Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

2456710

Komentarz

  • apolonia powiedział(a):
    Nie Monia. Trzeba mówić wprost, nazywać  nasza rzeczy po imieniu. Mowa ma być tak, tak, nie, nie. Relatywizacja dobra i zła to pierwszy stopień do deprawacji dzieci.
    No ja już całkiem niedawno zresztą-zadałam pytanie przy kolejnej dyskusji o homo, czy wobec członków swoich rodzin, będących trochę na przekór z 10 przykazaniami tez tak otwarcie i wprost komunikują te słowa prawdy tak-tak...
    i odpowiedzi nie było... B)
    Podziękowali 1Monika73
  • Gosia5 powiedział(a):

    @Paprotka ; na pewno mniej niż teraz. Poza tym teraz homoseksualizm z powodzeniem się leczy. 
    Już był o tym wątek i do tej pory nikt nie przytoczył na ten temat żadnych badań, poza wywiadem z panem z katolickiego pisma który twierdzi ze leczy, i tez nie podaje żadnych konkretów. Za to jest duzo, jak to się mówi, świadectw osób ktore przechodziły terapie konwersyjne i opisują różne dziwne praktyki stosowane przez "terapeutów".
  • @Tomasz i Ewa 
    A co ty powiesz swemu dziecku jak ogłosi, że jest homo? 

    Podziękowali 2Isako Barbasia
  • I tu uważam, że przesadzasz. Skłonności homoseksualne to nie jest rak, ani koma. Istnieje pewna subkultura, której znakiem rozpoznawczym jest uprawianie seksu z osobami własnej płci. Obiektywnie trzeba powiedzieć, że można wpaść w gorsze towarzystwo. Jeżeli jednak zależy nam na danej osobie, trzeba mieć świadomość, że to nie tylko grzech, ale i niezdrowy styl życia, który skutkuje chorobami, przemocą i krótszym czasem życia. Skutkuje też wielką samotnością, która często prowadzi do samobójstw. Trzeba także wiedzieć, że osoby LGBT będą wiecznie niespełnione seksualnie, co doprowadzi je do sprowadzenia tej sfery życia do wymiaru zwierząt (dziesiątki, jeżeli nie setki partnerów, seks z byle kim i byle jak).

    To naprawdę żałosne życie i słusznie katechizm poucza nas, aby do gejów i lesbijek odnosić się ze współczuciem. Słusznie mówi o szacunku, aby nie używać obraźliwych określeń. Mam nieść im Dobrą Nowinę, zachęcać do pójścia za Chrystusem.
  • Przyjdzie czas, przyjdzie rada
    mawiano
  • w formie do czego ?
    :)
  • A niby że mamy się uczyć z filmów że może być różnie? Od kiedy to filmy pt American Beauty mówią prawdę? @Tomasz i Ewa a skąd się bierze homoseksualizm? Pojawia się nagle? Jest wadą genetyczną?  Normą? No jest zboczeniem. Rodzajem dysfunkcji. Nieprawidlowoscią. Czemu mamy się bać o nasze dzieci? Trochę nie rozumiem. 

  • edytowano marzec 2019
    Dzieci mogą różne problemy wywinąć. Moje też. I jeśli zrobią coś nieakceptowalnego, np zamorduja kogoś to też nazwę rzecz po imieniu. Morderca jest mordercą a zboczeniec zboczencem, gwalciciel gwałcicielem. Dla mnie to się niczym nie różni i stwarza taki sam problem w rodzinie co homoseksualizm.
    Mamy panować nad swoimi popędami.
     Tak naprawdę to celibat obowiazuje każdego katolika poza żyjącymi w zwiazkach małżeńskich. Więc nie rozumiem celu różnych coming outow i ich prawdopodobieństwa w katolickiej rodzinie. Albo ktoś wybiera życie w grzechu albo wierzy. I nie mają tu żadne skłonności nic do powiedzenia. Życia na kocią łapę też bym nie zaakceptowała u moich dzieci. 
    Póki co u żadnego z moich dzieci nie zauwazylam skłonności homoseksualnych nawet w zalążku, więc nie spędza mi snu z powiek czysto hipotetyczna sytuacja.
  • edytowano marzec 2019
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Chwilowo nikt nie zna przyczyn homoseksualizmu. Tu jest clou. Nie rozumiesz Odrobinko i nie zrozumiesz, o ile cię to nie spotka. Prezentujesz bardzo tani moralizm. Mamy to, mamy tamto, to trzeba, to nie trzeba. Wszystko cacy i pasuje, o ile ciebie nie dotyczy osobiście. 

