podwozie do jedo bartatiny 
  • Pożyczę lub odkupię chustę dla nowej mamy .
    Chlopczyk 3 mies.
    Moze ktos ma ?
  • Przyjmę butki wiosenne dla Szczepana rozmiar 18/19. Długość kopytka 12 cm.
  • @Agnieszka82 po niedzieli się odezwę bo mam dla Ciebie ubrania noworodkowe
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Gdyby ktoś miał na zbyciu alby komunijny dla chłopca w rozmiarze 128 i 134, byłabym bardzo wdzięczna. Mogę też wypożyczyć. Obaj moi starsi idą w tym roku, zupełnie nie uśmiecha mi się kupować nowych na jeden raz.
  • edytowano luty 2020
     @Polly A w jakim wieku dzieci? Polly przypomnij się za kilka dni.. Gdzieś powinnam mieć dwie niemal takie same, o ile komuś nie pozyczyłam. 
  • Coś w tym stylu, tylko z żółtym sznurem. Tu mój wówczas siedmiolatek pozuje w niej. Ta druga jest wieksza.
  • @Małgorzata32, 11 i 9, ale obaj mali są. Podobne byłyby super! odezwę się, dziękuję.
  • Czy komuś zbywa sweter granatowy dla skauta? Rozmiar 176. I wszelakie ubrania dla nastoletniego faceta w powyższym rozmiarze
  • A płaskie wejście czy okrągłe? Okrągłe mamy wolne, możemy wysłać.
  • Agnicha powiedział(a):
    Ranigast
    Przez przypadek podziękowałam. Ranigast ma takie chyba zastosowanie co IPP . To mam 2 op.
  • Dwólatka odkryła stary drewniany domek dla lalek. Stał na wsi i myszy zerzarły drewniane lale....odgryzły głowy... :# Czy macie może coś na wydaniu? Mogą być też mebelki.
  • Duza klatkę..  najlepiej niska bo dla swinki morskiej... odkupie albo radę przyjmę jaka kupic tudzież odpowiedni wątek.... czy taka 60 cm wystarczy czy za mała..  czy może być sama swinka czy 2 musza   
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.