Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

1235710

Komentarz

  • Myślę że to co teraz napiszę bedzie kontrowersyjne.


    Ale reszta już została powiedziana. Prawo boskie jest ponad prawem ludzkim. Więc ci którzy je stanowią nie mogą , nie powinni zmieniać tej hierarchi, jeśli uznają prawo boskie.

    Kolejna rzecz jeśli mamy demokrację to nie powinna mniejszość narzucać większości swojego porządku świata . 

  • Monika73 powiedział(a):
    Małgorzato, choćby to  że pisze się o nich lub mówi w sposób obrazliwy. Nawet termin zboczeniec mnie osobiście razi.. Znam kilku homoseksualistów, nie wnikam w szczegóły ich życia intymnego, a jako koledzy są bardzo fajni. 
    A o osobach z zespolem Downa, sluchaczach Radia Maryja itp nie mowi się  obrazliwie? Ale nikt nie postuluje Karty Sluchacza RM i forów dla firm co odtwarzaja RM podczas pracy.Anie wiem czy sluchaczy RM nie ma wiecej niz homoseksualistow. Nie dajmy sie zwariwac. 
  • A ile nienawisci wylewa sie chociazby na uczestnikow Marszów  Niepodległości..
  • Ja zawsze protestuje  kiedy się pisze czy mówi pogardkiwie o osobach z ZD  chorych psychicznie itp. W moim środowisku nie raz się narazalam towarzysko  broniąc osób wierzących  chłodzących do kościoła czy wielodzietnych :)  Jednak myślę że nikogo nie przekona się do nauki kościoła bez szacunku dla niego. Nawet jeśli kościół uczy  że powinno się zawierać związki małżeńskie heteroseksualne , to na wstepie należałoby moim zdaniem powiedzieć homoseksualiście  że Bóg go kocha takim, jaki jest. 
    Podziękowali 2M_Monia Aga85
  • Paprotka powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    Paprotko, nie możemy żyć jak się komu podoba, tylko zgodnie z Prawem Bożym. 
    Nie możemy - jako społeczeństwo - to żyć pod dyktando ludzi którzy chcą narzucac innym sposób zycia powołując się na prawo boze. Jedni tacy piszą niby łagodnie, inni wzywają do świętej wojny z niewiernymi. Nic dobrego z tego nie wynika.

    Co sadze o poligamii? Autorka pytania powinna sprawdzić sobie w jakich krajach dopuszcza się poligamię. Podpowiem ze nie na naszym kontynencie. Pytanie i Porównanie z czapy. Dalej, co sadze o kazirodztwie...bez komentarza. Co zrobię gdy nastolatek zarazi się HIV? Oczywiście będę załamana i nakłonie do leczenia, ale wiecie oczywiscie ze HIV to nie jest wirus homo i można się nim zarazic uprawiając przygodny seks bez prezerwatyw, korzystając z usług prostytutek? Co oczywiście jest bardzo nieodpowiedzialne, ale może spotkać tez faceta hetero który chodzi na panienki? Sorry ale te pytania są tak głupie, ze tylko dobitnie pokazują, ze edukacji seksualnej rzeczywiście jest za mało, choćby na lekcjach biologii.
    Dlaczego od czapy - użyłam Twoich słów - pokazałam jak łatwo zastosować je w odniesieniu do rożnych spraw i jak wiele zjawisk bedzie w przyszłości w ten sposób argumentowanych 
    Tak sie  powoli wymusza akceptację bardzo wielu innych zjawisk i tak sie rozwala rodziny 
    Jak to napisałaś  dorośli niech robią co chcą - tę zasadę stosujesz wobec homoseksualizmu - wobec innych np. Poligamii juz nie ? Podwójne standardy ? 
    sama mówisz ze homoseksualizm jest wszędzie a poligamii np wsród niedawno przybyłych do Europy nie ma ? 

    Dziedziczenie mozesz zalatwic piszac testament 
    najlepszy twój tekst "pomińmy narazie kwestie adopcji" Narazie - no wlasnie ...