    T
    Na pewno nam hormony serwują w jedzeniu albo w chemitrailsach i stąd się bierze homoseksualizm co nagle spada na dzieci z  porządnych rodzin jak grom z jasnego nieba. Dla mnie problem wydumany. Naprawdę. 
    A co do moralizmu. Może i tani ale się sprawdza. Nie jestem od ratowania świata. Ważne jest dla mnir to, co dotyczy mnie. Znam bardzo niewielu homoseksualistów. Z moich znajomych z czasów licealnych i po żaden nie zrobił coming outu. Może więc problem jest marginalny.
    Podziękowali 1Barbasia
  • 3 oskary i pogrzeb
    Podziękowali 2Skatarzyna Joanna36
  • Przecież napisałem, co należy zrobić, kiedy nasze dziecko wpadnie w złe nawyki, także gejowskie. Należy pracować nad tym, aby wróciło do Kościoła, aby dbało o swoje ciało i duszę. Homoseksualizm nie jest niczym strasznym, czego należy się bać. Jest jedynie ślepą uliczką ludzkiej seksualności, jak wiele innych ślepych uliczek.
  • Ja bym sie poplakala gdyby moje dziecko okazalo sie gejem. Tfu tfu. Jednak to nie jest od tej osoby zalezne. Ona taka sie rodzi. Dla hetero mezczyzny to obrzydliwe I nic go nie zdeprawuje na ta strone. A homoseksualista On zakochuje sie w tej samej plci . Ciezko z tym walczyc bo walka z tym to nieszczesliwe oszukane kobiety ( lub odwrotne mezczyzni) https://www.focus.pl/artykul/byc-albo-nie-byc-gejem?page=1
  • edytowano marzec 2019
    Ten artykuł z Focusa udaje naukowy, a nim nie jest. Nie ma dowodów, aby homoseksualizm był zdeterminowany w sposób przekraczający wolny wybór człowieka. Nie jest też prawdą, że osoba odczuwająca taki pociąg nie może szczęśliwie związać się z osobą płci przeciwnej. To wszystko jest kwestią wyboru. Dlatego powinniśmy zachęcać takie osoby do dobrych wyborów.
    Podziękowali 2Joannna Barbasia
  • Ale to są sklonnosci. Chore, którym nie trzeba folgować. Jakby syn przyszedl do Ciebie i powiedział że jest pedofilem czy zoofilem to też byś zaakceptował jego skłonności?
  • Pedofil robi krzywde dziecku. Nie mozna tego porownac.
  • A homo robi sobie( Biblia mówi że to jest obrzydliwe w oczach Pana, pozbawia się szans na zbawienie)  i otoczeniu, które deprawuje.
    Podziękowali 1draconessa
  • Nie musi byc katolikiem. Nie zdeprawuje mezczyzny hetero.bo dla hetero jest to.obrzydliwe.
  • edytowano marzec 2019
    Nie musi być katolikiem. Może dla niekatolików nie jest to problem. Nie obchodzi mnie to. Natomiast homo deprawują wszystkich dookoła jeśli jest z tym obnoszą. Bo robią wbrew porządkowi naturalnemu, relatywizuja wartości.
  • Właśnie to napisałam. Łamią porządek naturalny i ład moralny, domagają się praw należnych małżeństwom, lasują dzieciom w głowach.
    To że ktoś ulega swoim dewiacyjnym skłonnościom to jego problem.i nieszczescie. Jednak większość nie może się zgadzać na akceptację i co gorsza promocje aberracji.
  • W życiu zetknęłam się z dwoma przypadkami homo. Były kolega, niedoszły ksiadz( nie wiem czy tam nie zaczęła się jego przygoda z homo), syn starszych rodziców z których ojciec był chory psychicznie. Drugi przypadek córka koleżanki z pracy, dwukrotnej rozwódki, prowadzącej rązwiazly tryb życia, bardzo tolerancyjnej i nowoczesnej, oczywicie niewierzącej. Mała to próbka ale sądzę że jednak w prawidłowych, wierzących rodzinach jakoś statystycznie bardzo rzadki problem. A jak rodzice pogubieni to i dzieci podobnie. 
  • "Łamią porządek naturalny i ład moralny, domagają się praw należnych małżeństwom, lasują dzieciom w głowach."

    Czyli mowiac w skrocie nie przestrzegaja jednego z wielu zakazow biblijnych.
    Skazuja sie na potepienie - rowniez wg Biblii.
    Lasuja dzieciom w glowach, pokazujac im ze tacy ludzie jak homoseksualisci tez istnieja i nie ma w tym nic zlego.
    To nie jest deprawowanie wartosci.
    Przywolany przyklad pedofila za to jak najbardziej lamie lad spoleczny, wartosci i poczucie bezpieczenstwa.
    I slusznie sie domyslasz, ze dwie osoby ktorych sytuacje rodzinne znasz tylko pobieznie, to zadna probka i argument.
  • Ależ nie ma obowiązku być katolikiem. Można być dewiantem.
  • Homo jest wbrew naturze wiec jest złe bo miłość i seks ma służyć przekazywaniu życia a tu ani narządy seksualne  do siebie nie pasują ani dzieci z tego nie ma. Już prościej się nie da...
  • edytowano marzec 2019
    Dobre drzewo wydaje dobre owoce, a zle- złe owoce co widać po moich znajomych homo z nieprawidłowych i zaburzonych rodzin. Choć jasne jakiś promil zawsze szansy jest że trafi się taki Jaś Kapela.
  • edytowano marzec 2019
    Porządek naturalny jest zapisany w naturze, a nie w Biblii. Mężczyzna+kobieta=potomstwo.
    Poza tym dzieciom należy przekazywać proste komunikaty, że są chłopcami i dziewczynkami,że rodzina to mama i tata i dzieci itp Od wieków tak było, nie tylko w kulturze chrześcijańskiej.
    Dodam jeszcze, że największym problemem LGBT i nie tylko, problemem całej tej współczesnej edukacji seksualnej jest promocja rozwiązłości, uznanie seksu za powszechnie dostępną i wręcz obowiązkową przyjemność. I nie ważne z kim i jak.
    Moja nauczycielka historii w SP mawiała, że jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Nikt nie promuje całej tej rozwiązłości, żeby komuś się przyjemnie żyło, ale po to, by zarobić. I ludzie się temu poddają. Jeśli więc komuś nie przeszkadza, że mu się drenuje duszę, to niech chociaż zda sobie sprawę, że drenuje mu się kieszenie. I skazuje na zatracenie nie tylko dusz (okej, niewierzący wzruszą ramionami), ale i całej cywilizacji, bo z dwóch panów, to dziecka nie będzie, choćbyśmy nie wiem jak tolerancyjni byli. A jak nie będzie dzieci, to nie będzie niczego, że tak na koniec klasyka zacytuję.
  • No.to.niech pani Kaja nie dziwi sie ze skoro publicznie nie pytana nie potrafi sie zachowac z klasa, ktos za to postaniwi postawic ja przed sadem.. Wcale nie mam zamuaru bronic tych ktorzy maja zamiar wypowiadac sie publicznie w sposob wulgarny czy obrazajacy.o innych. Mozna powiedziec to.samo innymi slowami.
    Podziękowali 1Monika73
  • Gosia5 powiedział(a):
    Porządek naturalny jest zapisany w naturze, a nie w Biblii. Mężczyzna+kobieta=potomstwo. 
    Plus ksieza, zakonnice, ludzie samotni z wyboru, nie z wyboru, bezdzietni z wyboru i nie z wyboru. Krzywda sie nikomu nie dzieje od tego, ze oprocz wiekszosci w zwiazkach hetero, istnieje mniejszosc ktora zyje w zwiazkach homo.
  • Pamiętam jak dziś moją notatkę na lekcji biologii w czwartej czy piątej klasie. Zboczenia seksualne: a) homoseksualizm, b) zoofilia, c) pedofilia. W tym kontekście zboczeniec nie jest obraźliwe, ale zgadzam się z Tobą @M_Monia , że w debacie publicznej trzeba jednak uważać na słowa. 
    Podziękowali 1M_Monia
  • edytowano marzec 2019
    @Paprotka , ale ta mniejszość nie żyje sobie w kąciku po cichutku, tylko wciska wszystkim swoje perwersje. Gorszy i miesza dzieciom w głowach. Na tym polega dramat.
    edit: I proszę, nie porównuj gejów do bezdzietnych małżeństw i osób konsekrowanych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.