    Podziękowali 2Felicyta Rogalikowa
  • Monika73 powiedział(a):
    Nawet jeśli kościół uczy  że powinno się zawierać związki małżeńskie heteroseksualne , to na wstepie należałoby moim zdaniem powiedzieć homoseksualiście  że Bóg go kocha takim, jaki jest. 
    Alez oczywiście, że tak. Człowieka kocha, grzech potępia. I czeka na nawrócenie.
    Choć nie sądzę by to do tych najgłośniej krzyczących i nietolerancji przemawiało ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

    Weź pod uwagę, że Jezus nie robił "ułatwień czy forów" dla  grzeszników, oczekiwał najpiew ich nawrócenia. zaś grzech potępiał.
    Podziękowali 2Monika73 draconessa
  • Wyraziłam swoje zdanie i dalej je podtrzymuje.  I nie sądzę Małgorzato  żebym była w stanie wpedzic cię w poczucie winy. Ja też się nie dam. 
  • To przeczytaj jeszcze raz...  
  • I wrzuć w wyszukiwarkę dyskryminacja społeczna  przykłady. Ja na telefonie nie potrafię wkleić. 
  • Dyskryminacja przejawia się także w słowach  zwłaszcza używanych w mediach. 
  • edytowano marzec 2019
    a nie uważacie, że dyskryminacja pełni w tym przypadku ważną funkcję?

    (nawet, gdyby nie było zmasowanej akcji medialnej prohomo, rozłożonej na dziesięciolecia)
  • Kosciol naucza, że parom jednopłciowym nie należą się przywileje małżeństw. To kończy temat dyskryminacji. Jeżeli ktoś nie ma prawa do czegoś, to brak nie jest dyskryminacją.
  • Ja nie miałam na myśli braku możliwości zawarcia małżeństwa. Chodziło mi bardziej o tę dyskryminację społeczną. Choć spotkałam się też z taką wykładnia konstytucji  że zwrot  że małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety korzysta z ochrony państwa  nie oznacza  że istnieje zakaz małżeństw homoseksualnych.. To z pewnością dyskusyjne  , literalnie chyba dość trudne do obrony. Z drugiej strony  z punktu widzenia katolika to i tak oczywiste  że te osoby nie mogą zawrzeć małżeństwa kościelnego. Wiem  że tak naprawdę chodzi o to  żeby tego te pary nie mogły adoptować dzieci. 
  • Myślę  że mogłaby tu być wprowadzona instytucja związku partnerskiego  bez potrzeby zmiany konstytucji. Mi osobiście jest wszystko jedno  czy te pary będą żyły bez jakichkolwiek zobowiązań prawnych czy w związkach partnerskich, czy w małżeństwie. Natomiast  gdyby wprowadzić możliwość zawierania małżeństw, to pewnie kwestią czasu byłaby możliwość adopcji dzieci. Choć i tak te pary sobie z tym radzą  jak im naprawdę zależy. Kobiety mają oczywiście łatwiej. 
  • edytowano marzec 2019
    monia3 powiedział(a):
    Paprotka powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    Paprotko, nie możemy żyć jak się komu podoba, tylko zgodnie z Prawem Bożym. 
    Nie możemy - jako społeczeństwo - to żyć pod dyktando ludzi którzy chcą narzucac innym sposób zycia powołując się na prawo boze. Jedni tacy piszą niby łagodnie, inni wzywają do świętej wojny z niewiernymi. Nic dobrego z tego nie wynika.

    Co sadze o poligamii? Autorka pytania powinna sprawdzić sobie w jakich krajach dopuszcza się poligamię. Podpowiem ze nie na naszym kontynencie. Pytanie i Porównanie z czapy. Dalej, co sadze o kazirodztwie...bez komentarza. Co zrobię gdy nastolatek zarazi się HIV? Oczywiście będę załamana i nakłonie do leczenia, ale wiecie oczywiscie ze HIV to nie jest wirus homo i można się nim zarazic uprawiając przygodny seks bez prezerwatyw, korzystając z usług prostytutek? Co oczywiście jest bardzo nieodpowiedzialne, ale może spotkać tez faceta hetero który chodzi na panienki? Sorry ale te pytania są tak głupie, ze tylko dobitnie pokazują, ze edukacji seksualnej rzeczywiście jest za mało, choćby na lekcjach biologii.
    Dlaczego od czapy - użyłam Twoich słów - pokazałam jak łatwo zastosować je w odniesieniu do rożnych spraw i jak wiele zjawisk bedzie w przyszłości w ten sposób argumentowanych 
    Tak sie  powoli wymusza akceptację bardzo wielu innych zjawisk i tak sie rozwala rodziny 
    Jak to napisałaś  dorośli niech robią co chcą - tę zasadę stosujesz wobec homoseksualizmu - wobec innych np. Poligamii juz nie ? Podwójne standardy ? 
    sama mówisz ze homoseksualizm jest wszędzie a poligamii np wsród niedawno przybyłych do Europy nie ma ? 

    Dziedziczenie mozesz zalatwic piszac testament 
    najlepszy twój tekst "pomińmy narazie kwestie adopcji" Narazie - no wlasnie ...



    Monia3, od czapy bo kazirodztwo czy poligamia to zupelnie co innego niz homoseksualizm. Nie sa orientacjami, nie ma np. takiej ktora polega odczuwaniu pociagu seksualnego wylacznie do czlonkow wlasnej rodziny. Poligamia to juz w ogole inna bajka, bo jest kwestia kulturowa i zwiazana z religia. Wystarczy tez spojrzec gdzie wystepuje. Sama piszesz o "przybylych do Europy", a wiec o czyms zupelnie obcym, zwiazanych z innymi krajami i kultura. Homoseksualisci z kolei zyja wszedzie, we wszystkich spoleczenstwach i kulturach.
    O adopcji napisalam by ja pominac, bo piszemy tu o zwiazkach.

    Jeszcze wroce do tego bohaterskiego bronienia zagrozonej rodziny. 
    Pierwszym krajem ktory zalegalizowal zwiazki partnerskie osob tej samej plci byla Dania. Jest to jednoczesnie kraj ktory od lat jest w czolowce najszczesliwszych krajow na swiecie. Oczywiscie sklada sie na to wiele czynnikow, ale jak to mozliwe, ze w ogole mozna byc szczesliwym kraju w ktorym od niemal 30 lat zagrozona jest rodzina?!  :D

  • edytowano marzec 2019
    Tak, Dania to naprawdę szczęśliwy kraj. Ponad dwa tysiące eutanazji rocznie.
  • Pomyliłaś kraje. A może na wpolityce wyczytałaś? Tak czy inaczej eutanazja to oczywiście wina homoseksualistów, ewentualnie element spisku na Rodzinę.
  • Tak Paprotka, dokładnie. Eutanazja to spisek i pomysł złego podobnie jak homoseksualizm. Ale Ty oświecona pewnie w szatana nie wierzysz...
  • A te pedofilskie pytania z rachunku sumienia to gdzie wyczytałaś, w Wyborczej?  Pewne jest że lawactwo ma swoje źródla bo dziś jeden taki wesołek w Studiu Polska( tak, tak w tvpis)  o tym samym co Paprotka wspominał.
  • O które konkretnie pytania Ci chodzi?
  • O te które przytaczałas że rozbudzają seksualność dzieci każąć im opowiadac tym zboczeńcom w konfesjonalach że się masturbowali itp.
  • edytowano marzec 2019
    Myślę, że nie jeden homo byłby z dyskusji tutaj bardzo zadowolony i na pewno się wzruszył, może nawet popłakał z tego wzruszenia.
    Natomiast oni między sobą używają określeń 
    (Uwaga będą wulgaryzmy co wrażliwsze osoby niech nie patrzą bo się zgorszą)
    per Zboku, pedale, cioto, panienki, zgięty itp...
    Jest też slang branżowy określający katolików, ksiezy i wogole osoby heteroseksualne 
    Także to bardzo wzruszające, że tak wiele osób walczy o godnosc dla homoseksualistów bo oni sami są niestety zaburzeni i nie mają pojęcia, że można siebie samego szanować.
    Proponuję ich publicznie przeprosić za Panią Godek i wypłacić odszkodowanie za poniesione straty moralne


  • To ja właśnie trzymam poziom i proponuje zatroskanym osobom zorganizować przeprosiny i zbiórkę
    Sama natomiast nie mam w sobie troski o życie homoseksualistów.swietnie sobie radzą 
  • Jednak zważ, to trochę inaczej to wygląda  kiedy takich określeń używają osoby występujące w imieniu Kościoła czy też promujące naukę Kościoła. 
    Podziękowali 1M_Monia
  • Kaja Godek nazwała ich zboczenie zboczeniem . Wg moich standardow to żadna obraza 
    Natomiast żaden przedstawiciel Kościoła w telewizji nie mówił nic złego o homo.
    Jedyny przekaz to że trzeba kochać i szanować wszystkich ludzi.
    Papież Franciszek zaprasza ich na kawkę i herbatkę ...


  • Swoją drogą mógłby im zorganizować katechizację i Mszę sw... 
    Podziękowali 1Aneczka08
  • fellatio   tak    opisał to  ks glas w swojej książce   jak  podczas egzorcyzmów  nie mógł wypędzi demona   i pytał sie ducha sw  czemu  i duch sw  pokazał mu fellatio
    i ten opentany przyznał ze  w wieku 15 lat zrobił to koledze  dla zabawy i połknął sperme  i podczas i jak sie wyspowiadał z tego to podczas egzorcyzmów wymiotował ta sperma
  • Mnie niezmiennie fascynuje ilu orędowników mają środowiska homo wśród katolików. Chyba oni sami nie są aż tak oddani sprawie jak niektore katolicki liberalne kręgi.
  • Asia  wczoraj właśnie taką mszę odprawił. W intencji walki z homofobia... 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.